Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Gość ROksAnnAA
No tak wszystko ladnie pieknie, ale jeszcze jedna kwestia co to znaczy ze koło jest z tylu, czy z przodu? Na moje oko nie ma znaczenia? hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ROksAnnAA, Różnica między przednim i tylnym kołem jest ogromna. Mając koło z przodu, ruch odbywa się w zupełnie inny sposób (jest bardziej złożony, eliptyczny), co daje o niebo lepszy komfort i jakość wykonywanych ćwiczeń. Drugą sprawą jest fakt, iż orbitreki z przednim kołem mają bardzo małą odległość między płozami, dzięki czemu nie musisz stać na nim "okrakiem". Jeśli ktoś nie jest ograniczony miejscem w domu i ma dość elastyczny budżet, na pewno lepszym wyborem będzie orbitrek z przednim kołem. Jeśli chcesz kupić sprzęt niezawodny z przednim kołem mogę polecić modele: FINNLO ELLYPSIS SX1 , Orbitrek FINNLO ELLYPSIS E1000 i wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrewski
Witam bardzo serdecznie. Czy tam ten wątek i widzę, że macie pojęcie o tym co robicie, dlatego może i mi pomożecie. Chcę zakupić dobry orbitrek, ale skłaniam się ku używanemu. Co możecie polecić? Czy i co warto kupić? Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Adrewski, Znamy doskonale historie klientów, którzy (po wcześniejszych niemiłych przejściach z nieudanym zakupem), odwiedzają nasze salony i opowiadają o swoich błędach przy wyborze pierwszego orbitreka. Wynikają one po prostu z niewiedzy lub nieświadomości. Dlatego też, jeśli chodzi o używane orbitreki, są one już (w większym lub mniejszym stopniu) zużyte, nigdy nie wiesz kto i jak używał ten sprzęt, czyli nie wiesz jak długo Ci posłuży, a każda wizyta w serwisie to dodatkowo wydane $$, więc jak sam się domyślasz to złudna oszczędność. Oczywiście można kupić okazyjnie jakiś sprzęt, bo np. ktoś wyjeżdża, albo nie ma zapału do ćwiczeń, jednak jaka jest prawda nigdy nie wiesz. Co więcej, musimy też zwracać uwagę na lata w jakich sprzęt był produkowany. Zdecydowana większość ogłoszeń dotyczy urządzeń wiekowych, do których nawet choćbyś chciał, nie zakupisz części zamiennych. Decyzja oczywiście należy do Ciebie. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrewski
Hmmm, odpowiedź szczera za co bardzo dziękuję. Przyznam, ze nie zastanawiałem się nad problemem w ten sposób. Jeśli miałbym kupować nowy to Hammer Crosstech wygląda solidnie, poważnie się nad nim zastanawiam ze względu wyróżniające się ciężkie koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdecydujesz się na HAMMER CROSSTECH XTR lub inny model, daj znać telefonicznie lub na mail, być może uda się dopasować do Was również cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiiiiiiiika
Witam . Chciałabym kupić orbitrek do zrzucenia wagi i poprawienia kondycji , 171/ 78 kg , mogę wydać do 900 zl . Pozdr Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Nika, Pamiętaj, że po sprzęcie za ok 900,00 zł nie możesz oczekiwać zbyt wiele. Są one delikatne i najmniejsze. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że są dla osób starszych do tzw. "rozruszania stawów". Jeśli masz możliwość zwiększ budżet, jeśli nie - w tej półce cenowej znajdziesz modele: Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 - ok. 1 049,00 zł brutto - 12 kg koło zamachowe - 3 lata gwarancji Orbitrek YORK X101 - ok. 959,00 zł brutto - 6 kg koło zamachowe - 2 lata gwarancji W tej kwocie nie kupisz nic lepszego :) W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czy któraś z was chciałaby wypowiedzieć się w materiale video do TV apropo forów internetowych i udzielania się na nich? Fajny lifestyle'owy materiał. Odzywajcie się na natia20150@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximi
Szukam prostego atlasa dla starszej osoby do ćwiczeń. Nie profesjonalny, powinien być tani, ale również stabilny i dość solidny. Będe wdzeczny! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszewska
Podpinam się do zapytania @Maximi. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszewska
Wygląda solidnie. Musze skonsultować to z fundatorami. Dzięki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnisVita
