Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Maju, a co tam jest niedozwolonego na tej stronie? Ja nic takiego nie widziałam w żadnym przepisie. U mnie bez grzeszków, nie mogę sobie na nie pozwalać, bo wiem jakby się to skończyło. A mianowicie.. pochłonięciem wszystkiego co się da i jeszcze bym dokupiła :) Straszna jestem, wiem :D Dziewczyny a jak jest u Was z białkiem? Wyliczacie ile go zjadłyście, czy nie zwracacie na to uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ja nigdy białka nie wyliczalam, a powinno się liczyć? A ty maramara liczysz białko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam to co dopiero przeczytałam :p Co do ciast to nie mam jak za bardzo ich robić, mieszkam na stancji, a do domu wracam średnio co dwa miesiące wtedy jest szczególnie ciężko utrzymać dietę (tak jak wczoraj), nadrabiam nalesnikami :) ostatnio mama przywitała mnie pytaniem czy coś w ogóle jem :p Maja ja w tym miesiącu w ogóle nie dostałam @ :/ a miałam ochotę zjeść wszystko :/ obawiam się stawania na wagi, nie chce się rozczarować :p A i można powiedzieć że 'sernik' na zimno się udał chociaż nawet nie wiem jak nazwać to co zrobiłam. Najlepiej określi to chyba 'shake z żelatyna' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ania i Pola-jak sernik na zimno udał się? z którego przepisu robilyscie ten sernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu zmiksowalam około 425 gram sera, szklanka mleka i 3-4 duże łyżki twarogu sernikowego i do tego żelatyna, wyszło coś a'la ptasie mleczko, czytałam o osobach które również gotują litr coli zero do tego odpowiednia porcja żelatyny i to na masę serowa (ja dziś na coś takiego byłam za leniwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście slodzik ( dałam 10 tabletek i wyszło jak dla mnie odrobinę za mało słodkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, no niby powinno się liczyć białko. Jeśli jesz za mało lub dużo za dużo to może mieć to wpływ na Twoją wagę, w sensie mogą pojawić się zastoje lub można nawet przytyć. W zależności od osoby (ważna jest np płeć, waga, wzrost, aktywność fizyczna, cel- chudnięcie bądź przyrost masy mięśniowej) zapotrzebowanie na białko jest różne. Według internetu powinno to być ok 1-2g białka na 1 kg masy ciała. Różnie piszą na ten temat dlatego chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was zwraca na to uwagę. Ja na razie nic nie wyliczam, ale myślę, że jeśli pojawilyby się zastoje to zagłębiłabym się bardziej w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami liczę, i przyznam szczere że u mnie tego białka wychodzi b dużo i wtedy przestaje liczyć po kilku dniach powtórka z liczenia i tak w kółko. Ja mam dosyć monotonny jadłospis więc dużych zmian ilości białka nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj liczę tylko te popołudniowe posiłki i jest 60-90 g, to wchodzi 1-1,5 g /kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie po wekendzir. Umnie ogolnie dobtze z dietka , oprocz tego ze wypilam lampke wina i ananas byl w salatce krabowej.Zobaczymy po wazeniu . Przeczytalam wasze posty i tez dzielnie sie trzymacie . Co do sernika na zimno to mi nie smakuje taki dukanowy. Dzis warzywka zrobilam bigosik.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety sernika jeszcze nie zrobiłam to nie mogę się pochwalić.Może dzisiaj mi się uda,dam znać czy dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę ratuje się shekami i mięsem, twaróg z biedronki ma super skład :) Jecie dziewczyny tatar wolowy? Ja chyba jutro na obiad zjem :p w biedronce widziałam chyba coś ponad 200 g za 7 zł , i według mnie super skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie przetrawię surowego mięsa, strasznie mnie to brzydzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem tatara ,zresztą u mnie wszyscy lubią ale nie kupuje gotowych ,robię go sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Ja tez nie zjem surowego miesa A ja mam dzis caly czas smaki , zauwazylam ze jak mam dzien warzywny to chce mi sie jesc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tak mam warzywa pobudzają apetyt i bardziej chce się jeść.Zrobiłam ten sernik na zimno ,teraz tężeje.W formie jeszcze lejącej jest przepyszny, mam nadzieję że nie zmieni smaku i będę mogła go robić bo ostatnio brakuje mi słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ania a z jakiego przepisu robiłaś? No dziewczynki jutro rano stajemy na wagę, i chwalcie się spadkami. Jeśli chodzi o tatara, to ja też nie jem. Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Witajcie dziewczyny w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny.!!! U mnie na wadze 1kg mniej. A jak u was? Piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, melduję się z rana :) Na wadze 58,5... Bałam się zastoju bo ostatnie dwa dni to grzrszki a tu pozytywne zaskoczenie. Mały bo mały ale spadek jest :) miłego dnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak wyniki na wadze? Ja nabieram wody przed miesiączką, ale zeszło 1,9kg. Czyli jest lepiej niż ostatnio. To jest od początku diety 14,7 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość maja xxxl
Czesc dziewczyny,tu Maja XXXL nie wiem czemu nie umiem sie zalogowac na stronie.U mnie masakra z waga.Nie dosc ze nie zrzucilam nic,to jeszcze przybralam 2 kg! Nie wiem co jest grane bo naprawde nie grzeszylam nic a nic! Jedyne co zmienilam to jadlam tylko jedna bulke a zawsze dwie tak jak pisalam wczesniej.Czy to moze miec taki wplyw na wage?Moze moja otylosc jest tak duza ze powinnam jesc wiecej otrebow?Zastanawiam sie tez nad tym liczeniem bialka,wydaje mi sie ze zaczelam jesc go mniej bo jakos przed okresem mi nie podchodzi...Ogolnie czuje sie fatalnie i czekam az okres sie pojawi bo czuje ze jestem opuchnieta cala.Mimo zawodu nie poddam sie! Zobacze za 10 dni co bedzie.A jak u was?Nie widze zadnego wpisu,czy stronka sie znow zaciela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
forum znowu nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, zacielo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze by poszukac jakiegos innego forum gdzie mozna popisac normalnie, a nie sie tu meczyc co strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co za strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blablabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×