Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Polecamy NOWOŚĆ! HAMMER Pro Line EX7 HAMMER Pro Line EX7 jest urządzeniem do domowego treningu wytrzymałościowego. Jest to kompaktowy orbitrek, który nadaje się do każdego mieszkania. Zajmuje niewiele miejsca (tylko 145 x 52 cm), a jednocześnie oferuj***ardzo płynny i ergonomiczny ruch. Koło zamachowe znajduje się z przodu maszyny i gwarantuje długi oraz szczególnie płaski krok o długości 40cm. Za komfortowy ruch odpowiada 10 kg koło zamachowe, starannie dobrane łożyska kulkowe, oraz szczególnie wąski, 10 cm odstęp między stopami na płozach. Więcej informacji i link do produktu: http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-pro-line-ex7.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarY
Lato zbliża się dużymi krokami dlatego warto zawalczyć o to by zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Sposobów na to jest sporo. Czytałam niedawno o tym, ze joga jest idealnym rozwiązaniem na wrócenie do formy po zimie. Warto zakupić też do tego kilka ciekawych akcesorii.Z biegiem czasu chciałam bym kompletować więcej rzeczy ale póki co mam matę do jogi i myślę o zakupie takiej poduszki http://jogastyl.pl/pol_m_Poduszki-do-medytacji-158.html akurat tutaj kupiłabym ją bezośrednio od producenta więc koszt będzie niższy niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Państwu Jogastyl za reklamę, ale na chwilę obecną nie jesteśmy zainteresowani zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym zakupić bieżnię elektryczną... Ale nie mam bladego pojęcia jaka i wiadomo w rozsądnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kobra2222, Chętnie dobierzemy bieżnię odpowiednią dla Ciebie. Przede wszystkim musisz podać nam kilka informacji, tzn. wzrost i wagę osób, które mają użytkować bieżnię, a także (co równie ważne), do jakich celów będzie ona użytkowana. Czy ma być to trening w celu odchudzania, czy utrzymania kondycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Jeśli nie chcesz dzielić się tymi informacjami na forum, zadzwoń do nas 22 841 00 12 lub napisz warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolantaa
Coś w tym jest co piszą. Swego czasu miałam stary bezimienny orbitrek, odziedziczony po rodzinie. Działał jako tako, ale strasznie szurał i piszczał. Jako, że złapałam bakcyla treningu na takim sprzęcie, postanowiłam wzbić się o level wyżej i zakupić nowy. Pierwsze kroki skierowałam na aukcje, gdzie kupiłam niby super maszynę. Podziałał jakieś pół roku, może dłużej i zaczął omykać przy obracaniu. Jak zgłosiłam reklamację to okazało się, że a to części nie ma bo już nie produkują, a to, że nie mogą uznać itd. W końcu oddałam im ten szmelc wraz z pismem od prawnika i zwrócili mi pieniądze. Od tej pory powiedziałam sobie, że nigdy więcej kupowania szajsu. Albo mnie na coś stać, albo nie. Gdy oddali mi pieniądze, odczekałam trochę, poszłam do normalnego sklepu i kupiłam normalny orbitrek. Służy mi do dziś. Prawdą jest też to, że trzeba dobrać go pod siebie. Nie może być tak, że osoba 180 cm ćwiczy na małej zabawce, bo po 1-wsze to śmiesznie wygląda, a po 2-gie można sobie krzywdę zrobić. LORD4SPORT - robicie super robotę. Przeczytałam kilka waszych porad i mówicie dokładnie to samo co osoby z mojego kręgu, które naprawdę znają się na treningach. Pozdrawiam - Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku http://warriorsrun.com.pl/idea-biegu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję orbitrek dla starszej osoby. Jaki wybrać? Zależy mi na bezpieczeństwie i wygodzie. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj "gość", Dla starszej osoby możemy polecić, np. Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-ellyptech-ct3.html z manualną regulacją oporu oraz 12 kg kołem zamachowym, które zapewni dużą płynność ruchu. Nie wymaga podłączenia do prądu. Sprzęt jest stabilny, bezpieczny i wykonany z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, czego dowodem jest 3 letnia gwarancja. Orbitrek jest również bardzo wygodny i przynosi satysfakcję z ćwiczeń. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja231 - dzięki za informacje, jednak wolałabym kupić coś bardziej znanego i z cięższym niż 5 kg kołem. Sama miałam kiedyś przez krótki okres coś podobnego i nie zdało egzaminu. LORD4SPORT - czy można zobaczyć gdzieś ten orbitrek w okolicach Siedlec, Łukowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, najbliższy salon w tych okolicach, to nasz w Warszawie. Posiadamy bogatą ekspozycję i zapraszamy do przetestowania sprzętów. Modelu CT3, akurat na miejscu nie mamy, ale do dyspozycji jest bardzo podobny, więc porównasz sobie jakość. Zapewniamy gratisowy transport do domu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas255
