Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Ewela2612
Witam. Pół dnia zapoznawałam się z Waszymi zmagania mi dotyczącymi diety. W temacie nie jestem laikiem bo jak większość z Was "dukam" ponownie a konkretnie drugi raz. Krótko o sobie: 33l.172/86kg :-o z wagą raczej nie miałam nigdy problemów (wahania3-5kg) dla mnie było normą. Generalnie ok.65kg, pierwsza ciąża po której po roku wróciłam do wagi 66 (to właśnie dzięki dukan owi po raz pierwszy) niestety dietę musiałam drastycznie przerwać (druga ciąża) po której stanęłam na wadze 75kg.... do tego rzuciłam palenie (+10kg) i efekt mam taki a nie inny :-( w zgrane grono ciężko się wbić ale jeśli pozwolicie od czasu do.czasu coś skrobne i będę Was podczytywac (zawsze to raźniej) Fajny pomysł mialyscie z tym menu....taka wymiana dużo wnosi do diety ;-) Ja planuje 10 dni uderzenia potem raczej 1/1 spróbuję wystartować z 3/3... Moje obecne menu opiera się przede wszystkim na setkach (wiejski lekki lub inne chude) pieczywo dukana bułeczki i chleb, jajecznica z cebulą, mięso wołowe duszone oraz kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne przepisy są na stronie dukania. Książka gdzieś mi się zapodziała, także narazie bazuje na necie odnośnie menu (dodam że pierwsza przygodę z Dukanem mialam 6 lat temu wiec sporo z tego zapomniałam....ale z czasem... Liczę na odświeżenie pamięci. Co do zastojow wagi to jest to normalne a i może np.@ się zbliża i organizm wodę zatrzymal ;-) Na dzisiaj nie mam pomysłu na obiad.... chyba omleta zrobię..... Na kolację chyba pasta (ser biały z tuńczykiem w sosie własnym z cebulką w kostkę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Zapomniałam się podpisać.... ten gość powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udasoeijuz no to Ci gratuluje skoro w ciągu 5dni schudlas 4,100 kg to napewno dietę masz zdrowa" ,bo o ile mi wiadomo to przy zdrowym odchudzaniu tygodniowo waga spada1-1,5 .po takim szybkiej utracie wagi to jojo murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna120kg
udasięijuż Odkąd tu jesteś to rzadziej tu wchodzę bo wkurzasz mnie!!! Poszukaj sobie innego forum albo załóż sobie pamiętnik!Szkoda twojego czasu bo niewiele osób cię tu czyta ( o ile w ogóle ktoś czyta ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witajcie! Właśnie tak sobie myślę, że udasieijuz to sama nie wie czego chce,i nie pamięta że jak dołączyła do nas to chwalila ta dietę,a parę dni później zaczęła ja krytykować. Podawała jakieś przepisy A żadna ja o to nie prosiła. Niech sobie je co chce ale niech tu się nie wymadrza. Narobila tylko zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Dobra dziewczy odpuscie temat bo im wiecej sie bedzie komentowalo tym bardziej sytuacja bedzie sie zaostrzac. Zajmijmy sie lepiej soba ☺ Co tam dobrego wcinacie dzisiaj? Ja na sniadane kanapeczki z serem wedlina i pysznymi buleczkami na ktore niedawno znalazlam przepis W miedzyczasie serek wiejski Obiadek oczywiscie pyszniutka soja ala fasolka A kolacja jeszcze pomysle moze po prostu chidy twaeog z jakimis dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Moje menu owsianka ,śledź z jogurtem ,sznycle z indyka z warzywami i zastanawiam sie nad budyniem,albo serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
iwona86 Masz rację,lepiej udawać że jej tu wcale nie ma i może odpuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelnl
Cześć dziewczyny, troszke poczytałam Wasz wątek napisze coś o sobie. To jest moje drugie podejscie do dukana. 5 lat temu schudłam na tej diecie 8 kilo w 3 miesiace. Nie przeszłam do końca dieta a mimo tego nie miałam efektu jojo. Ale z czasem wrocilam do złych nawyków i znowu sie nazbierało tych kilogramów. Teraz chce schudnąć podobnie. Dzisiaj jest mój 12 dzień na diecie. Po uderzeniówce waga mi spadła -2,5 kg i narazie tak zostało. Trzymam mocno za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Zrobilam ten budyń tylko musialam sie podzielić z synkiem i smakowity,dzis mam dzien ze co chwile bym cos podjadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc-jesli ja po zdrowym odzywianiu gdzie codziennie serwuje sobie kasze, ryże,makarony,jarzyny,ryby,sery różnego rodzaju,bakalie,owoce i rzadziej mieso i wedliny bede miec jojo to co ty bedziesz miec po dukanie? Poza tym jakbys byla troche obyta w dietowaniu to bys wiedziala ze im wiecej kto wazy tym na poczatku wiecej gubi i nie trzeba na to dukana to normalne potem waga juz tak nie spada... ile osób po dukanie z jojo....same patrzcie ciągle wracają .... a wy nadal ślepe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscbea-chec podjadania wynika z restrykcyjnosci diety....nie zmienisz jadłospisu to tak będzie,uwierz regularnie spoźyte posiłki co trzy godziny nie poeodują takich problemów...nie chce się jesc bo jestes co trzy godxiny zapelniona nie nazarta ale zapelniona zdrowym jedzonkiem wartosciowym..nie masz smaków na słodycze bo je jesz w formie owoców,koktajli,bakalii,orzechów itp...dodajesz miod czasem...mozesz nawet ciacho upiec z maki ciemnej ,sa swietne ciasta z warzyw jest tyle zamiennikow po ktorych nie czujesz sie glodna i nie tyjesz ... Pewne produkty ktorych wy teraz nie jecie na dukanie podkrecaja wrecz metabolizm,szybciej sie chudnie....same powodujecie ze metabolizm wam spowalnia...potem ciezko bedzie to wyregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Cześć laski :-) u mnie dziś tak jakoś bez śniadania wyszło ale obiadek. .... juz mi ślinka leci ;-) gyros z papryka i odrobina cebuli robię (papryka w pierwszej fazie dozwolona?) Pytam tak dla pewności ;-) i musze kupić sobie mleko w proszku odtluszczone (uwielbiam) bo chodzi za mną coś słodkiego.... wczoraj zgrzeszylam kubkiem grzanca :-( ale miałam babskie spotkanie..... proszę o wybaczenie ;-) a ze swojej strony postanawiam poprawę. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udasieijuż daj nam już święty spokój i załóż sobie swój wątek i tam się wytrząsaj bo przez ciebie nikt już tu prawie nie zagląda a ty wkurzasz zajmij się swoim życiem i swoją dietą a nas zostaw w spokoju i daj nam popełniać swoje błędy ODCZEP SIĘ W KOŃCU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej fazie nie je sie warzyw tylko same proteinki ,dobrze by bylo jakbys sobie poczytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
W pierwszej fazie dozwolona jest papryka W proszku jako przyprawa, a strak papryki można na drugiej fazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Ok. Dzięki za doinformowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze sie wam pochwalic wlasnie zeszlam z wagi i u mnie 70,9 czyli -16 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Iwona 86! Gratulacje i tak trzymaj, jednak cierpliwość się opłaca. A przy okazji zapytam czy ten budyń nie wychodzi za rzadki? Dziś ochotę na jakiś deserek i zaraz sobie zrobię M Justynka 120kg gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
lila budyn wychodi w sam raz tylko po zmieszaniu składnikow trzeba to chwile pogotowac caly czas mieszajac zeby ladnie zgestniało justynka co z toba tak zamilkalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Dzięki Iwonka, zaraz zrobię już mi ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelnl
iwona86 gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona86 to super:)przegonilas mnie a mialysmy podobny spadek wagi:(oj ty nie dobra:)pozdrawiam z basenu dziewczynki.poplywam jeszcze godzinke:)musze dogonic iwona 86 hihihi. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Budyń jest super!!! POLECAM.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Iwona86 super wynik-gratuluję :-) od kiedy jesteś na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrzy mówią że to nic dobrego przemyśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam a ja dzis zrobilam sobie bigosik dukanowy,rano owsianka ,,pól sera ,bialego z cynamonem , pól makreli Jwonka gratki.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×