Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Gość ArturMM
Zastanawiam się nad niedużym orbitrekiem dla mnie i Żony. Nasz wzrost to niecałe 170 cm, waga moja (wyższa) 75 kg. Chcemy coś małego (ma stać w niedużej sypialni), ale zarazem mocnego. Z góry dziękuję za odpowiedź - Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Artur, Niewielkich rozmiarów, ale bardzo mocny Orbitrek to HAMMER CROSSTECH XTR z 16 kg kołem zamachowym. http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosstech-xtr.html Będzie idealny dla Państwa wzrostu i wagi. Ewentualnie możemy zaproponować troszkę większych rozmiarów Orbitrek HAMMER CROSSLIFE XTR z 18 kg kołem zamachowym. http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslife-xtr.html W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym salonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturMM
Mieszkamy w okolicach Włocławka. Jaki jest koszt transportu tego modelu Crosstech Xtr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość produktów dostarczamy naszym klientom GRATIS, tak również jest w przypadku HAMMERa, tak więc nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów / opłatą. Produkty są objęte 36 miesięczną gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturMM
ok, dziękuję. Przemyślę sprawę i zadzwonię. Pozdrawiam - Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za zainteresowanie. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hindis
Mam 168 cm wzrostu, ważę 80 kg, Żoną 159 cm i ok 55 kg. Chcemy kupić orbitrek, który nie będzie lekko używany. Chcemy urządzenie solidne, które można intensywnie użytkować, bez obaw, że będzie mu coś dolegalo. Prosimy o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hindis, Jeżeli zależy Ci na dużej wytrzymałości, a co za tym idzie niezawodności polecamy modele: FINNLO Loxon Stressless http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-loxon-stressless.html , prosty komputer bez programów treningowych ; lub FINNLO Loxon http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-loxon.html , zaawansowany komputer z możliwością programowania i korzystania z programów treningowych ; ewentualnie FINNLO Loxon XTR http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-loxon-xtr.html , taki sam jak Loxon, lecz z oporem elektromagnetycznym. Wszystkie te orbitreki mają 20 kg koło zamachowe, częściowo metalową obudowę, a max. waga użytkownika to 150 kg. Wszystkie są łożyskowane na przegubach. Modele bardzo solidne, o dużej średnicy koła, czyli długim kroku. Zdecydowanie najmocniejsze na rynku w swoich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslif e-xtr.html Mam ten orbitrek od 19.12.2015 ale nie ćwicze bo puka i stuka, oddałam do reklamacji. Dziś 07.01.2016 dostałam i jest bezzmian choć trochę ciszej i omyka, czy w tym sprzęcie to normalne? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę podać imię i nazwisko, jak również informację gdzie zakupiła Pani sprzęt, oraz gdzie go Pani "oddała do reklamacji"? Jeśli jest faktycznie taka potrzeba, chętnie pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w LORD4SPORT Gliwice Agnieszka Sobotka. Reklamacja też w Gliwicach. Przy zwiększaniu WATT ( proramy)zaczyna pukać i omykać. Chcę się dowiedzieć czy to normalne zjawisko ? Zależy mi na tym sprzęcie i czy jesli tak sie dzieje czy moge na nim nadal cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kontakt bezpośrednio z serwisem tel. 32 270 77 22. My osobiście nie spotkaliśmy się z takimi objawami. Są to urządzenia, z którymi nasi klienci kompletnie nie mają problemów, jednak jak widać wyjątki są potwierdzeniem reguły :) Być może jest to kwestia użytkowania urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturMM
Ja dodam od siebie, że kupiłem jednak właśnie tego Crosslife XTR i jestem zadowolony. Jest cichy, nic nie puka, działa bardzo płynnie, być może Pani Agnieszka go źle zmontowała? Przed ostateczną decyzją czytałem w internecie jego opinie i również nie spotkałem się z negatywnymi na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie ćwiczyłam jeszcze na tym orbitreku na tyle żebym mogła źle użytkować !!! To nie jest sprzęt za 200zł z marketu tylko za 2400zł z firmy Hammer , o którym czytałam bardzo dobre opinie na wszystkich portalach, więc w jakimś stopniu też się zdziwiłam. Co mogłam źle zmontować? Odgłosy są z koła po podłączeniu zasilacza i ustawieniu programu , ćwicząc puka. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wspomniałem wcześniej, my osobiście nie spotkaliśmy się z takimi objawami. Nasz salon nie prowadzi serwisu, tak więc, proszę o kontakt bezpośrednio z Serwisem tel. 32 270 77 22. Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hindis
