Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gość
jem sobie kebaba i piję piwko perełke chmielową, potem będę żarła chipsy i zjem czekolodę milkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam wlasnnie zrobilam buleczzke i będę jesc śniadanko ,potem moze jakiś serek,na obiad ryba i kolacja makrela... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny. Czytam to wasze forum chyba od 2 tygodni. Przesledzilam je od samego poczatku zeby wiedziec kto jest kto ;)) Ja zaczelam diete Dr.Dukana z waga 86.8 dnia 02.02.2016 Jeszcze ROK temu wazylam 98 kg zaparlam sie, poszlam na silownie, ulozylam sobie diete 1400kcal..... Efekt?.... Po 4 miesiacach 20 kg mniej..... No ale jak skonczylam diete to wrocilam do straych nawykow I od wakacji do lutego juz mam 9 kg na plusie. Jak sie zle wyjdzie z diety to juz tak bywa ze efekt JoJo to tylko kwestia czasu. Na tej diecie chociaz glodna nie chodze.... No i liczenie kalori odpada. ( na silownie przestalam chodzic bo bylam na maksa wyczerpana.... Spedzalam na silowni od 4 do 2 godz , 5 dni w tygodniu Organizm sie zbuntowal) Mam nadzieje ze wesprzecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Hej dziewczyny Basia witaj :) i powodzenia Wielkakrówka no jak na uderzeniówke to rzeczywiscie mały spadek :( ale moze organizm potrzebuje czasu. Trzymam mocno kciuki :) Renia nie zamartwiaj sie . Czasami nawet trzeba pozwolić sobie na takie szaleństwa. Mysle ze mimo to wiele Ci nie przybylo i szybko to zrzucisz :) Ja dzisiaj mam rybke z piekarnika do tego surówka. Dzisiaj zaczynam PW :) Za wszystkie mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Hejo :) jest na dukanie od lipca - schudłam 17kg , i w weekend konczę już 3 faze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona86
Basia witaj w naszym gonie :) Ola kończysz 3 fazę powiedz mi jak tam nie przybyły ci żadne kg na 3 bo ja powoli zbliżam się do 3 fazy zostało mi jeszcze do pokonania 5kg no i strasznie się boję że przybiore spowrotem. Dziewczyny strasznie chodzi za mną żurek :( chyba sobie wykombinuję jakiś dukanowski :) i powiem wam że znalazłam super przepis na kotlety z gotowanej soi muszę je wypróbować od soboty warzywka to będzie okazja :) Trzymajcie się cieplutko i miłego dnia bo umni dzisiaj takie nudy że SZOK......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
nic mi nie przybyło a nawet schudłam z 2 kg :) robię sobie uczty 2x razy w tyg nawet czasami przez cały dzień :) ale oczywiście trzymam się pionu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
ale tak to zawszę jem na kolację białkową (czyli naleśnika z twarogiem ) też się bałam że przytyję na 3 fazie, ale ciekawe co będzie dalej. Powiem że tak jak teraz mogę się żywić :) rano jem 2x kromki chleba ciemnego na drugie śniadanie jem jabłko na obiad to widomo to co dozwolone, a to jakoś zupkę albo jakiś makaron, i kolację jem białkową plus otręby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo rozsądni ludzie wypowiadają się o diecie dukana źle a wam co rybka nie myślicie zupełnie ? dlaczego świat jest pełen matołów ? czy są jakieś inne przyczyny oświećcie mnie naczelnego głąba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za powitanie. Dzis 9 dzien mojej diety. Mialam 6 dni uderzeniowki, stracilam na niej 2.9 kg a teraz mam 3dzien pw I jakos waga nie rusza. Od 4 dni skacze mi 83.7kg do 84.2 nie wiem ,pewnie organizm sie oswaja albo za duzo pije...... Jakies 4l dziennie. Jade 5\5 bo mnie to roznicy nie robi.... (Mam 39 lat I niedoczynnosc tarczycy..... tak na marginesie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam i ja :-) witam wszystkie "nowe" dukanki ;-) Ja dziś od rana o bułce i myśleć tu na szybko móc dziubnac.... w domu będę dopiero ok. 19.... z pracy wyrwe się o 16 30 i prosto