Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość renacia 41
Ewela2612 ja wlasnie zajadam sie tymi buleczkami z mikroweli :)dla mnie sa pyszne i nie wyobrazam sobie twj diety bez tych buleczek.zastepuja mu po prostu chleb. Smaruje sobie je serkiem i jem z wedlina lososiem i jak mam warzywka to z salata pomidorem itd...bardzo polecam.sa pyszne i szybko sie je robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
renacia 41 Gratulacje ogromne :) Super sie miesiac zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znane piwa z browaru namysłów to namysłów pils zamkowe złoty denar kuflowe rycerskie polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów źródło list of countries by Human development Index 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to jedno z najstarszych miast w Polsce przez namysłów przepływa rzeka Widawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Renacia proszę napisz jak robisz ta bulke ,bo kiedyś jak bylam na dietce to robilam ale przepis sie gdzieś zapodzial,a chce wypróbowany...z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Goscbea wsypuje do glebszej miseczki okolo 6lyzek otrebow.wbijam jajko,lyzke jogurtu naturalnego oraz plaska lyzeczke proszku do pieczenia.wszystko razem mieszam i doprawiam sola i pieprzem do smaku.mase otrebowa ladnie gladze w miseczce i wkladam do mikroweli na 4 minuty:)wyciagam i przekrajam na pol i zajadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renacia strasznie gratuluje tej 7 z przodu ☺ wysilki nie poszly na marne ☺ Ja niestety w weekend mialam chwilowe zalamanie i pojawily sie grzeszki ostatnio jakos tak coraz mi ciezej No ale nie bede jiz ubolewac nad tym na co nie mam juz wplywu ciagnie dalej dzisoaj i jitro mam jeszcze proteinki a od srody ruszam z warzywami. Juz mam plan co ugotowac chyba dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam z rana :-) Ja dziś na P przechodzę za którym średnio przepadam ;-) no ale.... może nagrodą za to będzie piątkowe ważenie ;-)(oby) Próbowała któraś zapiekac serek wiejski??? Renacia41 dziś na pewno zrobię sobie bułkę z mikrofali (wczoraj jeszcze z warzywek korzystałam ile tylko mogłam ;-)) Iwona86 trzymam kciuki i nie zapominaj jaki masz cel ;-) w takim dniu warto być mega laską ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
macie może jakieś falne przepisy na dni P+W bo zaczynam jutro Znalazłam przepis na chili con corne dukana to sobie na pewno zrobię no i na glogu z kotem w kuchni wygrzebałam domowe pączli tego to na pewno nie odpuszczę i zrobię na czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znane piwa z browaru namysłów to namysłów pils zamkowe złoty denar kuflowe rycerskie polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów źródło list of countries by Human development Index 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey ja dzis mam minimalny spadek ,ale dzis warzywka to pewnie wzrośnie.Renacia jutro bulke zrobie na śniadanie bo dzis owsianke na szybko wszamalam....na obiad leczo, a kolacje zostalo mi pól makreli to zjem .. Trzymajcie sie dziewczyny i dietetycznie bo wiosna tuz tuz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Hej dziewczyny u mnie dzis na obiad watrobka w sosie czosnkowym.pychotka :)a od jutra warzywka to poszaleje troszeczke.jutro planuje zrobic papryke nadziewana miesem z pieczarkami.juz mi slinka cieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Renacia cieszę się razem z tobą z tej 7 z przodu. Ile jeszcze chcesz zrzucić, a ile już zrzucilas? Do lata to ty będziesz łaska, no fajnie. A co znajomi na to, bo na pewno zauważyli jak się zmienilas. Dziewczyny tłusty czwartek się zbliża będziemy grzeszyc, bo nie można nie zjeść prawdziwego pączka w ten dzień. A która z was jest na trzeciej fazie? Z tego co pamiętam to niezapominajka, ale ona tutaj już dawno nie zagląda. Justynka 120 kg też o nas zapomniała. Pozdrawiam wszystkie dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Lilia ja juz mam za soba 16kg:)chcialabym jeszcze jakies 10kg zrzucic.w kwietniu mam komunie i chcialabym sie szczuplo zaprezentowac;)pytasz lilia co znajomi?kazdy jest zachwycony moim wygladem i zaraz pytaja co robie ze tak chudne?najpierw sie smieje i odpowiadam ze przestalam zrec a zaczelam jesc:)w niektorych znajomych widze zachwyt ale i tez zazdrosc:(ale to tylko my wiemy ile nas to pracy i wyrzeczen kosztuje chociaz dla mnie to poczatki byly najgorsze bo teraz to juz nawyk.