Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Witam dukanowiczki <3 Ja 3-ci dzień zaczęłam pysznym waniliowym budyniem *.* hihi tzn. był to "pudding" z lidla który w składnie ma tylko skrobię kukurydzianą :D mleczko to było połączenie 0,5% z 0%, i wszystko było posłodzone stewią :D Szczerze? Gdyby ktoś mi nie powiedział co to jest, a bym spróbowała tego "budyniu" to nie domyśliłabym się, że coś jest nie tak :P Na obiadek będę jadła indykowe sznycelki :D Trzeba będzie skoczyć po otręby bo niestety moje się skończyły :/ A jak moje kochane dziewczynki się trzymają? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey ja dzis sie trzymam oprucz tego ze dwie lampki wina czerwonego wypilam polwytrawnego,a menu owsianka ,filet z kurczaka z kapusta kiszona papryka,losos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey dziewczyny gdzie sie podziewacie??? Czyżbyście polegly po wekendzie,? Cisza straszna.Wiecie u mnie juz bylo 65,,9 w tamtym tygodniu ,a dzis66,6,kurcze straszne wachania wagi mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
goscbea jestesmy:)takie wachania wagi to i ja mam:(i to mnie denerwuje:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero 4 dzień więc się nie waże :P Ale słabo sie czuje :/ okresu dostałam :/ EEEhh... No okropnie... Na jutro już w lodówce sobie tężeją serniczki na zimno ^^ tym razem podzililam na dwie porcje .. Bo dzisiaj w sumie też jadłam na dwa razy, nie licząc kawaleczka przy probowaniu :P I do jednego dodałam aromat waniliowy, a do drugiego herbatkowy napar malina- jabłko... Nie wiem czy przez to mi stężeje ale miejmy nadzieję :D Ogólnie martwi mnie pewna rzecz :/ słabo u mnie z wypruznianiem :/ :C Też macie takie problemy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Karolinka jja tez mialam problemy na początku z zalatwianiem ale pij dużo wody,i jak przejdziesz na warzywa to kapusta kiszona pomaga albo ogórki kiszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam i ja :-) po weekendzie.... nie powiem zgrzeszylam trochę ale od poniedziałku postawiłam się do pionu ;-) dzisiaj jeszcze PW wiec korzystam na maxa ;-) na dziś przygotowałam sobie sałatkę z pora a później będę robić sałatkę z kurczaka :-) co do wagi odkąd zaczęłam mam -4kg wiec jest nieźle ;-) Na zaparcia tez niestety zaczęłam cierpieć w 3 dniu dętki. ... ale pije herbatki ojca mnicha na odchudzanie i oczyszczanie (baardzo mi smakują) i jest trochę lepiej ;-) dzisiaj porwe się jeszcze na gołąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Acha.... te przepisy na stronie z kotem w kuchni są boskie :-) dziękuję za jej pokazanie :-) wczoraj wsuwalam naleśniki na słodko z serem i cynamonem.... na samo wspomnienie ślinka cieknie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzień dobry ;* Więcej wody? Haha od początku pije grubo 3 litry :P No i wczoraj wspomogłam się herbatką i jest ok ^^ No tam jest aż 400( jeśli się nie mylę przepisów) jest w czym wybierać :D na śniadanko zrobię sb jakąś buleczke/ chlebek... Zawsze wybierze się któryś przepis :P A dziewczynki co jedzą na śniadanko? <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Hej dziewczyny. Co tutaj takie pustki :( Co robicie dzisiaj na obiad bo ja zupełnie nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
u mnie właśnie spory problem z piciem takiej ilości wody. Ja raczej z tych mało pijących. A na śniadanie zjadlam bułke z piersią z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się odchudzam . jem sobie mc Donald i popijam piwkiem i potem będę jadła chipsy i tez piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Chanellnl a może jakieś herbatki? Np.jakieś owocowe? Ja za czysta woda tez nie przepadam.... ale herbatki uwielbiam i coca cola zero/light dla mnie jest super opcją. Mleko? Ja dziś nastawiam się na gołąbki i sałatkę z kurczaka :-) gość-Twój organizm napewno jest wdzięczny za takie menu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc ja dzis mam proteinki wiec rano owsianka, teraz zjadlam pierś z kurczaka,pól makrellli i serek wiejski. Ja wody to1,5litry,ale herbatki zielona ,malinowa,kawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja serio dużo pije i czysta woda to w sumie mało... Ale patrząc na moją butelkę, którą jak brałam to dużo w niej było a jest prawie pusta (troszkę się wylalo) więc pewnie prawie litr z tego wypilam :P jak mam ochotę na jakiś smaczek to parze sb herbatkę owocową w kubku takim trochę większym bo to termiczny :P leje nie do końca... Resztę uzupelniam wodą i wypijam w sumie szybko przed telewizorkiem :P do tego dziennie chociaż raz parze herbatki a jak już parze to jest to 3 czerwone, które wypijam po posiłkach i 2 zielone, które wypijam tak w międzyczasie... Ogólnie od razu po wstaniu zawsze włączam czajnik, który napelniam na Max równo z tą kreską :P parze właśnie 5 tych herbatek, kawe, którą wypijam przy posiłku i jeszcze jakieś dwie herbatki ziołowe dzisiaj np to było kompozycja 7 ziół i mięta :P większość z tego wypijam na zimno bo tak wole :D więc ja nie mam kłopotu z przyjmowaniem płynów ^^ haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
