Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość renacia 41
misia 41 ja podgladam na YouTube Skutecznie.tv.sa tam fajne przepisy:)U mnie dzis na sniadanie byla buleczka otrebowa z serkiem i lososiem.Na obiad bedzie ryba gotowana z warzywami.A na kolacje godzina biegu:)Ale tu fajnie z wami:)A gdzies nam desperados i nie zapominajka sie zgubily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia41
tylko tyle zjesz? kolacja wymiata hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
Wittajccie U mnie waga bez zmian,.Tez niemam weny na potrawy bo kurczak powoduje odruch wymiotny .,jajek jesc za dużo nie mogę ,i pomyslow brak.Po tym podjadaniu w swieta caly czas boli mnie zoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynka a ty dalej na dukanie po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renacia zaczęłam z 87 kg czylo mam już ponad 13 kg mniej. u mnie dzisiaj dużo warzywek świerzy ogórek pomidor cebulka papryka z sosem sałatkowym i jogurtem naturalnym wczoraj sobie zrobiłam chlebel więc kanapki z wędliną i żółtym serem na obiad była zupa krem z dynii a nad kolacją jeszcze pomyślę ale powiem wam że wczoraj zrobiłam sobie pizze i myślałam ze się nie opanuję pyszności po prostu pyszności na jutro nie mam pomysłu bo zaczynam proteinki mam jakąś pierś z kurczaka w domu więc pewnie skończy się na piersi jakaś jajecznica sama jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
gość Teraz na razie jem lekko strawne rzeczy.Dukana na pełnej mocy zaczynam z pierwszym dniem stycznia i wrzucę go pod ''POSTANOWIENIA NOWOROCZNE '' :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
iwona 86 mi cos sie wkrecilo ze ty wychodzilas z wagi 91.no u mnie juz bylo -14kg ale cos waga stanela a wrecz wzrosla o 1kg ale chyba dlatego ze mam warzywka.tak mi sie marzy jeszcze -10kg:(.no ale dziewczyny bedac na tej diecie to nie ma obcji zeby nie chudnac.nawet niech to trwa nawet pare miesiecy to musze osiagnac swoj cel.i wiecie postanowilam sobie ze jak osiagne swoj cel to sobie walne na nodze wyzej kostki tatuaz a tak w nagrode.a co tam nozki beda zgrabne hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justynka tak pytam bo ja w maju mialam zabieg i dopiero teraz sie odwazylam na dukana ,bo zadne diety na mnie nie dzialaja,tylko ja trochę zmodyfikowalam bo nie robie dni proteinowych .Zycze powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja zaczęłam wczoraj. Dukana stosowałam 4,5 roku temu, schudłam 25 kg, potem ciąża i powrót do starych nawyków. Waga wróciła, już 2 dzień prawie za mną. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86w
Hilda 86 witamy w naszym gronie :) i wutrwalosci zycze bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilda86
Dzięki, wiem, że warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Hey . Dzis u mnie waga .ruszyla 68,9 .,na śniadanie zjadlam owsianke,obiad wątróbkę z warzywami,na kolacje serek z rzodkiewka...Do lata musze schudnąć ,żeby w bikini fajnie na plaży wygladac. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hej dziewczynki co tam zajadacie dzisiaj?ja dzis ugotowalam flaki wolowe na kurczaku z warzywami.pychotka.bedzie na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jutro sylwester robicie moze jakieś przekaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados1111
hej :) ja nie mam czym sie chwalic bo u mnie swieta na bogato pelne obzarstwa :D ale niestety... po sylwestrze juz sie biore za zdrowe jedzonko bo w koncu zamiast brzuszka ciazowego tylko widac to bede chodzic jak slon :D a wam dziewczyny swietnie idzie trzmam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
