Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość waniliowa23
przepraszam nie z Urobilinogen a Bilirubina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu, przestraszyłaś mnie... ja też choruję na tarczycę, ale dawno się tak dobrze nie czułam jak na tej diecie...mam wizytę 17 września więc wtedy zrobię badania i oczywiście dodatkowo mocz. Zauważyłaś u siebie jakieś niepokojące objawy, że coś się zaczyna dziać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leko
jestem lekarzem i powiem Wam że to co wychodzi w badaniach dzielcie przez 50 % , jeśli ktoś jest na tej drugiej fazie koło 2 miesięcy to nic złego nie powinno się stać . A pytanie czy robiłyście sobie badania podczas żywienia tzn śmieciowego??? No właśnie ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leko
bardziej bezpieczniejszym systemem jest 1/1 , ale pamiętajcie żeby pić duuuuużo wody żeby wydalić białko . Tzn żeby skorzystać z toalety co 1.5 godzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DużaJu
hej leko ma rację, ja mam sensownego lekarza ,bardzo, nie pochwala diety ale twierdzi że jeżeli się zdecydowałam to się pilnować i robić badania i będzie dobrze. otyłość jest jeszcze groźniejsza!!!badania robiłam na starcie będę powtarzać po 1,5 miesiąca. jak byłam na dukanie 4 lata temu byłam ponad 8 miesięcy nic niepokojącego się nie działo. pilnuję ilości wypijanych płynów nie schodzę poniżej 2-2,5 litra desperados1111 a co polecasz z kauflanda?bo u mnie dopiero niedawno się otworzył i jeszcze nie poznałam produktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
co do kauflanda to chodzilo mi ze jest sporo produktow do wyboru z 0% tluszczu. a co do badan to sie wystraszylam i po niedzieli zapierniczam na mocz i morfologie :( chociaz ja na tej diecie tez czuje sie ok i tez mi sie wydaje ze jak sie jest otylym to tez sporo chorob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAXI- hej dziewczyny mam 2 kg mniej ale czytając post WANILIOWEJ raczej zrezygnuje z dukana bo ja od urodzenia mam 1 nerke wiec boje się . Moja sąsiadka będąc na tej diecie wyladowala w klinice i jest po przeszczepie nerki, myślałam ze to co jej się przydarzyło to przypadek ale lekarz stwierdził ze to przez dukana. WANILIOWA utwierdzila mnie ze zle zdrowie sąsiadki to nie przypadek tylko dukan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowa23
no ja też myślałam, że to są plotki o tych nerkach itp ze to wina dukana a jednak ja się przerzucam an zdrowe żywienie 5 posiłków oraz o polowe mniej jedzenia waga mimo wszystko spada dzisiaj 77.2 pomimo jedzenia wczoraj ciemnego chlebka z masłem i pomidorem i szynka, brzoskwini Ja mimo wszystko boje sie o swoje zdrowie i wole byc zdrowa bo mam dla kogo. Co do samopoczucia, uwierzcie mi ze nigdy lepiej sie nie czułam ale to chyba przez zadowolenie ze spadku wagi Radze każdemu wykonać mocz i zobaczyć może mój oragnizm poprotu jest taki slaby ze po 3tyg takie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
halo czy jeszcze tu ktoś został ? :D jak wam idzie spadek wagi? ja juz -16 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAXI- ja zaglądam tu codziennie ale bylam na dukanie 2 dni i narazie przestalam, wystraszylam sie! Nie wiem co robic?. P.DESPERADOS bylas juz na badaniach jestem ciekawa jakie ty będziesz miała wyniki bo juz spory czas jesteś na dukanie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaxd
halo, halo ! Ja tu jestem :) U mnie -5.3kg od 13 sierpnia ;) Cały czas 2 faza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
no to fajnie ze jeszcze ktos tu ze mna zostal :D MAXI-nie bylam na tych badaniach , ale jesli mi sie uda jutro to pojde i zrobie sobie prywatnie :D i napewno wam napisze. sama sie boje ale jeszcze mi 5 kg zostalo do zrzucenia i zaczynam 3 faze... a ta juz jest bezpieczniejsza. to sam mocz tylko sie robi czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperados1111 ja robę morfologię cholesterol cukier i mocz jeżeli wyniki będą nadal dobre zostaję na dukanie pewnie ok rok u mnie mniej ok 10 kg-12 kg chociaż od dwóch tygodni waga stoi;-(ale jeszcze się nie poddaję!dużo jeszcze przede mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliaz 38