U mnie lekka zmiana bo zaszalalam konkretnie (ale dukanowo ;-)) zupa krem z kalafiora, na drugie mielone z indyka z koperkiem a do tego puree z selera :-) teraz podjadam mleko w proszku (odtluszczone) bo uwielbiam. Od jutra (tak jak przypuszczałam) wprowadzam 1na1 czyli jutro wypada P.... na obiad zapodam "gulasz" z pyzami a na śniadanie sałatka z kurczaka z odrobiną szczypiorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Musze spróbować z tymi herbatkami. Mleko bardzo lubie ale napewno moge je pić ? Kawy też pije conajmniej 3 dziennie . Wody to tak około litra. Na obiad zrobilam pierś z kurczaka kerry i zjadlam zawinitą w naleśnikach dukana. Ale średnio mi te naleśniki smakowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Ewela2612 ale pysznosci u Ciebie Ja do piatku na proteinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Chanellnl no na mój gust mleko jak najbardziej można pić. Wiadomo najlepiej 0% ale ja piję ok 0.5l dziennie 2% bo takie najbardziej mi smakuje (do 6% tłuszczu jest dopuszczalne ale oczywiście im bliżej 0% tym lepiej/bardziej wskazane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj wypilam chyba za dużo mleka :/ jutro po prostu ograniczę :P Z tym, że ja pije 0% albo 0,5% dzisiaj było raz to raz to bo miałam już otwarte wczoraj 0,5% ale wczoraj kupiłam 6 sztuk 0% i w domu przy rozpakowaniu jedno miało dziurkę (w sklepie było ok) i wsadzilam je do lodówki. Szczerze? Bardziej mi smakuje 0% :D narazie pije naprzemian ale na szczęście mam już tylko jedno całe i jedno otwarte 0,5 % i potem zostaną same pyszne 0% :D A co do pw i w to na początku myślałam o 1/1 ale podobno 5/5 jest bardziej skuteczne... No a może 3/3 ? :/ już sama nie wiem :c poradzicie cos? <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Witam wszystkich Ja robie 5/5 powiem szczerze ze nie jest łatwo ale daje rade ale 3/3 chyba tez bedzie ok, tak neitralnie. Dziewczyny u mnie dzisiaj szalenstwo na obiadek byla zapiekanka z kurczakiem i warzywami do tego surówka z pekinki pomidora ogorka papryki i cebuli no i w lodówce stoi mała przyjemność: ciasto a'la WZetka pyszniutka sporo mi wyszlo na 3 albo 4 dni bede miala do porannej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Ja robie 1:1ale dlatego ze jest latwiiej ,bo ja bez warzyw niemoge wytrzymać,ale jak kiedyś bylam to 3:3robilam i waga mi szybko spadala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
gośćbea- ten spadek wagi jest na tyle motywujacy że jednak 3/3 pociągnę ile tylko dam radę ;-) za pierwszym razem jak dukalam byłam 5/5 ale teraz.... wiek nie ten ;-) przemiana też inna :-( M. natomiast pomrukuje, że im dłużej jest na diecie tym bardziej chce mu się palić (oboje rzucilismy 2 lata temu) ale mam nadzieje, że da radę bo jak on by wrócił do palenia to przypuszczam,że i mnie by pociągnęło..... No ale.... DAMY RADĘ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Ja jestem 5/5 i jest ok. U mnie 1/1 by sie nie sprawdzilo bo ja wole gotowac w wiekszych ilosciach i codziennie musialabym cos mrozic. Nie wiem dlaczego ale myslala ze nie mozna pic mleka w duzych ilosciach . Ja kupuje 0% bo u nas 0,5 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
chanellnl no to problem picia rozwiązany ;-) ja i tak muszę codziennie gotować bo dukamy z mężem :-) dzisiaj oprócz "gulaszu" naleśniki zrobię bo tak za mną coś słodkiego chodzi..... Karolinka chyba to Ty pytałaś czy można taki sklepowy budyń bez cukru-ponawiam pytanie? Pewno dobry jest z Waszego przepisu ale dziś raczej czasu nie będę miała a chce mi się coś dobrego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Ewela2612 ja tez z mezem dukam. On ma duzo wiecej do zrzucenia niz ja. Ale ja np. gotuje taka zupe warzywna ale leczo tylko zupe i zamiast kielbasy daje piers z kurczaka czy indykaTo conajmniej 4 dni to jemy. Tak samo jak bigos ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Ale Wam dobrze bo jeden obiad gotujecie,.Ja gotuje osobno dla męża ,synuś tez cos innego i dla siebie osobno,dlatego szykuje dla siebie szybkie dania ,bo juz mi sie nie chce.Dzis sie zwazylam i 66kg pokazali,mam nadzieje ze ruszy w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha co do budyniu to ja juz nieraz jadlam taki z torebki ,tylko nie za czesto i oczywiscie bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie sobie jej pizze hut mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Na diecie razniej razem i łatwiej. Jest to duży plus.samej by mi było napewno duzo trudniej. Dla dzieci też gotuje osobno i dla psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×