Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćbea
Dziekuje za mile przyjecie. Tym razem walcze do konca ,.mam nadzieje ze bede chudnac . Zastanawiam sie ile uderzeniowki zrobic? Podczytywalam Was caly czas a nie moglam zaczac dietki. Kombinowalam ze ogranicze jedzenie itp ale nic z tego nie wyszlo. Trzymam kciuki za Wasze wazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jutrzejszej wagi to coś czuje że trochę się rozczaruje bo jestem przed @ i już to po sobie czuję ,dlatego bardziej cieszy mnie jutrzejszy warzywny dzień :) Już odmrażam bigosik mmm.Jutro z samego rana biegnę po resztę warzyw bo pustka w lodówce jeśli chodzi o zieleninkę :) Piszcie z samego rana jak u Was z wagami , miłego piątkowego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całek pizzy nie wciskam, ale mam pomocników w domu. Tzn jak bym się postarała to bym zjadła, ale miałam problemy z obżeraniem i nie chcę się napychać do syta. Ostatnio zrobiłam tarte a'la pizza ze strony z kotem w kuchni. Dziewczyny... niebo w gębie. Nie wiem czy to za sprawą sosu czy po zmieszaniu wszystkich składników, ale no normalnie byłam w siódmym niebie :D Maju, a w drugiej fazie nie je się 2 dwóch łyżek otrębów? Chyba, że doliczasz też pszenne. Właśnie się zastanawiałam dlaczego są wyznaczone po takiej ilości tylko, ale nie mogłam znaleźć nigdzie nic na ten temat, oprócz tego, że inne kobiety mówiły, że nawet po pół szklanki zjadają i nic im się nie dzieje. Ja staram się jeść dwie łyżki, ale czasem wyskakuje mi jakiś przepis, który znów zawiera otręby to zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćbea, staram się jeść te 5 posiłków dziennie, ale zazwyczaj wychodzą 4. Zdarza się również, że zjem 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramara Ja myślę że te dwie łyżki to minimum,a jak nic się nie dzieje to można więcej jeść no ale głowy za to nie daję.Ja do bułki daję dwie łyżki owsianych i jedną pszennych a na dniach samych protein często zdarza się że jem jedną bułkę na śniadanie i jedną na podwieczorek bo muszę sie czymś zapchać na wieczorny ''wilczy apetyt''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kotem w kuchni przy niektórych przepisach, gdzie jest 6 łyżek (4o+2p) pisze, że to jest na dwa dni ze względu na ilość otrębów. Takie coś znalazłam: "Czy można spożywać kilka porcji otrąb dziennie? W okresie utraty wagi, czyli w fazie uderzeniowej i w fazie równomiernego rytmu, aż do uzyskania własciwej wagi najlepiej nie jeść więcej niż 2 łyżki stołowe otrąb owsianych dziennie. * 1 łyżka otrąb dziennie jest nie tylko dozwolona, lecz wręcz zalecana. * 2 łyżki dają jeszcze lepsze rezultaty i poprawiają pracę jelit. * 3 łyżki jeszcze bardziej zwiększają skuteczność działania otrąb, ale mają już swoją wartość kaloryczną. Możecie spożywać codziennie taką porcję otrąb, kiedy rozpoczniecie 4 fazę planu Protal, czyli ostateczna stabilizację."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Melduję się z rana, właśnie zeszlam z wagi, a ta pokazała -1,7kg za 12dni. Jestem zadowolona, chwalcie się dziewczynki. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać nie mogę to się ważę :p Maja gratulacje bardzo dobry wynik :) tak w sam raz :) ja niestety nie mam za bardzo się czym chwalić bo 0,9 na minusie od 9 dni ale zganiam to na zbieranie wody przed @ :p Okrągłe 59 na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_s
Witam dziewczyny Ja też dzisiaj wcześniej niż zwykle , właśnie zeszłam z wagi.Rewelacji nie ma ale na minusie i to mnie bardzo cieszy - 0,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczyny!! Gratuluje spadków wagi !U mnie też 2 kg na minusie,myślałam że nie będzie spadku bo czuję że brzuch mi urósł przed @ a tu taka niespodzianka :) maramara gdzie znalazłaś taki dokładny opis o otrębach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, ja też po ważeniu i tak jak Ania -0.8 :) Gratuluję wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, ja akurat przekopałam internet i ktoś tam pisał, że w książce "Metoda doktora Dukana" str. 