DużaJu nie ma co sie poddawać ja przez miesiąc zjechałam tylko -1 kg zastój przez pobyt w szpitalu leki złe samopoczucie po ukąszeniu przez szerszenia (wstrząs anafilaktyczny) prawie miesiąc miałam wyłączony z wagi ale dietę trzymałam oprócz pobytu w szpitalu (4 dni) jestem na tej diecie od 07-05-2015 i już miniu 21 kg jeszcze mam 20 kg do zrzucenia - nigdy lepiej się nie czułam na żadnej diecie i nie chodzi tylko o psychikę że lepiej się wygląda i można a na pewno trzeba kupić sobie nowe rzeczy bo nie ma w czym chodzić ale samopoczucie jest extra lekko sie chodzi tarczyca już tak nie dokucza duszności ustąpiły nie ma kołatania serca nadciśnienia. Nie dam sobie wmówić że ta dieta jest szkodliwa otyłość jest o wiele gorsza jedyny klucz do diety 3 litry wody plus kawy herbaty i waga leci w doł. Oczywiście obowiązkowe badania co miesiąc, ale bez picia wody nie ma efaktów. W grupie siła Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliaz 38 cieszę się że napisałaś!super!!ale wyniki!zazdroszczę!i dążę do tego samego!czyli mam do zrzucenia tyle co ty!!super!powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociaxx
Hej ja jestem od połowy lipca na diecie u mnie -11 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waniliowa23 ile byłaś na diecie dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi2222
Hej , ja też jestem na dukanie 2 faza ,schudłam 15kg i zaraz będę chciała przejść do 3 fazy .Czy na 3 fazie ktoś chudł? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
no dziewczyny w grupie sila nie poddajemy sie tylko badania robimy. ja pije wody tylko 1,5 litra bo mi nie wchodzi ... i tez chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Dziewczyny potrzebuję waszej rady! bo jak szłam z rańca do sracza to zauważyłam że moje współlokatorka się bronzluje ... skąd to się wzięło? z tego wszystkiego nawaliłam do zlewu... smutas.gif i zapskudziłam całą podłogę i ścianę aż mi głupio... co było przyczyną i reakcją po tym ? pomóżcie proszę !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
może za dużo zjadłam tych serków lub jogurtów 0% normalnie zeszło ze mnie że SZOK , a teraz muszę cały sracz sprzątać i pokój bo popuściłam jak wracałam...oj chyba ta dieta nie jest dla mnie chyba że macie jakieś tajniki żeby tego uniknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Czekam na odp .POMOŻCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
no to chodzi o dieta za dużo białka, a dziś jak szłam do pracy do nawaliłam w pory i musiałam się przebierać ... mam z tym problem a Wy też tak mata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Cześć, wczorajszego dnia myślałam, że padnę idziemy z chłopakiem na spacer, liżemy się od dobrych pięć minut, po chwili poczułam straszny smród, wstrzymaliśmy się chwile, twarz mojego chłopaka stała się cała czerwona, jakby miał zaraz wybuchnąć, więc zapytałam: 'O co chodzi'? A on na to: 'O to co mi w gaciach smrodzi' Następnie się rozpłakał i pobiegł na ławce została brązowa lekka plama, a jego spodnie na tyłku były całe sflaczałe, ja niestety puściłam pawia na oczach ludzi w parku, bo nie dałam rady się wstrzymać, dlatego mam dla Was pytanie: Czy związek z takim chłopakiem ma sens? Ja też kiedyś zesrałam się pod kołdrę, więc czasami też dochodzą myśli, że pasujemy do siebie, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
no i on też jest na diecie już sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z zapominajkąxd zmien dilera goścOla bo na to wygloda ze masz wielki problem lepiej szukaj dobrego lekarza jesteś po prostu bewstydna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny u mnie jak na razie waga stoi 7 kg na du i ani niechce drgnąć ale jeszcze walcze do osiągniecia celu jak czytam wasze wypowiedzi to super wam idzie pozdrawiam was i miłego dnia wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty gość Ola zmien lepiej forum bo tu taj niema miejsca dla takich bezwstydnych obrzydzających dziewczyn sory ale po tym przeczytaniu twojego postu to naprawdę mi ciebie żal haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
mam 21 lat mam obecnie trzeciego faceta i mówi mi że mam luźnąsmutas.gif a czyja to wina? jego bo sam wkładał mi dużo palców kilka razy całą dłoń, poprzedni facet też mi tak zrobił ale raz i więcej nie chciałam ale przy obecnym już jak mi wkłada całą dłoń to mnie już nawet tak nie boli. Co zrobic żeby była ciaśniejsza? można to jakoś operacyjnie? cwicze mięśnie kegla ale to i tak nic prawie nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×