Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

startuje ze strasznej wagi 88.3 cel osiągnę według testu 13 sierpnia tak ze długa droga przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Wielkakrówka juz nie przesadzaj ze z takiej strasznej wagi ja zaczelam z 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namysłow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Wielkakrowka tak wszystkie kilosy polecialy na dukanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Wielkakrowka witam Cię i ja, jak widzisz tu kilosy lecą ale trzeba silnej woli. Rzeczywiście bardzo trudny okres za tobą, ale teraz pomożemy Ci i dasz radę będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona86 dla mnie to największa waga w życiu nie licząc ciąży i okresu tuż po niej przy moim wzroście to już otyłość niestety i fizycznie zaczynam odczuwać tego skutki i w kręgosłupie i ogólnie w życiu codziennym ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia powiem ci że bardzo ciężkie tym bardziej że moi rodzice zmarli oboj***ardzo młodo mając ledwo 50 lat i w odstępie 2 lat od siebie wiec zanim podniosłam się po jednym ciosie na kolana to spadł na mnie kolejny ....... a muszę się ogarnąć i wrócić do normalnych rozmiarów, bo psychicznie widząc się w lustrze jeszcze bardziej upadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
wielkakrowka dasz rade jak mówiłam zaczełam z wago 87 a teraz już z utęsknieniem czekam na 6 z przodun (może nawet już jest tylko ja nie wiem bo od dwoch tygodni nie stawałam na wadze) Będzie dobrze trochę silnej woli i zaparcia no i będzie z Ciebie fajna laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko nadmienie że ja w szczycie swojej formy :) dobiłam do 92kg.... to dopiero przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
A wiecie dziewczyny na czym sie zlapalam?jak ktos mnie pyta ile schudlam?to mi normalnie wstyd ze tyle cielska na sobie nosilam i do tego stopnia sie doprowadzilam. I teraz jakos nie daje mi to radosci mowiac ze 16kg schudlam"(autentycznie wstydze sie tej liczby:(juz nie mowie prawdy:)troszke ja obnizylam:)my kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renacia ja Cię podziwiam ze tyle schudlas,domyślam sie ile Cię to kosztowalo wysilku i zaparcia ,po prostu masz harakter.Znam parę osób co są otyle i próbowali schudnac ale im sie to nie udalo.Powinnas byc dumna ze cel osiagnelas,jeszcze raz gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rencia powiem ci że ja cię rozumiem z tym mówieniem o wadzę ogólnie już za drugim razem nawet nie mówiłam ze jestem na diecie bo przekonałam się że są różni ludzie i nie daj boże ci coś nie pójdzie to się cieszą z tego i jeszcze potrafią dogadać !!! ale trzeba i tak ci gratulować bo świetnie ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pierwszym dniu świetnie zero zachcianek nawet biegam siku u mnie wielki problem to zatrzymująca się woda liczę jutro na spadek !!!! po za tym zrobiłam zakupy dukanowskie.... jedyna rzecz na minus to to że mi zimno strasznie..... i powiem wam, że nie moge się doczekać jutrzejszego ważenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny przed nami sądny dzień.... wszystkim życze WYTRWAŁOŚCI I SILNEJ WOLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie na wadze dupa po prostu organizm nie oddał całej wody ale się nie przejmuje zobaczymy jutro bo u mnie tak już było właśnie po pierwszym dniu uderzeniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona86 ja wam życzę silnej woli mnie akurat pączki nie ruszają gorzej jakby pizze albo kebaba zapodali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam laseczki w ten sądny dla nas dzień ;-) Ja dziś skusilam się na....jabłko (mam problem z WC :-()jutro zaczyna mi się PW i dziś będę kwasnice gotowała z dużą ilością kminku-mam nadzieje,że to pomoże.... Wielkakrowka- witam :-) Ja ważenie zrobię w sobotę (w piątek chodzę na basen dzięki czemu zawsze dopracuje choćby niewielki minus na wadze ;-)) Dziś napewno upieke dukanowe pączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam nowa Dukanke .Co tu taka cisza.Rano zjadlam owsianke ,kefir, papryka z mięsem z indyka,a na kolacje jeszcze nie wiem...Dzis tlusty czwartek robicie odstępstwo i zjecie paczka? Mama mnie hrustem czestowala ale nawet nie mam ochoty..podziekowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Ewela ja tez mam takie problemy,wyprobuje ten Colonic,bo kapustę musialabym codziennie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Hej dziewczyny, U mnie dzisiaj mija miesiac odkąd jestem na dukanie i cały czas -3,5 .jak bedzie tak co miesiac to bede zadowolona. Na śnanie jadłam makrele,na obiad zrobie pulpety dzisiaj zaczelam P. Kupilam 4 pączki ale jeszcze sie nie skusiłam. Może pół zjem do kawy jak mąż wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Właśnie nie bardzo chciałam ingerować jakimiś tabletkami no ale jak trzeba będzie..... myślałam, że herbatki mi pomogą (ojca mnicha)ale lipa.... generalnie piję dużo,błonnika tez jem tyle ile powinnam wiec takiego problemu nie powinnam mieć.... nawet kefir na czczo mi nie pomaga (a zawsze na mnie działał). Dziś podjadę po ten colonc ale będę starała się go jak najrzadziej stosować. Paczka jeszcze nie zjadłam żadnego i raczej się już nie skuszę. Teraz budyń zjadłama w piekarniku robią się udka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Ewela jak będe w domu to podeślę ci nazwę naprawde genialnej herbatki na takie problemy ja parze ją raz w tygodniu z dwóch saszetek i naprawdę działa. pije się ją na noc a rano aż cię budzi żeby iść. Przyznam szczerze że ja na dukanie wogole nie ma takich problemów podejrzewam że ze względu na tą herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Hej dziewczyny u mnie oczywiscie dzien bez paczka:)na sniadanko byla oczywiscie buleczka mniam mniam. ....a na obiad jeszcze mialam papryki nadziewane miesem wolowym.ja pij***ardzo duzo czerwonej herbaty i tez nie mam problemow z toaleta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam mega dzielna pączków za darmoche dostałam 8 nie zjadłam ale prawdziwy sprawdzian był w ikei bo byłam z dzieciakami i nic nie tknęłam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny RED SENES TEA ja popijam i naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×