Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mamka222

Dieta Dukana. Start 2 MARCA 2015 !

Polecane posty

Gość gośćbea
Maja ja samej wody pije ok2litry do tego zielona herbata mieta kawa czasami cola zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie, staram się pić dużo. Nie liczę dokładnie, ale kupuję taką wodę 1,75 L i staram się wypić chociaż jedną butelkę dziennie. No i herbata, zielona, czerwona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola125
Ja pije zdecydowanie za mało :p ale pracuje nad sobą :) Dziś zjadłam dukanowego kebaba, zdecydowanie zostanie w moim menu na dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Ja samej wody wypijam butelkę czyli 1, 5litra, dwie kawy i 3-4 herbaty, czasem też colę light. Myślę że gdy będzie ciepło to i pragnienie będzie większe, więc będę pić więcej tej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, ja też zacieram ręce na lody, ale muszę kupić sobie mieszankę do robienia ich, a za bardzo nie orientuje się w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Witajcie .Dzis zabiegany dzien mialam. Szkola , lekarz i dom i pomimo ze dzis warzywa to malo ich zjadlam. Ajutro bedzie lepiej z dietka. Moze pojezdze na rowerku stacjonarnym Chociaz chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Maramara-ja miałam na myśli lody z przepisu "z kotem w kuchni ", a tam nie trzeba maszynki. Podobają mi się te przepisy, a dziś robiłam serniczki z mikrofali -pyszne i szybko się robi. Jak tylko mam czas to korzystam z tych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, widziałam te przepisy, pewnie z nich skorzystam, ale po zakupie maszynki :D z maszynki wychodzą lepsze, puchate i ogólnie super. Takie zwykłe, bez maszynki jeszcze przed dukanem robiłam i mnie nie zadowalają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
W takim razie, też będę się rozglądać za maszynka, może nie jest bardzo droga. Wydaje mi się, że zimą widziałam w biedronce takie urządzenie do robienia lodów. U mnie dziś na obiad będą racuchy, a jak u was z jedzonkiem? Pozdrawiam was wszystkie, miłego dnia życzę ☺☺!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie słyszałam, że te maszynki co co jakiś czas do biedronki dają, całkiem nieźle się sprawują i tak czyham czy może coś się pojawi :) Na obiad zrobię jakieś pyzy chyba, nie mam dziś zbytnio weny do gotowania, ale może się to jeszcze zmieni ;) miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea
Czesc Maja a dasz przepis na te racuchy.Tez niewiem co gotowac caly czas kurczak.Wole wyprubowane przepisy bo nieraz nie wychodza. Dzis mam dzien bialkowy. Jutro mam impre, troche sie martwie , bo ogolnie wolalabym unikac imprez, ale coz czlowiek przeciez sie nie zamknie w domu.Ale mysle ze cos ze soba wezme, Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Od dwóch dni nie mogę wrzucić żadnego wpisu.Może dzisiaj się uda.Dalej dietkuje sumiennie.Bardzo motywuje mnie to wspólne ważenie.Racuchy bardzo dobry pomysł może też spróbuję.Ja raczej nie przepadam za lodami,dla mnie wszystkie są za słodkie może gdybym sama zrobiła ,nigdy nie próbowałam.Fajne macie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Jeśli chodzi o przepis na racuchy to wpisz :racuchy twarogowo-kefirowe Dukana "z kotem w kuchni "Tam jest dużo przepisów fajnych. Zamiast kefiru dałam jogurt naturalny 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Pola 125 , a gdzie kupujesz ten ser sernikowy 4 procent? Szukałam, ale nie spotkałam takiego, a mam ogromną ochotę na shake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja ja kupuje biedronce za 9,99 chyba presidenta tam jest najtaniej w selgrosie kupowałam za około 13 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Pola dzięki, jutro pójdę do biedronki to poszukam. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
President do shake'a może być, ale jakbyście chciały robić z niego sernik to nie polecam, bo jest za wodnisty. Ja kupiłam w auchanie, nie pamiętam nazwy, ale był tak za 6 zł, fajniutki, mocno zbity ;) do shake'a jeszcze lepszy jak dla mnie, bo bardziej zagęszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maramara a co jeszcze dodajesz do niego? Ostatnio zastanawiałem się żeby to mleko które dodaje do shaka zagotować z 1czy 2 łyżkami budyniu i go zmiksować z resztą powinno to nadać wybranego smaku :D na dniach zrealizuje mój pomysł :) Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy na co miałam ochotę, możesz dać kakao, kawę, ja robiłam nawet ze zwykłego twarogu. Smakował mi też shake na kefirze, jak w książce dukana: kefir, słodzik, żółtko, aromat waniliowy :) ale muszę Ci przyznać, że budyń to ciekawa sprawa, chociaż w sumie nie wiem czy nie wolałabym zostawić tej skrobi na jakieś ciacho :D Zamówiłam właśnie aromaty i marzy mi się shake kokosowy, albo poziomkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żadnych ciast nie pieke więc mogę tak spokojnje zrobić :p jedynie czasem idzie mi do naleśników albo plackow z serka wiejskiego :) Dukanowego dnia bez grzeszkow dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
A mnie się marzy shake bananowy, mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję się zjadłam niedozwolone :( całe 4 pierogi i kilka garstek płatek :( wyszło przez to że jestem u rodziców, od rana na nogach poza domem i dopiero wracając kupiłam rzeczy dukanowe. Wczoraj udało mi przetrwać i dziś gdzieś do 16 ;( potem klapa ale poprawiam się i od teraz będę grzeczna :) a jak Wam dziewczyny minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wczoraj sobie trochę dogadzałam.Zrobiłam placuszki serowo kefirowe z polewą czekoladową.Pychotka .Upichciłam też dukanowy keczup i myślę że on zagości u mnie na stałe.Na dzisiaj zaplanowałam sernik na zimno. Jeszcze nie robiłam mam nadzieję że mi wyjdzie.Rzadko mam czas żeby sobie pokombinować z jedzeniem , na co dzień to przeważnie kurczak w różnych odsłonach aby szybciej . Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Pogoda dopisała więc prawie całymi dniami byłam poza domem a wieczorem to już siły nie było na nic dlatego tak zamilkłam.Dziś u mnie na obiad wątróbka :) rzeczywiśćie na tej stronce ''z kotem w kuchni'' są bardzo ciekawe przepisy ale ja nie grzeszę wogóle a tam czasami jest choć jedna rzecz niedozwolona,w sensie że ona dodaje choć szczyptę a dukan tego nie poleca więc ja jestem ostrożna.W piątek dostałam u nas pyszne polędwiczki z łososia.Dziewczyny! Niebo w gębie! Kupiłam sobie jajka przepiórcze i zrobiłam pyszne koreczki.Syn miał urodziny więc też chciałam coś dla mnie na stole ;) Jeśli chodzi o shake to ja dodaje tylko słodzik,więc u mnie szału nie ma.Jeszcze dwa dni i ważenie :) Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie bo przez dietę okres mi się opóźnia,ale myślę pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maja
Cześć dziewczyny! Jak minął weekend?, goscbea a jak po imprezie, skusilas się na cos zakazanego? U mnie bez grzeszkow, czyli dukanowo. Wczoraj piekłam sernik z polewą czekoladową oczywiście dukana i jest pyszny. Z tych przepisów "z kotem w kuchni "wszystko mi się udaje. Pozdrawiam, piszcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×