Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość
hej,dziewczyny . Ja też jestem na diecie już prawie miesiąć. Schudłam prawie 7 kg , z 67kg na 60.7 . w piątek minie miesiąc i wtedy zobaczę ile spadło. i jade system 1/1 faza uderzeniowa 5 dni. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację, ale chciało by się większych efektów ;-) trzymam się dalej dietki, odpowiada mi takie jedzenie. Witam nowe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was dziewczyny Trafiłam tu przypadkiem ale jak.juz jestem dorzucę parę słów od siebie Nigdy nie byłam na diecie D chociaż moje drugie imię to dieta Pomijając błędy jakie po drodze popełniłam chciałabym powiedzieć ze od trzech lat moja waga to 58 kg 170cm, jej regularnie 5posiłków, nie jestem głodna ze sportu tylko 2godzinny szybki marsz Podstawą był sposób żywienia nie łącząc produktów i spr IG, dziś pozwalam sobie na małe grzeszki a mój organizm to toleruje i nie pokazuje na wadze Życzę wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na wadze 64,8kg. Uff... czyli jednak waga spada. Dzisiaj u mnie PW. Diety jak na razie trzymam się wzorcowo. A jak tam u Was Dziewczyny? Martwię się weekendem, bo przyjeżdża moja siostra z rodziną i muszę coś przygotować. Macie może jakieś pomysły na przystawki na wieczór, które ja będę mogła jeść i im będą smakować? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fejka to super że są rezulaty jak cos chcesz przygotowac wejdź na dukania pl.ta są przepisy wiec na pewno będzie smakować twojej rodzinie .umnie jak na razie tez jest dobrze jeszcze uderzeniówke ciągne zostało mi 3 dni i przechodzę na faze przemienną jak na razie 1.7 w duł pozdrawiam dukanowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośc tylko każy organizm jest inny zacznijmy od tego jeden schudnie a na drugiego to nie działa proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
Shilamala pewnie masz rację bo mało piję. Dzisiaj rano pokazało pół kg mniej ale to mało i mi się waha raz pół e tą raz w tą. Oby jutro coś drgnęło. A po przepisy proponuję stronę Z KOTEM W KUCHNI rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez stanela w miejscu ale trochce grzesze wiec sie nie dziwie ;) poprawie sie ;) keiti to super ze ruszylo u ciebie ,damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Hejka :) dołączam i ja do was :D ja na dukanie od 2 lipca i - 11kg. waga startowa 91kg obecnie 80kg :) powodzonka wszystkim! kochane podpowiedzcie mi przepis na chlebek albo bulki dukanowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej desperados111 zapraszamy wejdź sobie na dukania pl lub z kotem w kuchni tam znajdziesz fajne przepisy na chlebek lub bułeczki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
Cześć Wszystkim, Gratuluję super wyników, u mnie na razie kiepsko ale coś się w końcu ruszyło, dzisiaj było -1 kg. A na diecie niby od miesiąca ale były grzeszki. Teraz się trzymam dzielnie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
Moze u mnie leci szybko bo mam sporo tego tluszczu :D bo w tydzien schudlam ok 5 kg w 1 fazie :D a teraz leci tyko po 1 kg ale spoko. Moj cel to 68 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
desperados a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados zgadzam się z toba ten co ma więcej tłuszczu szybciej chudnie znam to po sobie i wypowiedzi trenerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja przestalam grzeszyc i jest juz 1,6 kg mniej ;) az chce sie walczyc o reszte kg ;) powodzenia dziewczyny oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej shilamala tak zgadzam się z tobą kg które spadają bardzo motywują do dalszej walki pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Witam miło jest zejść z wagi i uff już 19 kg ubyło od 07.05.2015 jeszcze 25 kg i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie Elizo38 to super umnie jest dopiero początek ubyło mi 4.400 jeszcze stosuje uderzeniówke do sierody czyli 10 dni będzie razem i daje rade potem dołączam warzywka i dalej walka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza38
Witam Kasia 3074 ile masz do zrzucenia ? Mi zostało jeszcze 25 kg do zrzucenia jak kiedyś w 2003 roku ważyłam 70 kg wyglądałam super jak dojdę do wagi 75 to już będę zadowolona i masz rację więcej się chudnie im więcej pije się wody. Piję ponad 3 litry dziennie ale tylko wody nie liczę herbaty kawy, i waga zaczęła spadać więcej mimo że jestem po przerwie w stosowaniu diety ale tylko 4 dni (pobyt w szpitalu leki itp) Pozdrawiam diukanowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliza 38 chciałabym jeszcze chociasz 10 kilo jeszcze zjechać a startowałam od wagi 78 i tez pijam ponad 3 litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helen89
hejka, jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Helen89 jestem na uderzeniówce jeszcze i daje rade czuje się rewalacyjnie a jak tobie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny i ja dzisiaj dolaczam do waszego grona.dzisiaj pierwszy dzien diety.jakos 5 lat temu robilam dukana i wtedy udalo mi sie zrzucic ok 15 kg w niespelna 3 miesiace.startuje z wagi ok 89-90 kg.mam nadzieje ze i teraz pojdzie latwo.grunt to sie nie poddawac.Trzymam za Was jak i za siebie kciuki.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
Witam Wszystkich!!! U mnie mały postęp tzn aga w dół o 2 kg :-) to nie wiele ale cieszę się, że w końcu ruszyła bo już traciłam motywację. Jeszcze 5 kg i będzie super. Oby tylko potem to już nie wróciło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zapraszamy tak jak piszesz nie poddawac się i tez powodzenia ci życze i wszystkim dziewczyną na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×