po dzieci i na basen na 17..... doradźcie coś na "mały głód" dziś jeszcze P- mam w domu pycha sałatkę z kurczaka i jajka ale nie zdążę zjeść :-( chyba jedynie serek wiejski mi pozostaje??? Parówki z indyka np? Takie 93% można? Alho stanę w sklepie i 10dkg chydej wędliny w drodze (w aucie zjem) do 19 może dotrwam? Macie jakiś inny pomysł? Jak nie trzymajcie kciuki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisze silownie bo cosik nie dziala....... Faza naprzemienna 5 dni protein, 5 dni proteiny i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Basia87 byłaś już kiedyś na dukanie czy to Twoje pierwsze podejście? Dziewczyny uzupełniacie dietę jakimiś suplementami typu plusssz? Ja chyba zacznę - bo pamięć zaczyna mi szwankowac a wydaje mi się,ze jeszcze za młoda jestem na takie problemy hahaha. Tak w ogóle to z których rejonów Polski jesteście? Ja reprezentuję południe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Ewela, wędlina dziś odpada -dzisiaj post ścisły SRODA POPIELCOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
No tak!!!! Dzięki Lilia za przypomnienie !!! No to serek wiejski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela2612 To moj pierwszy raz ;) I mam nadzieje ze jedyny! Ze tak genialnie schudne ze wszystkim pujdzie w zapomnienie moja stara waga. Ja nigdy szczypiorkiem nie bylam. Przy moich 164cm nawet jako 18 latka wazylam 72kg. Jako dziecko tez mialam nadwage. Mama jezdzila ze mna do endokrynologa ale jak widac nie pomoglo. Na tescie dukana wyszlo mi ze powinnam zejsc do wagi 71.2 bo reszta I tak mi wroci. Pamiec ciala. No I rozpasane komorki tluszczowe ktore nigdy nie znikaja tylko sie kurcza. Ja wiem po sobie, zle kcal chlone jak gabka wode niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Hej basia:)a ja jakas taka przygnebiona.chyba to sa skutki uboczne tej diety.moze brak cukru w organizmie?normalnie zycie ode mnie ucieklo.na nic nie mam ochoty.i ciagle spac mi sie chce.po szalenczym weekendzie sie nie waze bo mysle ze cos przybylo.poczekam z waga do poniedzialku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Ewela 2612 Pytalas z jakich regionów Polski jesteśmy, ja też mieszkam na Południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renacia ja mysle ze to poprostu aura nam nie sprzyja. Ja jestem na poczatku diety a tez ciagle bym tylko spala. Taka pora roku. Pozwol sobie na odrobine lenistwa , swiat sie nie zawali jak odpuscisz troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witam BASIA .JA jestem z Malopolski,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sobie upiec buleczki na jutro I jakies ciacho bo mnie ssie.... grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lilia
Ja też z Małopolski, okolice Brzeska-Okocim. A Wy skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela2612
Witam laski. No proszę samo południe mamy? Ja Okolice Bielsko Biała konkretnie :-) Wczoraj wytrwałam serek zjedlam i 2 jajka :-)a po powrocie budyń mniam... Dzisiaj PW zaczynam idę sobie bułeczke zrobić i ogórkiem i pomidorem zjem. Na obiad jeszcze nie mam pomysłu. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia 41
Ewela2612 widze ze ty ranny ptaszek:)ja tez zaraz zjem owsianke i pedze do pracy.obiad u mnie bedzie okolo 16godz. Dzis zrobie rybke milego dnia dziolchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód dla Każdego http://kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, kredyty na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie! http://kredytyk.pl/chwilowki-na-dowod.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanellnl
Dzień dobry , ja z wojewodztwa śląskiego pochodze. Ale od wielu lat mieszkam w Holandii :) Miłego dnia dziewczyny i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×