Atlas ok, ale dla początkujących lub emerytów. macie coś solidniejszego? Czy tylko taka typowa domówka? Chodzi o mi atlas do ośrodka wypoczynkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnisVita
Dziękuję za link. No wygląda to o niebo lepiej. Czy montujecie też? Bo z tego co pytałem swojego konserwatora złotej rączki, to był przerażony, ze miałby coś takiego jak atlas zmontować. Obawiam się, że on nie da sobie rady z tym. Ile czasu wynosi gwarancja dla ośrodka wypoczynkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadczymy również usługę montażu urządzeń na miejscu u klienta. Jeśli chodzi o urządzenia, które posiadają gwarancję light commercial lub komercyjną, opiewa ona na okres 24 miesięcy (użytek domowy 36 miesięcy). Kupując urządzenia do ośrodka wypoczynkowego polecamy skupić się na urządzeniach z gwarancją light commercial. Tutaj znajdą Państwo niektóre nasze realizacje: http://lord4sport.pl/webpage/nasi-partnerzy.html W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębowski
Mam 192 cm wzrostu, żona 179 cm, chciałbym kupić orbitrek, który byłby dopasowany do mojego wzrostu i żony. Chciałbym wydać nie więcej niż 5000 zł brutto. Czy patrzeć w ogóle na te z tylnym kołem? Proszę o poradę. Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jarzębowski , Przy Państwa wzroście sugerujemy zakup orbitreka z przednim kołem zamachowym. Możemy polecić FINNLO ELLYPSIS SX1 http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-ellypsis-sx1.html lub FINNLO ELLYPSIS E1000 http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-ellypsis-1000.html Najlepszym rozwiązaniem byłoby odwiedzenie jednego z naszych salonów :) W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębowski
Dziękuję za odpowiedź. Interesuje mnie jeszcze kwestia długości trwania gwarancji, oraz dostępność serwisu. Jest to dla mnie ważne, ponieważ mieszkam w niewielkiej można powiedzieć wręcz wsi, na mazurach. Żyje się tutaj przecudnie, ale do "cywilizacji" daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję kupić jakiś dobry rowerek? ale nie mam pojęcia jaki ;/ Mam na razie fajne buty do biegania z http://air-max.pl/ i sobie co wieczór robię rundkę z biegu, ale chcę jeszcze mieć rower w domu. Coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarzębowski, Urządzenia HAMMER / FINNLO, objęte są 36 miesięczną gwarancją door-to-door, tak więc nie musisz się o nic martwić. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nadejdą święta niech nadzieja i radość zastukają do Państwa drzwi, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia. Pogodnych, zdrowych i aktywnych Świąt Wielkanocnych życzą salony LORD4SPORT. www.lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góra111
Dziękujemy :) Najlepszego i dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzębowski
Dzięki - najlepszego i mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia117
Ja mam pytanie na temat przyrządu "Hand Master". Po przygodach z nadgarstkiem zalecono mi wzmocnienie rąk m.in. taką właśnie piłeczką. Wiem, że ma 3 stopnie twardości, jednak nie wiem czy dla uzyskania odpowiednich efektów powinnam celować w te twardsze, czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malgosia117, Zalecamy kontakt bezpośrednio z lekarzem. Tym bardziej, że "przygoda z nadgarstkiem" nic kompletnie nie mówi. Mimo to, najlepiej (jak przy każdych ćwiczeniach), rozpoczynać od najmniejszych obciążeń i w miarę efektów zwiększać je. Życzymy powrotu do zdrowia i pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamiEwa
Chce kupić coś porządnego. W marketach są takie z 5 kg kołem. Czy 8 kg koło zamachowe w orbitreku będzie ok? mam 175 cm, waga 80 kg, żona 165 i 64 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamiEwa, niestety orbitreki z kołem poniżej 12 kg nie zaliczają się do porządnych. Przy Państwa parametrach sugerujemy zakup orbitreka z min. 16 kg -18 kg kołem zamachowym. Co więcej ważna jest też długość kroku. Bardzo małe urządzenia z lekkimi kołami i krótkimi krokami nie zapewniają prawidłowo wykonywanych ćwiczeń. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×