Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość Justyna120kg
Hej Kochane,jestem.Teraz jestem w trakcie duuużej przeprowadzki więc zaglądam tutaj żeby być na bieżąco z informacjami ale czasu mi brakuje żeby się odzywać...Dietę ciągnę dalej więc nie martwcie się :) Jak już będę miała usłane nowe gniazdko to częściej będę się odzywała :) Pozdrawiam wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam dukanki :-) dziś mój 7 dzień uderzenia. Wczoraj zaszalalam (więcej czesu) i zrobiłam hamburgery dukanowe-wyszły pycha dziś tez na pewno sobie zrobię ;-) trochę zaczyna mi warzywa brakować ale te 3 dni dam jeszcze radę (tak myślę) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc co tu tak cicho.Wekend bez grzeeszkow,a na waga stoi jak zaklęta. Dzis owsianka ,filet z kurczaka z warzywami, makrela ,jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuza
hej ja dzisiaj zaczynam warzywka waga dzisiaj wskazała 76,5 kg czyli kolejny spoadek pozdrawiam i zycze wytrwałosci a jaki jest przepis na ten budyn bo jakos nie moge sie doczytac a gdzies ktos podawał przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela a dlaczego az10 dni protein robisz ?tak Ci wyszlo w teście .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy na 2 fazie mozna selera konserwowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszło mi 7 dni (chcę stracić 20kg) bosze... moja rekordowa nadwaga... :-( ale w weekend mam wyjazd i wyszło by mi 3 dni P co byłoby ciężkie do ogarnięcia dlatego też pociągnę teraz P o te 3 dni i na wyjazdowy weekend wypadnie 3PW :-) (może i nie powinnam miszac ale wolę tak niż się złamać ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Zapomniałam się podpisać: jedna wypowiedź powyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej dziewczyny u mnie troszke waga ruszyla.minimalnie:(u mnie dzis na sniadanie byl losos z bialym serkiem.na obiad robie klopsiki drobiowe:)zjem moze z musztarda:)a na kolacje moze zrobie jakas salatke z tunczyka:)i jakos leci:)no i oczywiscie na deser godzinka biegania:)trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka14321
Hej!! dzis własnie skończyłam pierwszy dzien uderzeniówki. wczoraj (przed rozpoczeciem diety ważyłam 60.7kg) moja waga docelowa to 50 kg mam 163 cm. Najciężej jest mi się rozstac ze słodyczami... dlatego pozbylam sie wszystkich słodkości z domu, aby nie kusiły :) dzis stanełam na wadze i pokazała mi rowno 59.7kg wiec jestem dobrej mysli :) trzymajcie kciuki :) ja za was trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelnl
Renacia gratuluje spadku wagi. Ja nie pisalam kilka dni bo jakis dół mnie dopadł. Gdyby nie mąż to nie wiem czy bym sie nie poddała (moj mąż też jest na dukanie ma do zrzucenia ponad 20 kg) Drugie podejście jest dla mnie dużo trudniejsze. Ale dzisiaj rano weszłam na wage i ubyło mi prawie kilo mimo moich małych grzeszków. I odrazu motywacja wrociła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelnl
mimka14123 trzymam kciuki. widze że podobnie ważymy :) ja wystartowałam z wagą 61,5 przy wzroscie 164 i chce zrzucuć minimum 8 kg. Dzisiaj waga 58,7 to moj 15 dzień diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc.wiecie co dzis jestem hepy waga spadla dzis66,3 kg .Ale super po tygodniu stania wreszcie ruszyla,mam nadzieje ze będzie spadać bo to strasznie dolujace jak stoi i Malo tego w gore pojdzie.Dzis owsianka,filet z kurczaka, serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam. Gratuluję spadków bo wynika ze dziś dzień "spadkowy" a to zawsze motywuje ;-) Ja będę się ważyła za dwa dni (czwartek) i tez liczę na spadek ;-) czuje się bardzo dobrze. Ja dziś będę robiła klopsiki drobiowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co myslicie o budyniu bez cukru ,mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) gratuluję spadków wagi i życzę następnych sukcesów :) gość nie mam zdania na temat budyniu bez cukru ale wolałabym sobie chyba zrobić budy na który podawałam przepis kilka dni tmu jest pyszny i przynajmniej masz pewność ze robisz ze wszystkich produktów, które są dozwolone :) co u was ciekawego w menu? Może ktoś ma jakieś fajne nowe przepisy? Ja właśnie wróciłam z kuchni upiekłam chlebek zrobiłam pyzy i właśnie kończy się dogotowywać gulasz wołowy, który zamierzam zjeść z owymi pyzami. Nie mogę się doczekać jutrzejszego obiadku U mnie proteiny więc siedzę i kminę co by tu zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam. Zaczyna mi mega brakować warzyw.... jeszcze 