Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Ja chce zrzucić koło 12 kg do tych 50, no może 52 :p zależy jak się będę czuła ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę wracać do starych przyzwyczajeń nigdy. Odpowiada mi takie jedzenie jak na dukanie, nie potrzebuję tłuszczów, ani innych niezbyt zdrowych rzeczy. Tym bardziej, że dużo się uczę na tej diecie, jest pełno zamienników. Masa przerobionych przepisów, które smakują jak oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Mnie też odpowiada takie jedzenie, a zwłaszcza kiedy przeczytałam przepisy dukana na blogu "z kotem w kuchni ". jest ich mnóstwo i można wybierać. Ja czasu nie mam zbyt wiele, bo do pracy, a potem gotuję dla rodzinki, i dopiero potem dla siebie. Maramara-ja planuję zrzucić 9 kg, ale u mnie to nie pójdzie tak szybko jak u Ciebie. W sobotę rano stajemy na wadze dziewczynki. Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z kotem w kuchni wymiata :D szkoda tylko, że autorka zaczęła remonty i nie skończyła ich i nic już nie dodaje :( najbardziej smuci mnie zakładka z daniami proteinowo warzywnymi, bo jest nieczynna i trzeba szukać inspiracji w liście przepisów. u mnie to 10 kg to chyba tylko woda była, dlatego tak szybko poszło, teraz już tak nie spada, ale może to i lepiej, bo w krótkim czasie mogłabym się wyglądem postarzeć o kilkadziesiąt lat, bo skóra nie nadążyłaby się ładnie napiąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to ważenie nie cieszy :( zbliża się @ więc waga nie będzie wiarygodna i mało motywująca zapewne. Dziś siedziałam 10 godzin poza domem ale zaopatrzona w naleśniki z serem (zjadłam 5), a na obiad i kolacje leczo z kurczakiem ;) jutro ostatni dzień warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Hej dziewczyny! Masz rację maramara-lepiej chudnac powoli. Autorka bloga "z kotem w kuchni "podaje przepisy które zawierają skrobię ziemniaczaną, olej -łyżeczka dziennie oraz pozwala jeść kotlety sojowe oczywiście bez panienki i jeszcze inne produkty, które ja uważałam za niedozwolone w 1i2 fazie. A co Wy o tym sądzicie? Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co do kotletów to się nie wypowiem, bo nie wiem, nie interesowałam się. Skrobię można łyżeczkę, ale jeśli się waga zatrzymała to wykluczyć ją z diety (przynajmniej na jakiś czas), a oleju nie potrzebuję więc też nie używam. Kiedyś kupiłam sobie taki odchudzony (bez tłuszczu, bez węglowodanów, bez cukru itd) w spray'u i jeśli koniecznie potrzebuję to używam właśnie jego. WELLSLEY FARMS COOKING SPRAY <- tak się nazywa gdyby któraś była zainteresowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytałam na forum że można dwie łyżki skrobi, jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej wiedzy to skrobia tylko kukurydziana 2 łyżeczki na dzień ,z oleju tylko parafina 1 łyżeczka na dzień a jeśli chodzi o kotlety sojowe to pamiętam że kiedyś się nimi zainteresowałam ale coś było nie tak i do nich nie wracałam.Ostatnio moja córka przyniosła do domu olej kokosowy.Szczerze nie wiem co na to dukan ale uważam że jest rewelacyjny i czasami go używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, na jakim forum to czytałaś? Poszperałam trochę i zdecydowana większość mówi o jednej łyżeczce. I tak właśnie ja robię, chociaż staram się jak mogę używać skrobi w ostateczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, olej kokosowy... mam 3 słoiczki, których nie zdążyłam zużyć przed Dukanem. Będę musiała wymyślić jakiś kosmetyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fb jest grupa dukana i tam pisali, faza 1 jedna łyżeczka np do zageszczenia czegoś, faza 2 dwie łyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w takim razie najlepiej patrzeć na siebie i robić to co nam najbardziej odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej zastanawia mnie jak jest w książce :p sama szukałam ale znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam moją imienniczkę Maję oraz Polę :) Ja dalej z Wami walczę i mam nadzieję że zostanę za to wynagrodzona w sobotę rano ;) Nie odzywałam się długo bo komp mi siadł,młody ściągnął nową grę i w gratisie dostaliśmy brzydkiego wirusa.Musiałam oddać do formatu a to niestety trochę trwa... Ale już jestem i jestem aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, cześć Maju ;) Czekałam aż się odezwiesz ;) nie chcemy Cię tracić dobrze, że jesteś dalej z nami, na pewno waga ładnie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Witam was z rana dziewczynki a z z tobą Maju witam się po raz pierwszy, myślę że dziewczyny nie będą nas mylić. Ja powinnam się dziś zwazyc po 10-ciu dniach, ale czekam na was do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Hej dziewczyny :) witam się przy kawie i omlecie :) od wczoraj zaczęłam pić shake białkowe (twaróg, mleko, wanilia, serek,... - co tam w lodówce znajdę) świetna opcja na uzupełnienie białka w dziennym bilansie, a do tego jeśli wracam do domu głodna i nie mam jeszcze gotowego obiadu, to wypijam go i mam spokój na 1,5 - 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Pola, ja też robiłam sobie shake na początku, tyle, że z kefiru. Pycha, nie wiem dlaczego przestałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc dziewczyny.Chcialabym wrocic do Was na forum .Musze sie ogarnac bo za niedlugo komunia .Odpuscilam diete i wszystko wrocilo Waze 71,5kg a wzrostu mam 160 ,chcialabym chociaz 7kg schudnac do maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćbea Witaj, 7 kilo do maja to całkiem realne marzenie :) Trzymam kciuki i wytrwałości życzę :) Nie słyszałam nic o shake na dukanie,muszę dziś troszkę pogrzebać w necie w tym temacie bo czasami już nie mogę patrzeć na nabiał a taki wymieszany to znów coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu sie zacina stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ciągle myślę o niedzieli bo wtedy mój dzień pizzy :P Szczerze wam powiem,że ja zjadam całą oczywiście na raty. Wydawało mi się że te 3 łyżki otrębów to takie minimum,i jak nie ma problemów w toalecie to można jeść ich więcej,mylę się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
witaj Bea, powinnaś mnie kojarzyć, bo pod koniec zeszłego roku w jednym czasie byłyśmy na forum. Ja też przerwalam dietę i dlatego tu jestem. Teraz chciałabym doprowadzić do końca. Tobie też się uda, do maja jest dużo czasu. Kochane pamiętajcie jutro o wazeniu i meldujcie się na forum. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Dzis drugi dzien zaczelam.Wczoraj bylo ciezko szczegolnie pod wieczor bo mam wieczorne podjadanie. Powiedzcie ile jecie posilkow ? Rano owsianka , makrela, watrobka drob. A na kol moze serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczyna wkurzać mnie to forum! Pół następnej strony musi się zapełnić żeby wszystkie nowe wpisy się pokazały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle problemy z komentarzami :( Cześć dziewczyny, witaj gośćbea. Jutro ważenie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witam nową koleżankę ze starej ekipy.Dołączaj i walcz.Jutro ważny dzień ale widzę że wszyscy pamiętają.Ja jestem dobrej myśli mam nadzieję że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×