Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

a jak ktoś nienawidzi pączków? Albo po prostu nie może ich jeść z powodów zdrowotnych? Posypie się mu życie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Kto wierzy w gusła temu dupa uschła'' tak mawiała moja babcia. Nie ma takiej siły która mnie zmusi do jedzenia tłustych pączków smażonych na głębokim tłuszczu.Może zrobię sobie racuchy na słodko oczywiście dukanowe.Ok Maju przystępuje do wspólnego warzenia 1 marca może jeszcze ktoś dołączy i zrobimy sobie wspólne cykliczne ważenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja XXXL
Świetny pomysł Aniu.Ja jestem za ! To może startujemy 1 marca i tak co 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie dołączę, bo tak mi się kończy miesiączka i jeszcze trochę opuchnięta wtedy jestem :( pasowałby mi raczej 3 marca. No i wolałabym się ważyć co pełne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłusty czwartek co rok bywa kazdy na paczkach uzywa a dukanki cicho siedzą i o paczkach nic nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka23
Zjadlam trzy paczki nie mogłam się oprzeć. Też się z wami z ważę 1 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinga
Agnieszka 23-jesli pomyślałas marzenie to na pewno się spełni, a teraz do ścisłej dietki i pobiegaj trochę i będzie Oki. ☺pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kinga
Netia, a ty ile pączków zjadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Kinga Rozbawiłaś mnie do łez.W życiu nie słyszałam większej bredni!Ja pomyślę sobie marzenie we wtorek jak będę jadła śledzika.Na pewno się spełni bo taka tradycja haha maramara Pizza jest WYŚMIENITA! Polecam każdemu kto uwielbia fast foody :) Już myślę co dam na następną za 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, w sumie wychodziło by na to, że można się najeść pączków, porzucić dietę i i tak schudniemy, bo pączek wysłuchał naszych modłów :D To proszę przepis, albo napisz jak ją znaleźć, bo w internecie pełno przepisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramara Mój mąż skorzystał z przepisu ze strony ''z kotem w kuchni'' pod hasłem ''pizza na cieście chlebowym'' Raczej przy niej już zostanę i nie będę próbowała niczego innego bo z forum poczytałam że nie każda wychodzi tak chrupiąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny No jak się się cieszę że przywróciłyście mi wiarę w rozsądne kobiety ,bo te wczorajsze wpisy o pączkach mnie załamały .Agnieszka stało się ale dalej walcz, czasem każdemu zdarza się wpadka.A teraz poszukam tej pizzy bo jak wypróbowana to można śmiało robić. A i ja też nie dałam się skusić na pączki mimo że cały dzień ktoś wczoraj kusił.Jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,ta pizza była tak pyszna że ciągle o niej myślę,najchętniej zrobiłabym ją choćby i jutro no ale te proteiny same mnie ograniczają.Pizza z jajkiem i szynką może? Macie jakiś inny pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję z mięsem mielonym drobiowym albo z indyka przesmażone na patelni,ewentualnie filet pokrojony w plastry i też przesmażony .A jakiś ser też wrzucasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś mielone chyba bym dała, albo szynkę. Z jajkiem nigdy nie jadłam pizzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja jadłam wczoraj z jajkiem,pod koniec pieczenia mąż wbił jajko na środek i fajnie się ścięło :) Dzięki za inspiracje :D Na pewno jutro z kurczakiem smażonym zrobię :) Aniu dałam ser żółty lekki,trochę się najeździłam za nim ale w selgrosie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kinga
Przepraszam was dziewczyny za te wczorajsze wpisy o paczkach. Ja podeszłam do tego żartobliwie,a Wy tak wrogo nastawilyscie się do mnie, jakby to zależało odemnie czy zjecie tego pączka. Tak naprawdę to ja też nie wierzę w takie przesądy, a sama też jestem na Dukanie i nawet chciałam do was dołączyć na forum, ale teraz widzę że nic z tego. Naprawdę dobrze wam życzę, i raz jeszcze przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, nie bierz internetu tak bardzo do siebie. Chociaż uważam, że lepiej kogoś wspierać słowem "dasz radę, nie musisz tego jeść" niż "zjedz, nic się nie stanie" to myślę, że wszystkie kobietki stąd chętnie przyjmą nową do "grupy wsparcia". Ile jesteś już na Dukanie? jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta, dietą, natomiast pamiętajmy o suplementach diety, które są wsparciem dla naszego organizmu. Osobiście polecam naturalny błonnik jabłkowy, dostępny w Aptece pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kinga dołączaj,chociaż ja myślę że wcale nie jesteś na diecie,bo gdybyś była i to na dukanie to byś wiedziała ile czasami potrzeba silnej woli i samozaparcia żeby takiego pączka nie zjeść.Szczerze uważam że sobie z nas kpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochankefir
Hej ja jestem na Dukanie dziś drugi dzień, startuje z 66,3 (24/2/17) -kefir -maślanka -maślanka -jajka I BROKUŁ Rano Na wadze 65,1 (25/2/17) (25/2/17) -2 jajka na twardo -jogurt naturalny -maślanka 1l -wieczorem zjem brokuły z curry LUB gotowane udka z kurczaka TAK WIEM nie powinno się jeść warzyw w 1 fazie ale dajcie spokoj szklanka brokuł ma 30 kcal ale zawierają błonnik (ja nie jem łyżki otręb które maja zapewnić błonnik a za to jem te brokuły) Jutro czysto białkowe produkty dziś i wczoraj brokuł bo ugotowałam przedwczoraj i trzeba się go pozbyć ^_^ 24/2/17----66,3 25/2/17----65,1 26/2/17----????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochamkefir
Jestem na dukanie od 2 dni choć od tych 2 dni jem szklankę brokuł na kolacje bo musiałam się ich pozbyć 24/2/17---66,3 25/2/17----65,1 26/2/17-----???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochamkefir i tak się najadasz? Wystarczają Ci prawie same płyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,ja też jestem tego zdania.Wkradają się tu osoby nie będące na diecie i robią sobie jaja ,więc ja nie odpisuje już na takie wpisy.Po prostu udaję że ich nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast zamówiłam sobie przez stronę danej Apteki - www.aptekapodsmokiem.pl błonnik owsiany. Liczę, że okaże się dobrym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem Maju ale nie mogę sie powstrzymać. Kochamkefir.Na uderzeniówce bo to jeszcze nie jest 1 faza jesz brokuły za to nie jesz otrąb. Niewątpliwie jesteś , na jakiejś diecie patrząc na twoje menu niewątpliwie głodowej ale ona nie ma nic wspólnego z dukanem.Mimo to gratuluję spadku wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,na każdym forum znajdzie się kilka ''życzliwych'' osób które wypisują głupoty. Netia,Aga co tam u Was? Walczycie jeszcze z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×