Dziękuję za informację. Faktycznie, patrząc na parametry Loxonów, wyglądają imponująco. Czy można gdzieś w Warszawie lub okolicach go zobaczyć na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hindis, Zapraszamy serdecznie na ul. św. Jacka Odrowąża 15 (Targówek) w Warszawie. Są one w naszym salonie. Posiadamy bogatą ekspozycję i z pewnością uda nam się dobrać urządzenie spełniające Państwa oczekiwania, a co najważniejsze mają Państwo możliwość przetestowania sprzętu przed zamówieniem. W przypadku jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio do swojej siłowni zakupiłem nowe bezobsługowe taśmy do bieżni od www.potyrala.com.pl. Sprawdza się niezawodnie, nie potrzeba niczego smarować, nie sciera się szybko, a co najważniejsze ma niższe koszty pracy i dużą oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka0025
Proszę o radę- chcemy z mężem kupić orbitrek-mąż wysoki, zbudowany 117 kg, ja 168 cm i po 2 ciążach 67 kg- obydwoje mamy brzuszki do zgubienia. Chcielibyśmy przeznaczyć ok 2 tys. Myśleliśmy o Finnlo Finum III..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michau232
Dla mnie dobrym sprzętem jest wioślarz, ćwiczy się kilka mięśni, jest możliwość ćwiczenia innych partii, cena takiego sprzętu nie jest duża, kupiłem sobie jakiś czas temu na http://sportservice.blog.pl/ to będzie dobra inwestycja w wasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anka0025, Przy wysokim wzroście, zalecamy zdecydowanie większe urządzenia, aby ćwiczenia wykonywane były odpowiednio efektywnie. Skontaktuj się z nami pod numerem 22 841 00 12, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, jak również my dowiemy się więcej o Was i wtedy zaproponujemy odpowiednie urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslif e-xtr.html NIE POLECAM !!! Kupiłam 19 grudnia 2015 był tydzień w serwisie 7.01.2016 dostałam w serwisie . Wciąż coś skrzypiało , w sprzęcie za 2400 zł, oddałam do serwisu 25.01.2016 . Do dnia dzisiejszego ani sprzętu ani pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wspomniałem wcześniej, my osobiście nie spotkaliśmy się z takimi objawami. Nasz salon nie prowadzi serwisu, tak więc, proszę o kontakt bezpośrednio z Serwisem tel. 32 270 77 22. Pozdrawiamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilKamil
Mam trochę nietypowe pytania. Czy warto kupić używany orbitrek? Jeśli tak to jaki? To pytanie nurtuje mnie od jakiś 3 tygodni. W cenie nowego orbitreka domowego, mam propozycję używanego, podobno z wyższej półki. Nie wiem co robić. Jeśli oferujecie pomoc, to mi pomóżcie. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KamilKamil, Z używanymi sprzętami jest jak na loterii, ponieważ jeśli nie jesteś serwisantem, nie będziesz w stanie ocenić stanu faktycznego urządzenia. Często do naszego salonu przychodzą osoby, które kiedyś zaryzykowały zakup używanych sprzętów na aukcjach, czy ogłoszeniach i niestety nie wyszło im to na dobre. Musisz pamiętać, że koszta naprawy będą od początku po Twojej stronie. Trzeba też zwrócić uwagę na dostępność części zamiennych. My ze swojej strony polecamy zakup urządzeń nowych, z gwarancją. Wtedy masz pewność, że "w razie czego", serwis bezpłatnie usunie usterkę. Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj, że zakup używanych maszyn to najczęściej jedynie złudna lub chwilowa oszczędność. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilKamil
Dzięki piękne za odpowiedź. Faktycznie może coś w tym jest. Wszystko jest dobrze, jak jest dobrze, a jak się zacznie psuć to można popłynąć. Muszę wziąć wszystkie za i przeciw. Jak coś to podjadę do Was z żoną i porozmawiamy na miejscu. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość290
Chciałabym kupić matę do ćwiczeń ;) tak do około 60 zł ale nie wiem jaka do tej ceny byłaby dobra Chce aby była ona wytrzymała i nie odksztalcala się szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stać mnie na taki sprzęt . Ja powędrowałam do mojej ulubionej księgarni matras i zakupiłam sobie książkę Chodakowskiej , teraz się odchudzam i jest mi lżej nie musiałam kupować ciężkiego sprzetu. Mało tego , ja kocham ksiązki i zawsze jak jechałam do matrasa to tramwajem a teraz biegnę ! polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście ćwiczenia i gimnastyka na macie nudzą. Ja muszę mieć albo rowerek albo orbitrek, albo jakikolwiek sprzęt, aby zająć ciało. Stawiam sobie go przed TV i 30-45 minut nawet nie zauważam jak zalatuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×