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Dziewczyny ale mialam dzis ochote na slodkie....ale takie normalna slodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja wam sie pochwale ☺ wlasnie wsunelam do piekarnika nalesniki faszerowane miesem w ostrzym sosie pomidorowym zapieke je z seram. Na sniadanie zjem kanapeczki z chlebem serem i wedlina do tego zrobilam salatke z rukola salata rzodkiewka pomidorem ogorkiem i papryka. Az nie moge sie jutra doczekac ☺ Cale to gotowanie obiadow juz mi chyba w nawyk weszlo A jutro pieke paczki dukanowskie na czwartek ☺ A co u was na jutro w menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Ja skromniutko na P..... :-( ale.... te bułki z mikrofali są mega odlotowe-smakują jak zwykle Grahamki-dzięki wielkie za przepis ;-) ja dziś budyń i naleśniki z serkiem- wszystko na słodko.... na jutro pycha bulka z mikrofali z wędliną, jakiś serek wiejski i może jajecznica. Mężowi zrobiłam wołowinę i sałatkę z pora dodatkowo. Jutro mam dzień cały poza domem ale myślę że dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam witam. U mnie dziś skromne menu bo jestem w "rozjazdach" przygotowałam sobie bułkę z mikrofali-juz ją kocham jest mega pyszna (wczoraj robiłam test). Z takiej bułki wychodzą mi 3 porządne kanapki :-) pewno jakiś kefir w biegu i może wieczór jajecznica. Dla męża zrobiłam sałatkę z pora (on nie stosuje się do P i PW) i wołowinkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Ja nie wiem co jest.... wczoraj pisałam na forum... dzisiaj rano patrze a jego nie ma.... wiec pisze od nowa.... patrzę teraz a tu dwa posty.... nie wiem o co chodzi??? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Ewela2612 moja buleczka tez juz sie robi:)ja ja tez uwielbiam.mozna sie nia najesc co???mi zastepuje chleb:)ja od dzis warzywka to troszke poszaleje. Dzis na obiad mam papryki nadziewane miesem wolowym i pieczarkami.milego dnia babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hej Ja tez wlasnie wyciaglam buleczke z mikrofali i czeka na schrupanie. Dzis zobaczylam 65,8 kg,uf .Wczoraj mialam mialam ochote na slodycze ,ale sie nie dalam zjadlam marchewkę. Dzis mam p wiec mam pierś z sosem czosnkowym,serek wiejski.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
gośćbea jak ja bym chciała takie cyferki zobaczyć na swojej wadze...witaj w klubie P razem popokutujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Ewela startowalam z waga 72 kg i od 2 miesięcy czekalam na ten spadek,jeszcze 5kg bym chciala ,choć bardzo mi powoli ileca kiloski ,ale i tak jestem hepi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znane piwa z browaru namysłów to namysłów pils zamkowe złoty denar kuflowe rycerskie polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index jest krajem bardzo wysoko rozwiniętym na 36 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów źródło list of countries by Human development Index 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długich poszukiwaniach znalazłam dukanki :D ... na diecie to mój (prawie)3 razy... za pierwszy osiągnięta waga idealna po pierwszej ciąży było 80 zeszło do 61 waga w zasadzie utrzymana przez 3 lata do drugiej ....ciąży po drugiej waga dość szybko odzyskana bedąc w zasadzie na 3 fazie tylko ....niestety śmierć taty problemy hormonalne które sie pojawił po niej dały mi w kość wiec dukan po raz kolejny waga osiągnięta przerwany nieplanowaną ciążą w 3 fazie ciąża zakończona poronieniem rozszalałe hormony i potem śmierć mamy doprowadziły mnie do stany potwora niestety jak do tej pory nie miałam sił psychicznych aby zacząć dietę jakakolwiek ale chyba dojrzałam dziś pierwszy dzień uderzeniówki w grupie łatwiej mam nadzieje że jak poprzednimi razami uda mi się i tak jak za pierwszym razem utrzymam wagę tym razem na zawsze .... po każdej z diet wyniki książkowe żadnych problemów z nerkami ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Hej dziewczyny, Tak piszecie o tych buleczkach z mikrofali ze dzisiaj sie na nie skusze :) U mnie ostatni dzien pw . Na śniadanie bułka otrebowa z wedlina z indyka,sałat i ogorek zielony. Na obiad planuje faszerowane papryczki . Na kolacje jeszcze nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
gośćbea gratuluje spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
wielkakrówka Cieżki okres za Tobą :( współczuje :( Trzymam mocno kciuki za szybki powrót do upragnionej wagi :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×