Kobietki ja właśnie zakończyłam pieczenie bułeczek Pierr'a.Jeszcze zostało mi 24 godziny i zaczynam na pełnej mocy :D. Cóż za ekscytacja mnie dopadła...Już się cieszę że wkrótce zaczynam pierwszą fazę :D.W połowie stycznia czeka mnie przeprowadzka więc nie będę miała czasu na obżarstwa i dlatego jestem dobrej myśli.Pozdrawiam i trzymam kciuki za NAS wszystkie. Ps.Przesyłam Wam trochę silnej woli abyście się nie objadały w tę noc sylwestrową :D KUSIOLKI dla każdej z osobna :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, jestem na diecie 4 dzień i jeszcze nie widać efektów, ale muszę być cierpliwa. Mam nadzieję, że do wiosny już będę lepiej wyglądała i zmotywuje mnie to do dalszego działania. Już się nie mogę doczekać. Pozdrawiam WAS i życzę żeby w przyszłym roku było nas mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
juatynka120kg jak robisz te buleczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam dziewczyny jak przygotowania do Sylwestra,ja ide do znajomych ,i mam nadzieje ze nie podjem nic niedozwolonego,bo wrocilam do wagi sprzed swiat,szkoda by bylo.Zycze Wam by ście doszly do uprtagnionej wagi ,zdrowka.,udanego Sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna120kg
renacia 41 bułeczki robię z tego samego przepisu co chleb Dukana,po prostu wygodniej mi uformować bułeczki bo dośc dużo ich wychodzi z kg twarogu i mrożę je,potem na bierząco wyciągam i zawsze są pyszne i świeżutkie.Jeszcze 45 minut i startuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! ja dukana rozpoczęłam 27 grudnia 2015, czyli dzis jestem na 6 dniu diety, spadek wagi w ciągu tych kilku dni to z 94 na 90 kg , a moj wymarzony cel to 65kg przy wzroscie 172 cm. mam nadzieje że wytrwam, trzymajcie kciuki!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Witajcie w Nowym Roku! Życzę wam i sobie też dużo zdrowia, a coraz mniej kilogramów. Piszcie jak spedzilyscie Sylwestra, ja w domu z rodziną było wesoło i oczywiście dukanowo. Justyna 120kg Zaczelas dietę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dkan rozpoczety dzisiaj pierwszy dzien ruszam z waga 82 a moj cel to 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam. U mnie na wadze 68,2 ciesze sie bo 4kg mniej.Na Sylwarstra jadlam jajka i salatke krabowa i waga spada...Wiitam nowe dukanki,razem raźniej.Mz powiedział ze widać spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
hallo hallo dziewczyny i wszystkiego najlepszego w nowym roku .a przede wszystkim zdrowia i wytrwalosci:) u mnie dzis proteinki to cos ruszy moze? na sylwestra wystroilam sie w sukienke w ktora nie wchodzilam pare latek:) ale walcze nadal:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczynki U mnie dziś pierwszy dzień waga 82 normalnie szok doprowadzić się do takiego stanu. .dwa lata temu byłam na tej diecie i było minus 12 kg...;) ale nie przeszłam wszystkich etapów dodam że mam niedoczynność tarczycy i naprawdę ciężko jest mi zgubić nawet kg Mam nadzieje że przygarniecie mnie do forum to zawsze będzie raźniej. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam to widze ze startjemy z tej samej wagi pisz o swoich postepach to bede miec motywacje zeby sie nie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Ale mialam dzisiaj sen:) Snila mi sie taka duza pizza:(chyba bylam glodna w nocy:(No ale nic zaraz zrobie sobie jajecznice a na obiad mam dukanowe pierozki.Po wczorajszym godzinnym bieganiu mam takie zakwasy ze chodzic nie moge.Ale bede biegac nadal i nawet nie wiedzialam ze bieganie to taka przyjemnosc? Czlowiek taki dotleniony:) milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAenn1970
Witam ja dietę Dukana stosuję od czerwca i schudłam ze 114 kg na 76 kg. Wiele osób odradza mi tę dietę że wyniszcza organizm , ale ja się dobrze czuje i co najwazniejsze chudnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie u mnie waga pomalu spada dzis 68 kg .Gotuje dzis flaki wolowe będą na 2dni.gosc Anet gratuluje duzego spadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×