W sporti są rowerki z różnymi kołami, o różnej ciężkości, z Vivo są dobre i niedrogie, nie wybrzydzaj, że firma mało dla Ciebie znana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Lukas255 (wcześniej jako: maja231), ale już kupiłam. :) Szukałam na forum fachowej porady i pomocy w wyborze, a nie reklamy, uzasadnionej "dobre, bo dobre, bo ja tak piszę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka_
to moze i ja sie zapytam. ale chodzi mi o rower z oparciem. lekarka powiedziala ze przy moim kregoslupie bedzie najodpowiedniejszy. potrzebuje cos do codziennego treningu / rehabilitacji, wiec musi byc wytrzymaly, ale tez nic wyczynowego za pare tysiecy. co mozecie polecic? ogladalam jakies modele na aledrogo, ale sama lekarka odradzala, poniewaz mowi ze jaka cena taka jakosc, a przy codziennych cwiczeniach musze miec rower niezawodny. bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas255
Ej nie bierz mnie tu za transwestytę, bo maja231 to nie ja :D Ona poleciła Ci dany rowerek a ja podparłem ją swoją opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka_
Bardzo dziękuję za poradę. Faktycznie wygląda bardzo trwało i nie jest bardzo drogi. Postaram się go do końca tygodnia zamówić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia74K
Piszę jeszcze raz, ponieważ poprzedni post znikł. Dzień dobry. Potrzebuję orbitreka dla niewysokiej osoby, ale z koniecznie przednim kołem zamachowym. Oglądałam różne urządzenia, ale wszystkie są dość duże. Czy istnieje szansa, aby zmieścić się w 150 cm długości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia74K, Jeśli chodzi o najmniejsze maszyny z przednim kołem zamachowym, naszą propozycją jest orbitrek HAMMER Pro Line EX7 http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-pro-line-ex7.html Jego wymiary to: 145 x 52 x 160 cm , tak więc idealne wpasuje się w przestrzeń, którą przeznaczyłaś na orbitrek. Jego główne zalety: - Kompaktowe wymiary - idealny do każdego mieszkania - Bardzo płynny i ergonomiczny ruch - doskonały dla niskich jak i wysokich osób. - Nowoczesny design - rama malowana proszkowo (lakier mat) - Podstawka na tablet + wejście audio + głośniki - Ciekawe programy treningowe o różnym stopniu zaawansowania: 14 + 5 programów HRC - Szerokie spektrum regulacji obciążenia: 24 stopnie W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pisz lub dzwoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia74K
Właśnie tak mniej więcej sobie to wyobrażałam. Z przednim kołem, ale do tego nieduży. Jeśli mogę, zadzwonię jutro lub w poniedziałek, chętnie dowiem się czegoś więcej przed zakupem. Dziękuję! Do usłyszenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz1983
Witam, Zastanawiam się nad zakupem orbitreka dla siebie i żony. Ja 173cm, 80kg, żona 168cm, 62kg. Sprzęt będzie używany praktycznie codziennie. W tym przez mnie głównie na treningi interwałowe. Mam dylemat co wybrać : czy HAMMER CROSSLIFE XTR czy FINNLO FINUM III? A może z kołem z przodu HAMMER Pro Line EX7 ? Ale ma za to mniejszą wagę koła niż powyższe dwa więc może jednak lepiej z kołem z tyłu ale z większą wagą... sam już nie wiem, możesz coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz1983
Zastanawiam się też jeszcze nad Kettler Elliptical P z przednim napędem - jakie są o nim opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tomasz1983, HAMMER Crosslife XTR i FINNLO Finum III mają tą samą konstrukcję (inny kolor), taką samą wagę koła zamachowego (18 kg), natomiast różnią się regulacją obciążenia. HAMMER Crosslife XTR ma regulację elektroniczną (ma programy treningowe), FINNLO Finum III ma regulację manualną (pokrętło). Jeśli chodzi o HAMMER Pro Line EX7, jest to orbitrek o dłuższym kroku, oraz węższym rozstawie płóz. Ma lżejsze koło zamachowe, natomiast przy orbitrekach przednionapędowych, waga koła ma mniejsze znaczenie, ponieważ cały mechanizm jest zupełnie inny. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 841 00 12 lub mailowego warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś z Was wybiera się na targi brażny fitness i wellness FIWE, http://fiwe.pl? Na tych targach będzie można zobaczyć sprzęt na żywo, wystawcy będą prezentować najnowsze urządzenia. Ja się chcę przejść, zobaczyć, ewentualnie podpytać od razu przed zakupem. Może ktoś z Was był na poprzednich edycjach? I kto wybiera się w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nadal trwa promocja na orbitrek HAMMER Pro Line EX7 3199 zł -->> 2699 zł http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-pro-line-ex7.html Jest to jeden z najmniejszych orbitreków z przednim kołem na rynku. Od teraz wygoda i wysoka efektywność ćwiczeń nawet w najmniejszym mieszkaniu ;) Zapraszamy do naszych salonów, jak również do kontaktu telefonicznego 22 841 00 12 lub warszawa@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcio007
Macie jeszcze te orbitreki? Czy to cena ostateczna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pawcio007 , promocja jeszcze trwa, a orbitreki są dostępne, tak więc zapraszamy do kontaktu! warszawa@lord4sport.pl / 22 841 00 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×