Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Gość Janczurski
Myślimy z żoną o prezencie dla babci w formie rowerka. chodzi o rozruszanie stawów. na pewno musi być z manualnym sterowaniem. nie musi być z wysokiej półki. Prosimy o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lymurzia
Pomocy nie potrzebuję, bo sprzęt fitness kupuję w tym sklepie http://fitspire.pl/kategoria/sprzet-fitness a gdy czegoś nie wiem, to doczytuje na ich blogu. Aczkolwiek bardzo fajna inicjatywa z Waszej strony, doceniam zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak na blogach są informacje ogólne i nikt nie dobierze za pomocą bloga rowerka, czy orbitreka indywidualnie do swojego wzrostu, czy też wagi :) Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, ponieważ każdy posiada indywidualne wymiary, każdy posiada inne ciało i ma czasami różne potrzeby. Dlatego też, jeśli ktoś nie posiada odpowiedniej wiedzy w temacie ćwiczeń, najlepiej jest pytać fachowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OW Mewa
LORD4SPORT ma rację. W internecie niby jet tych informacji, ale nie ma to jak ktoś podejdzie do Ciebie nieszablonowo i indywidualnie zapozna się z predyspozycjami. Ja właśnie zamierzam kupić bieżnię, ale będzie ona stała w niedużym ośrodku wczasowym. Nie chcę kupować full profesjonalnego urządzenia, ale wiem też , że te domowe za 4-5 tys. nie dadzą rady. Musi być półprofesjonalna. Czekam na propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj OW Mewa, Jeśli chodzi o bieżnię najpopularniejszą w hotelach, czy ośrodkach wczasowych jest nią bezapelacyjnie Bieżnia elektryczna FINNLO ENDURANCE III http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-endurance-iii.html Jest to sprzęt objęty 24 miesięczną gwarancją Light Commercial, lub 36 miesięczną gwarancja domową. Bieżnia ENDURANCE firmy FINNLO jest jedną z najlepszych w swojej klasie. Mocny, wytrzymały silnik o mocy stałej 2,5 KM rozpędza bieżnię do prędkości do 20 km/h . Nachylenie można regulować do 15%. Praktyczne przyciski szybkiego wyboru na komputerze treningowym dają możliwość bezpośredniego wyboru nachylenia i prędkości. Pas biegowy ma wymiary 148 x 51 cm, więc jest wystarczająco duży, aby trenować biegi w najwyższych prędkościach. Tętno może być łatwo mierzone przez czujniki dotykowe lub za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego. Bieżnię ENDURANCE możemy bez trudu złożyć, a dzięki systemowi transportowemu łatwo przemieszczać lub schować. Jest to bezapelacyjnie najlepszy wybór jeśli chodzi o bieżnie półprofesjonalne. Jest to sprzęt z dziedziny kupujesz - zapominasz, że ją masz (wysoko ceniona bezawaryjność). W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt na mail lub telefon, przedstawimy wycenę takiego urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiiiiiiCola
Chciałabym kupić orbitrek do zrzucenia wagi i poprawienia kondycji , 171/ 78 kg , mogę wydać do 900-1000 zl. Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj NiiiiiiCola! Pamiętaj, że po sprzęcie za ok 900 zł nie możesz oczekiwać zbyt wiele. Są one mniejsze od flagowych modeli (HAMMER Crosstech XTR lub HAMMER Crosslife XTR). W tej półce cenowej najlepszy model to: Orbitrek HAMMER ELLYPTECH CT3 - 1 049,00 zł brutto - 12 kg koło zamachowe - 3 lata gwarancji Jak na swój segment ma on bardzo ciężkie koło zamachowe. Konkurencyjne modele mają koła o wadze od 6-9 kg. HAMMER w swym najmniejszym modelu zastosował 12 kg. Jest to model najbardziej uproszczony z manualnym sterowaniem oporem. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detolka
