Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćbea
Witam dziewczyny.Jestem w szoku zrobilam jeszcze dzian bialkowy i dzis na wadze 68 kg.tzn 3,5kg spadlo . Dzieki za doradzenie mi zeby pociagnac uderzeniowke.Wczoraj caly dzien podjadalam kurczaka . A Wy jak po wekendzie? 3majcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Hej dziewczyny! Jak minął weekend? u mnie spoko czyli dukanowo. Maramara-cieszę się że ci ciasto smakowało, można by różne ciasta wypróbować, ale potrzebne są aromaty w proszku których nie mogę nigdzie dostać. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
gość Bea -gratuluję, fajnie że ci dobrze idzie to człowieka motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
gość bea -czy jest to możliwe że po trzech dniach spadło ci 1, 5kg a przez jeden dzień aż 2kg? bo tak zrozumiałam z Twojego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja jakoś przetrwałam weekend bez grzeszkow ale trochę przeraża mnie myśl ile jeszcze przedemna :( Gość maja ja robiąc shaka blenduje mleko i twaróg biały, czasem dodaje sera sernikowego 4% z laska wanilii- dzięki niemu jest bardziej kremowy i dużo lepszy, no i slodzik :) proporcje różne Polecam ten serek z wanilia jeśli najdzie was ochota na słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Gosc Maja tak wlasnie bylo ze po 2dniach 1,5 a dzis rano po 1dniu 2 kg Sama bylam zdziwiona.Startowalam z waga71,5 a dzis 68 .Tak mnie to zmotywowalo ze walcze dalej , widocznie duzo wody mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Waga czasem robi nam psikusy i jej wahania są duże, w twoim przypadku mile Cię zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Pola 125-dzięki za przepis, wypróbuję go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz zastojow to możesz też dodać jogobelle light owoce nadają smak :) ja jednak z tego rezygnuje bo nie chce doprowadzić do zatrzymania wagi, używam często skrobi :D Ale objadlam sie obiadem że w połowie podałam się :p dawno mi tak kurczak nie smakował a w tym wszystkim ponad 82 gramy białka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeśli nie ma zastojow to 1 jogurt light jest dozwolony ale trzeba szukać 'najlepszego' składu. Ostatnio wyszła nowa książka dukana i trochę się zmieniło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,dziewczyny.Wczorajsza pizza była dobra,ale zrobiłam jeden błąd,nie miałam papieru do pieczenia i wyłożyłam blachę folią aluminiową .. Niestety całe ciasto przykleiło się do foli i zjadłam sam farsz i trochę ciasta bo nie było szans żeby tą folię zdjąć.Dzisiejsza zupa też szału nie zrobiła bo ubzdurałam sobie że musi być kostka odtłuszczona,nie dostałam jej niestety i zrobiłam wywar z dwóch skrzydełek z których zdjęłam skórę.Smakowało to jak warzywa gotowane w samej wodzie więc nie polecam nikomu.Jutro na obiad sprawdzone gołąbki,a w środę mąż zrobi mi tartę z przepisu ;;z kotem w kuchni;; i tak już koniec szaleństw warzywnych bo w czwartek zaczynamy same proteiny.Dziękuję za dokładne informacje w temacie otrębów,dostosuję się i zobaczę jak waga zareaguje,może będzie większy spadek skoro duże ilości są już kaloryczne a ja jadłam jeszcze raz tyle,czyli 6 łyżek dziennie.Trzymajcie się dziewczyny i wytrwałości życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, masz sprawdzone gołąbki? Podaj przepis, ja ostatnio robiłam i się zawiodłam niestety. Od piątku również zaczynam iść systemem 5:5. Zobaczymy jak waga będzie spadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc bea
Czesc .Dziewczyny okazuje sie ze waga mi psikusa zrobila, bo dzis sie zwazylam i w innym miejscu waze inaczej a w lazience inaczej,ale ogolnie od 2-3 kg jest mniej .Dzis warzywka wprowadzilam.Mniam jak inaczej smakuje z warzywem , chociaz malo ich ogolnie jadlam.Zwaze sie z Wami , bo czesto niema sensu.Musze zakupic nowe baterie . W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Co tu dzis taka cisza .Nikt tu nie pisze? Albo znow sie kafe zawiwsilo?. Dzis grzecznie dietka .Postanowilam ze bede robic 1:1 Bo latwiej wytrzymac. A jak u Was dziewczyny.? Jecie parowki z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja po grzecznym dniu :) obecnie piersi z kurczaka królują w moim menu. Od dziś znów warzywa, ale jedynie pomidory, nie mam pomysłu na jakieś super dania. Głównie kurczak, placki z serka wiejskiego, shake białkowy i naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) bea, ja też na 1:1, ale zaczynam 5:5, ale jednak od czwartku, nie od piątku ;) parówek jeszcze nie jadłam i raczej nie mam zamiaru, może kiedyś w jakiejś chwili słabości :) ale jadłam wczoraj kiełbaski a'la kabanosy z kurczaka, nie miałam pomysłu na nic szybkiego, a bardzo mi się śpieszyło, skład nie był taki najgorszy. Pola, u mnie też raczej kurczak. Przed dukanem uwielbiałam mielone kotlety, a teraz na samą myśl mi nie dobrze. Zrobiłam je dzisiaj i zjadłam trochę i reszty już nie mogłam wcisnąć. Nie wiem czemu, smakują tak samo jak zwykłe, a mnie odpychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten minus że nigdy za mięsem nie przepadalam i jeśli coś przypadnie mi do gustu to mogę to jeść codziennie przez długi okres czasu. A na samym nabiale ta dieta traci sens :p co do parowek nigdy na tej diecie ich nie jadłam, nie mogę znaleźć 'dobrego' składu, chociaż ostatnio o nich myślałam szybko się podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc .Dzis mam dzien zabiegany , Od rana jogurt i galaretka z kuraka Mysle co ma obiadzrobic i niestwty tez szykuje szybkie dania bo dla domownikow jeszcze gotuje,przewaznie jest to kurczak z przyprawami. Musze zrobic zakupy bo w lodowce pustki , a nie chce podjadac niedozwolonego jedzenia. Co do parowek to ja podjadam takie z bobrownik z kuraka . , ale talk jak mnie glod zlapie albo paluszki surimi. Do slodyczy mnie nie ciagnie , chociaz wczesniej codzien jadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie ze słodyczami mam odwrotnie. Przed dietą to wolałam raczej jakieś chipsy jak już, a teraz co drugi dzień trzaskam jakieś serniczki, torciki czy drożdżówki... ale jeśli mogę, to co mam się ograniczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
cześć dziewczyny! Ja też często robię coś na słodko, oczywiście dukanowo. Na szczęście jest dużo przepisów na ciasta, ciasteczka itp. Zrobię sobie kiedyś lody, tylko będzie cieplej na dworze. Dziewczyny, a ile Wy pijecie samej wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tertetet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu to nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×