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramara Zrobiłaś mi smaka z tą tartą ale widzę że troszkę roboty z tym jest i już się zniechęciłam.Może mąż mi zrobi w przyszłym tygodniu bo urlop ma i lubi pichcić w kuchni a ja to tak raczej wolę dania na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Gratuluje spadkow wagi .Co ile sie waZycie? .Dzis grzecznie 3dzien. Postanowilam ze jutro przechodze na 2faze.Jutro stane na wadze zobacze czy dieta dziala na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustaliłyśmy ważenie co 10 dni czyli następne 21 marca.Dziewczyny wszystkim ładnie poszło .Im bliżej wiosny tym lepsze wyniki.Gratuluję Też mam ochotę na tą tartę.Może jutro zrobię pysznie brzmi ten sos beszamelowy,miałam jednak problem z kupieniem serka topionego odtłuszczonego.W końcu kupiłam w lidlu 16% tłuszczu.Sama nie wiem czy taki może być.A wy jakich używacie do sosów ?Może są chudsze tylko ja jeszcze nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, długo to to tylko w piekarniku siedzi, a tak to wcale się nie namęczysz ;) polecam, polecam, polecam :) bea, co 10 dni, następne ważenie 03.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam tego sosu, bo nie mogłam znaleźć tego serka nigdzie. Wzięłam serek wiejski, rozpuściłam, dodałam troszkę mleka, gałkę muszkatołową, sól, pieprz no i skrobię kukurydzianą. Smakuje dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy robicie zupy? Ja dziś kupiłam fajny kalafior i zastanawiam się nad zupką jarzynową.Nie chcę wrzucać skrzydełek bo jednak są tłuste a filet z kurczaka ma pełno białka ściętego jak się gotuje i to nie wygląda smacznie.Gdzieś czytałam że jest odtłuszczona kostka rosołowa,dziś szukałam w sklepie kaufland,biedronka i selgros i nie znalazłam nic takiego.Jak tam u was z wywarami na zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam .Po 3dniach uderzeniowki waga pokazala-1,5 czyli rowne70kg.Nawet niewiecie jak sie ciesze,tzn ze dieta dziala .Zastanawiam sie czy pociagnac do 5dni ta faze czy wprowadzic warzywka.Tez sie bede z Wami co 10 dni wazyc. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Hej! Gratuluję wszystkim dziewczynom spadku wagi. gość bea -ja bym pociągnęła jeszcze uderzeniowke 2 dni będą lepsze efekty. Aniu ja kupiłam serek w biedronce ma 10 procent tłuszczu. Maju ja robię zupy, już wypróbowałam trzy z przepisow "z kotem w kuchni " I bardzo mi smakowały,a wczoraj piekłam biszkopt czekoladowy też pyszny, on jest na dwa dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Maja Ja tam zaglądałam do tych przepisów i pisze tylko żeby wrzucić kostki drobiowe lub warzywne a nie pisze żeby były one odtłuszczone,a te zwykłe jednak tłuszczu mają trochę dlatego szukam czegoś w zastępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Maju -ja używam połowę kostki drobiowe do jednej zupy, może i mają trochę tłuszczu ale nie jem tych zupek codziennie. Gdy znajdziesz coś chudszego to podziel się z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupy robię, ale nie tak często jakbym chciała. Jadłam ostatnio kalafiorową, ale taką typowo wegańską, na włoszczyźnie. Jak potrzebuje kostkę rosołową, to ją daję. Nie wiem gdzie widzicie tam dużo tłuszczu, moje maja 1%. Bardziej bym się przejmowała ilością soli w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Oj znowu problem ze stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Dziewczyny, a jak robicie to shake? Mam ochotę sobie zrobić, poproszę o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dzieje z tą stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję często zupy ale właśnie na mięsie najczęściej na filetach.Żadko używam kostek,ale mam drobiowe winiary i na nich jest napisane że w 1 porcji jest tłuszczu 1% a kwasy tłuszczowe nasycone 3%,to chyba mogą być.Nigdy nie spotkałam się z kostkami odtłuszczonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Maja, zastanawiałam się dziś jakie ciacho upichcić i podsunęłaś mi pomysł, dziękuję, było mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Dlaczego ta stronka się tak długo nie otwiera, denerwuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Tyle wpisów zrobiłam, żeby się otworzyła a tu nadal NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×