Czy w domowych warunkach orbitreki muszą spełniać jakieś określone funkcje czy jest to dowolne. Nie będę oszukiwać, że ważna dla mnie jest niska cena, ale zależy mi także aby sprzęt był markowy. Marbo jest wszędzie polecane także mogłabym stąd coś zamówić http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Orbitreki_Orbitreki-domowe-1120.html . Tylko właśnie pytanie czy te tańsze orbitreki są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj detolka, O ile nam wiadomo MARBO nie produkuje orbitreków, specjalizuje się urządzeniach siłowych. Tak więc jeśli chcesz kupić sprzęt siłowy, możemy tą markę polecić. Jeśli chodzi o orbitreki warto posłuchać rady fachowców z dziedziny urządzeń fitness. Należy również odróżnić sprzęt sportowy od tego, który usiłuje nim być. W popularnym skrócie można użyć powiedzenia "Jaka cena taka jakość". Jeśli chodzi o funkcje - orbitrek pełni jedną funkcję - jest urządzeniem do ćwiczeń kardio, czy to urządzenie domowe, czy profesjonalne, funkcja jest jedna. Nasz rynek (i nie tylko nasz), jest zalewany urządzeniami, które usiłują być sprzętem sportowym, jednak ich jakoś wykonania i parametry odbiegają od jakichkolwiek umownych standardów, o czym użytkownicy przekonują się po kilku tygodniach/miesiącach użytkowania. Musiałabyś doprecyzować również co dla Ciebie oznacza zwrot "niska cena". Jeśli masz na myśli urządzenia poniżej 1000 zł, rzeczywiście tutaj musisz liczyć się z bardzo niską jakością materiałów, niską wagą koła zamachowego, jak również minimalną wygodą podczas ćwiczeń, co przekładało się będzie na stopniową niechęć do ćwiczeń. Mimo to, aby w pełni móc doradzić w doborze urządzenia, musisz podać nam parametry osób ćwiczących (wzrost i wagę), oraz cel w jakim orbitrek ma być używany. Wierzymy, że Twój wpis jest rzetelny i w tej kwestii skontaktujesz się z nami, a my na pewno Ci pomożemy. Pozostajemy do dyspozycji i pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką matę polecacie pod bieżnię do wyciszenia podłogi i ochrony drewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozłowsky
Jaki spinning polecacie? Potrzebuję kupić rower spiningowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kozłowsky. Mamy 3 propozycje: http://lord4sport.pl/category/sprzet-fitness-uzytek-domowy-rowery-treningowe-rowery-spiningowe/1/long/name/asc/82 Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE - Dla początkujących Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRS - Dla średnio zaawansowanych Rower spiningowy FINNLO SPEEDBIKE CRT - Dla osób trenujących regularnie i intensywnie Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bezpośrednio z naszym salonem. Dobierzemy rower dopasowany do Pana oczekiwań. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonii
Widzę, że z sensem odpisujecie ludziom na pytania, tak więc i ja się poradzę. Potrzebuję jakąś małą, ale zarazem dobrą bieżnię. Dla niskiej kobiety, od czasu do czasu może ja się przebiegnę. Główny użytkownik to Żona. Co możecie zaporponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Antoni, Jeśli chodzi o małą bieżnię dla niskiej kobiety, z pewnością będziecie zadowoleni z bieżni HAMMER LIFE RUNNER LR16i http://lord4sport.pl/bieznia-hammer-life-runner-lr16i.html Jest to urządzenie najmniejsze z rodziny HAMMERa. Zakres prędkości to 1.0-16 km/h. Maks. moc silnika: 2,0 KM. Powierzchnia pasa: 132 x 43 cm, a wymiary po rozłożeniu: 165 cm x 73 cm x 127 cm. W raz jakichkolwiek pytań technicznych lub o cenę, zapraszamy do kontaktu z naszym salonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooookie
