Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

aniaewa - moja uderzeniówka trwała 10 dni, więc proszę mi się nie dziwić, że nawet teraz mam tych protein po dziurki w nosie :P Nawet jeśli mam im poświęcić tylko (albo aż) jeden dzień :) Miłego dnia wszystkim Dukanomaniaczkom, hih :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Gość! Jasne ze możesz do nas dołączyć -witaj na pokładzie. Będziemy się wspierać nawzajem. Pozdrawiam wszystkie dukanomaniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagosc
Witam. Dziekuje za przyjęcie.Dzis sie zwazylam po 3dniach 70,5 ,cczyli 2kg mniej..szaluu nie ma ale sie ciesze.Mam pytanie czy ktoras z Was robi drugi raz dukana?i jakie efekty? I mam trochę problem z zalatwianiem .Dzis owsianka ,0,5makreli,indyk z warzywami. Zmienie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Witam sie i ja. Z dieta dobrze , z wynikami gorzej bo waga stoi jak zaklęta ale 65kg to taka magiczna cyfra u mnie , dalej nie chce spadac i sie poddaje - tym razem to przetrzymam i tyle. Musze tu codziennie pisac ,bo jeden dzien przerwy i jakos nie umiem sie odnaleśc na wątku. Hej bea ja problemów kibelkowych nie mam , może dlatego że piję hektolitry wody, obowiązkowo otręby i duzo kapuchy kiszonej na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swego czasu miałam problemy z załatwianiem się, w sensie, że robiłam to bardzo rzadko (to złe słowo :D ). Pomogła woda, siemię lniane i pokrzywa. Dzisiaj u mnie na obiadek makaron razowy, pierś z kurczaczka, pomidorek i kilka plastrów białego serka, a wszystko polane lekkim dipem jogurtowo-czosnkowym. Pyszotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwona86
cześć dziewczyny a u mnie jakieś chwilowe załamanie nie wiem co robić efekty są jestem strasznie zadowolona ale lekarz wysłał mnie na rutynowe proby wątrobowe (robię zawsze co 0,5roku) no i tak spojrzałam, że się pogorszyła wynik ALT od ostatniego pół roku strasznie podskoczył miałam 11 jednostek a teraz wyszło mi 33 jednostki i jest o 1jednostkę ponad normę, nie wiem co robić jestem trochę podłamana muszę pujść najpierw skonsultować te wyniki, nigdy nie miałam takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej dziewczynki u mnie na sniadanie znowu buleczka otrebowa wlasnej roboty.tak mi posmakowala:)a na obiad planuje leniwe pierozki dukanowe:)gosc iwona 86 ja planuje tez w styczniu zrobic sobie badania.chociaz u mnie przy tej diecie wszystkie dolegliwosci znikly:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :* dzisiaj u mnie na sniadanie dwie paróweczki indycze i serek wiejski :) Na razie mnie to trzyma, aczkolwiek możliwe, że zaraz "strzelę" sobie jakiś mały jogurcik... ach...dziewczęta! Mogę znów gonić,biec,latać ponad (tak, głupawka mi się udziela). Wczoraj moja przyjaciółka kupiła sobie śliczny staniczek w H&M za dyszkę. Oczywiście dzisiaj rano, skoro świt, pojechałam do galerii. Niestety, staniczków już nie było, ale zahaczyłam o new yorkera...dorwałam śliczne ogrodniczki za 39.95 (przecenione z 160!!!) w rozmiarze S i spódniczkę, w tej samej cenie, w rozmiarze 36 (jest trochę opięta, ale to jest motywacja, aby jeszcze trochę poodmawiać sobie przyjemności). Jestem przeszczęśliwa! Takie udane zakupy! A pojutrze już się widzę z ukochanym, więc kolejny powód do radości :) A u Was co słychać? Jak wam mija dzień? Przepraszam, że tak "przeżywam", ale po prostu musiałam się komuś pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie. Niezapomninajka gratuluje rozmiaru,!!!Ja kupowalam sukienkę na Andrzejki w rozmiarzeL ,,na sylwestra mam M mam nadzieje ze schudnę.Dalej problemy z wc mam pomimo ze pije zielona 2l wody kawe,i otreby2lyzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
niezapominajkaxd ciesze sie z twoich osiagniec.nie wiem czy gdzies przegapilam?ale przypomnij jeszcze ile schudlas?i w jakim czasie?ja juz nie marze o rozmiarze 36:)ale juz jestem zadowolona ze moge noge na noge zalozyc;)i schylic sie i ubrac buta czy skarpetki:)mysle ze rozmiar 40 w moim wieku bedzie ok:)jeszcze troche pracy przede mna:)ale z dnia na dzien jestem coraz piekniejsza:)dziewczyny polecam wam pierozki dukanowe:)sa pyszne :)mam na dwa obiady:)milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renacia41 proszę o przepis! Jestem wielką fanką pierogów! 13.08 startowałam z wagą 73.3, 8.10 przeszłam na 3fazę, bodajże z wagą 64 (nie pamiętam dokładnie). W poniedziałek waga pokazała 62.2 :) Było już 61.9, ale wiadomo, mikołajki i te sprawy :D W weekend dodam całą moją...hm...przemianę (nie wiem, czy można tak to nazwać) do stopki , bo w domu mam zeszyt w którym zapisuje kontrole mojej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