2 dni....trzymajcie kciuki abym dala radę.... dziś się porywam na pieczeń rzymska ;-) a i jakiś serniczek za mną chodzi ;-) musze tylko słodzik nabyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Iwona86 mogę prosić przepis na pyzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Ewela 250 twarogu chudego 1 białko 1 lżka skrobi ziemniaczanej trochę soli do smaku twaróg bardzo mocno odcisnąć z wody w jakiejś kuchennej szmatce dodać białko i wymieszać widelcem potem dodać skrobię ziemniaczaną i sół wymiesać, formować kulki i gotować. Przepis z którego ja robiłam podaje żeby ugotować w wodzie z dodatkim magi i kurkumy tak zrobiłam i wyszły pyszne do wszelakich sosów w sam raz. Teraz kminię żeby je zrobić na słodki zamiast soli słodzik trochę jakiegoś aromatu i mogą być pyszne ugotowane w samej wodzie a do nisz serek homogenizowany ze słodzikiem i trochę cynamonu Dziewczyny jakieś fajne przepisy???? Bo ztego co widzę to tylko ja się dzielę PLEACA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela robiłam pieczeń rzymską i była pyszna nie wiem jaki masz przepis ja miałam taki z otrębami koncentratem pomidorowym i serkiem wiejskim dodałam czosnku cebulki i pokrojonego w drobną kostecznę ogorka konserwowego była pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Ja generalnie korzystam z przepisów ze strony dukania.pl fajnie tam mają posegrowane na P i PW, zupy,ciasta itp. Na kluski juz mi ślinka leci a tu jescze parę godzin pracy.... no nic.... idę herbatke zaparzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina jest jeszcze fajna strona z blogiem, wpisz w googlach: z kotem w kuchni. Dziewczyna dodaje naprawde świetne przepisy (sdąd m.in. mam przepis na te pyzy :) ale ma dużo fajnych np. na pizze też robię sobie wg jej przepisu naprawdę pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO HALLO a gdzie jest reszta dukanek czy tylko ja i ewelina na placu boju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie tez sie zglaszam ,dzis na wadze 65,8 kg .jrstem mega zadowolona z diety.,niestety moje menu jest dzis Malo dukanowe z braku czasu,ale jutro. sie poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hallo hallo ja sie melduje:)duzo pracuje i nie mam czasu pisac ale czytam was:)iwona 86 u mnie menu troszke ubogie ostatnio bo czasu brak:(ale robie sobiee czesto omleta czyli mieszam jajka z jogurtem naturalnym.smaze placek i nakladam chuda kielbaske ,zolty odtluszczony serek i warzywka:)pieke chwile pod przykryciem:)pycha:)ale ty napewno znasz to:)ale najwazniejsze ze waga ruszyla i jak bede miala 7 z przodu to napewno was poinformuje:)ale jest ciezko....starosc nie radosc hihihi....wszystko idzie wolniej;)ale najwazniejsze ze juz nie widze 9 na wadze:(milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka14321
Hej hej hej szczuplejsi mają lżej :):) Kochane 3 dzien uderzeniowki za mna i... 58.6kg nie wiem jak to sie dzieje ale jest bosko:) mam do was pytanie jak to jest z wielkosciami porcji?? ile razy powinnysmy jesc i jak dużo??? ja jem 4 posiłki sniadanie, drugie sniadanie, obiad i kolacje nie wiem czy porcji nie mam za duzych w sumie najadam sie... słodycze mi sie snia po nocach dzis mialam lekki kryzys i zjadłam dwa migdały zeby go przejsc :) czuje ze brak mi energii (zwykle słodycze dodawały mi sił:) ) ale zaciskam zeby i walcze :) a i chciałam zapytac oktorej jecie kolacje??? buziaczki i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
mimka szczuplejsi maja lzej....swieta racja:)chudne i czuje ze mam lzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
mimka to zalezy od organizmu ile musisz jesc i jak czesto.u mniee waga stala 2tygodnie w miejscu chociaz stosowalam diete.a wiec u mnie nie ma kolacji jest tylko sport i waga ruszyla:)musisz sama siebie obserwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Na koniec tego mega męczącego dnia skrobne krótko: jestem przygotowana na najbliższe 3 dni w sensie menu: Iwona86 pyzy pycha, jutro zrobię sos pieczarkowy do nich (bardziej dla męża bo razem dukam :-)), pieczeń rzymska gotowa w piekarniku ale nie próbowałam (brak mi sił) wygląda w każdym razie super:-) robiłam jeszcze "indycze języki". Jutro pewno już nie zdążę ale w najbliższym czasie zrobię roladę (szpinak, ser biały i łosoś) jest pycha 8 chodzi za mną. Jutro ważenie i ostatni dzień P hip hip hurra można powiedzieć że dotrwalam ;-) trzymajcie kciuki za jak największy minus na wadze ;-) dobrej nocki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×