Hej. Potrzebuję dobrej ławki wielofunkcyjnej. Ostatni mój zakup (allegro) to był niewypał, zaczęła się drzeć tapicerka. Możecie polecić coś porządnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, że dobieracie sprzęt indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jeszcze nie jestem zdecydowana bo obecnie cały czas przebywam w UK ale na lato planuję już wrócić na stałe do Polski, jak mi się tylko skończy kontrakt. Na pewno zapiszę sobie tą stronę bo umiecie w pełni dobrać ten profesjonalny sprzęt. Na pewno się odezwę, do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cookie, Jeśli chodzi o ciekawe rozwiązanie w temacie ławki, to dobrym rozwiązaniem jest Ławka FINNLO AB & BACKTRAINER. http://lord4sport.pl/lawka-finnlo-ab-backtrainer.html Posiada ona wiele funkcjonalności i jest bardzo wytrzymała (obciążenie do 150 kg). Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Nigdy nie mieliśmy jakichkolwiek reklamacji. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwa35 - Bardzo nam miło. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, ponieważ każdy z nas jest mimo wszystko inaczej zbudowany i ma inne potrzeby. Jedni chcą zrzucić bagaż tłuszczu, drudzy chcą jedynie utrzymać formę, trzeci mają jeszcze inne cele. Dlatego też, warto dobrać urządzenie, które będzie spełniało indywidualne potrzeby. Zapraszamy do kontaktu tel. 22 841 00 12 lub warszawa@lord4sport.pl Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka25895
Chcę kupić dobre wiosła magnetyczne do domu. Kompletnie nie wiem od czego zacząć. Chcę coś dobrego jakościowo dla męża. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mikka25895, Jeśli chodzi o wioślarza magnetycznego możemy polecić: Wioślarz HAMMER COBRA XT: http://lord4sport.pl/wioslarz-hammer-cobra-xt.html , z manualną regulacją obciążenia, lub Wioślarz HAMMER COBRA XTR http://lord4sport.pl/wioslarz-hammer-cobra-xtr.html , z elektroniczną regulacją obciążenia. Urządzenia bardzo solidne, masywne i wytrzymałe. 36 miesięcy gwarancji DoorToDoor. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiantrak
Ja korzystając z możliwości chciałbym zapytać o orbitreka. Nie chcę wydawać zbyt dużych pieniędzy, ale też nie chcę kupić czegoś niskiej jakości. Wiem, że ciężko jest to wypośrodkować, dlatego chciałbym zapytać i proszę o poradę. Mam 173 cm wzrostu i ważę 85 kg. Żona 166 cm, waga 55 kg. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj damiantrak, W Państwa przypadku znakomitym wyborem będzie Orbitrek HAMMER CROSSLIFE XTR http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslife-xtr.html Ma on bardzo ciężkie 18 kg koło zamachowe, które wygeneruje odpowiednie opory zarówno dla kobiety jak i dorosłego mężczyzny. 12 programów treningowych, 4 programy HRC (sterowane tętnem), możliwość bezprzewodowego połączenia z pasem telemetrycznym w celu ciągłego pomiaru pulsu na klatce piersiowej. Bardzo solidny i popularny model. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrej, ale nie nie przesadnie i dobrej ławki treningowej. Chodzi mi o uniwersalne ćwiczenia. No i żeby nie była za duża, tylko taka pokojowa. Do ćwiczenia w domu. Będę wdzięczny za podpowiedź. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość, Chyba najbardziej wszechstronną, domową ławką na rynku jest Ławka FINNLO AB & BACKTRAINER http://lord4sport.pl/lawka-finnlo-ab-backtrainer.html . Łączy w sobie ogrom możliwości treningu wielu partii mięśniowych naszego ciała. Do tego jest niewielkich rozmiarów, więc bez problemu można z niej korzystać w każdym pomieszczeniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka 123
Potrzebuje orbitreka z manualną regulacja mocy, ale nie takiego lichego jak w marketach. Co możecie dobrać? Wzrost 168 cm, waga 80 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justynka123, Możemy Ci polecić jedną z najmocniejszych maszyn na rynku z manualną regulacją oporu tj. FINNLO Finum III http://lord4sport.pl/orbitrek-finnlo-finum-iii.html Orbitrek ma 16 kg koło zamachowe, czyli bardzo ciężkie. Tak ciężkie koło zamachowe daje stabilność, bardzo płynny ruch i możliwość ustawienia bardzo dużych oporów. Produkt objęty jest 3 letnią gwarancja door to door. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×