niezapominajka xd a wiec do miski wkladam kostke chudego sera bialego.dodaje okolo 5lyzek otrebow.wbijam jajko ,sole i pieprze do smaku.wyrabiam geste ciasto.nastepnie robie male klopsiki i rzucam na gotujaca wode.gdy pierozki wyplyna na gore wody wyciagam i podaje z jogurtem naturalnym.:)wczoraj moja mame poczestowalam i bardzo jej smakowaly i powiedziala ze tez przejdzie na ta diete bo ja takie dobroci jem;)dziolchy trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Niezapominajka gratuluje rozmiaru- super. U mnie waga stoi, dzis dostałam@ wiec humor kiepski a pogoda tylko pogarsza samopoczucie- CHCE JUŻ WIOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Renacia u mnie to kopytka dukanowe hahah ale jak zwał tak zwał są przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaoo
Hej :) ja dalej też na 3 fazie :) u mnie waga cały czas w normie i delikatnie spada nawet. czyli na początki było 67 a dziś 51.5 ;) i jak mam ucztę to nawet cały wieczór trwa ;) i potem po dniu białkowym wraca wszystko do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronkaa22
witam, chciałabym dołączyć do Was :) ale czy któraś z Was robiła badania??? czy dieta jest w miare zdrowa???? mam do zrzucenia z 15 kg jak nie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej kobitki ! ja dzis na wadze 63 kg :D niby 3 faza ale prowadze sobie ja troche po swojemu, u mnie uczty czasem trwaja caly dzien ale zaraz potem wracam na pare dni samych proteinek i mysle ze po nowym roku zrobie sobie uderzeniowke do 7 dni zeby na lato wyjsc jako chudzina :D niezapominajka super do wakacji to ty zejdziesz mnieej niz 60 kg jak ty tak na 3 fazie jeszcze chudniesz :D pozdrawiam i zycze wszystkim duzo zapalu i wytrwalosci ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beagość
Witam. Jestem 5dni na diecie -2,5kg. Jestem zadowolona,tylko nie robie calkowicie dni bialkowych,bo cos podjem z warzyw.Teraz gdy jestem przeziębiona to jeszcze jestem oslabiona,narazie odpuscilam ćwiczenia. Dzis zjadlam omlet z pomidoremi,pieczarkami,na obiad zrobie te kluseczki z sera bialego,na kolacje makrela. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
fajfus ty k/u/r/w/o/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
dzien dobry dziewczynki:)jak tam dukanie?;)u mnie dzis ostatni dzien protein a od jutra szalenstwo:)u mnie juz prawie -12kg.mam nadzieje ze do sylwestra zgubie jeszcze troszke i wcisne sie w moja ulubiona sukienke:)moja kurtka zimowa juz wisi na mnie jak na haku ;)a jeszcze niedawno nie moglam sie dopiac:)cos pieknego:)do nastepnego popisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Witajcie Ja dzis jestem szczęśliwa bo zobaczylam 6 z przodu,czyli mam 69,7 .Renia gratuluje wyniku ,super ,,ja tez bym tyle chciala schudnąć,..dlugo ci zajęlo zrzucenie tych kilosów.. Dzis wybieram sie na parapetówę ,musze uwazac z jedzonkiem ,ale sie zawzielam nie ruszę nic niedozwolonego,bo szkoda by mi bylo tych efektow.,naszczęście alkoholu nie pije bo jestem kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
gosca 20grudnia bedzie juz dwa miesiace jak jestem na diecie:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Dziewczyny super macie wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
h/u/j j*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kochane ! Jestem po weekendzie z ukochanym. Stwierdził, że prawie mnie nie ma i znikam mu w oczach. Urządził mi trzy dni "na wypasie". Uff, trudno było mi się oprzeć,ale jadłam tylko wtedy kiedy czułam głód. Czasami trochę oszukiwałam :3 Od jutra do Gwiazdki żadnych ucz, większa kontrola tego co jem. Oszaleję, jeśli nie wcisnę się w tę nową , małą spódnicę...No i to nasze drugie święta, a pierwsze, które spędzimy razem <3 już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
niezapominajkaxd ciesze sie ze u ciebie wszystko ok:)u mnie ostatnio w pracy kolezanka ,ktora mnie zobaczyla krzyknela"k....a ty chudniesz w oczach?":):):)to sa hasla.ktore mnie motywuja,ze moja praca nie idzie na marne:)u mnie dzisiaj byla caly dzien salata z piersia z kurczaka.a na jutro planuje zupe ogorkowa:)polubilam swoje lusterko dziewczyny;)odzywajcie sie bo cos tu jakas cisza???wyginely dukanki????pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
Dziewczyny ja jestem i dietuje . Waga pomału w dół ale juz mi wystarczy tego odchudzania hahah -dalej bede sobie stopniować , bo takie odżywianie mi odpowiada, ale jak czymś zgrzesze to nie wpadam w panike. Teraz chciałabym żeby do wiosny nic nie przybyło . Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×