Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Gość gość
Co do targów FIWE - zobacz sobie na relację na stronie z poprzednich lat http://fiwe.pl/poprzednie-edycje, ja byłam w zeszłym roku, koleżanka instruktorka mnie wyciągnęła do towarzystwa :) Bardzo fajne wydarzenie dla ludzi z branży i dla pasjonatów sportu, moim zdaniem warto być, wiele można się dowiedzieć i podpatrzeć, jakie są najnowsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabelo
Witam, proszę o poradę w wyborze orbitreka w cenie około 2500PLN - używany przez 166 cm/52kg i 184/90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Diabelo, Jeśli chodzi o kwotę ok 2500 zł polecić możemy model HAMMER Pro Line EX7. W skrócie jego specyfikacja: System hamowania: magnetyczny Moc: 40-250 Watt Regulacja obciążenia: 24 stopnie System napędu: pas klinowy Odległość pomiędzy płozami: 10 cm Duże i wygodne pedały Waga koła zamachowego: 10 kg Kontrola obciążenia: zależna Rolki transportowe Wysokiej jakości łożyska Zasilanie: 230V,50 Hz Waga użytkownika: 120 kg Wymiary: 145 x 52 x 160 cm Kolor: czarno-biały Gdyby w grę wchodziło zwiększenie budżetu to w okolicach 3000 zł możemy zaproponować orbitrek FINNLO Loxon XTR. W razie jakichkolwiek pytań pisz do nas lub dzwoń, chętnie pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabelo
Dziękuję! Dziś koło 11.00 zadzwonię :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu wyposażenia siłowni w przystępnej cenie to sprawdź stronę firmy Reff (http://www.reff.pl/). Zajmują się oni regeneracją sprzętów fitness. Regenerowany sprzęt jest dużo tańszy, co oznacza mniejsze koszty zakupu i zdecydowanie bardziej opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info :) Cena faktycznie dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OttoOtto
Zamówione :) ;) czekam na dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsov
Witam, Poszukuję orbitreka głównie dla siebie (prawie 180 cm, jakieś 75kg) oraz sporadycznie dla męża (190cm, 130kg). Planuję ćwiczyć 4-5 razy w tygodniu po około 40-60min. Początkowo chciałam wydać max 1500 zł, później po przeczytaniu setek różnych opinii zaczęłam się zastanawiać nad 2 modelami: E2000p - Sportop lub Hammer Crosslife XTR. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dorsov, W kwocie do 1500 zł dla siebie znajdziesz jakiś podstawowy model, natomiast mąż 130 kg, potrzebuje już solidnej maszyny na łożyskach. Najtańsze minimum od 2999 zł (w promocji). Orbitreki na tulejach na dłuższą metę nie nadają się na wagę powyżej 100 kg. Proszę o telefon do mnie 22 841 00 12, wszystko wyjaśnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik7707
Jak dla Ciebie Crosslife XTR będzie ok, ale dla męża jeśli ma trenować zdecydowanie musisz doinwestować. Lord4Sport ma rację, przy wadze większej niż 100 kg wybieraj coś na lozyskach bo zatrzesz tuleje i będzie skrzypienie i tarcie. Mój facet ważył 110 kg z hakiem i zajechal kettlera rivo, który jest na tulejach. Albo ustalcie, że orbitrek jest dla Ciebie o już. Albo wóz albo przewóz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorsov
Witam, Dziękuję za obie odpowiedzi, ale co to znaczy "doinwestować"? Budżet niestety jest ograniczony, a mąż jest zdecydowany, żeby też poćwiczyć, bo przy jego wadze jest to bezpieczniejsze niż np. bieganie... Co konkretnie polecacie dla takich klopsów jak my, ale w rozsądnej cenie? Póki co moim faworytem jest E2000p - Sportop. Z góry wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dorsov , Najtańszy orbitrek jaki możemy zaproponować to FINNLO Loxon Stressless w cenie 2999 zł brutto (w promocji z 3690 zł). Orbitrek w pełni łożyskowany. Łożyska kulkowe wysokiej jakości, nie zamienniki, czy tuleje. 20 kg koło zamachowe, obudowa częściowo metalowa. Sprzęt stabilny, objęty aż 36 miesięczną gwarancją. W celu uzyskania pełniejszej informacji proszę o telefon 22 841 00 12 lub mail warszawa@lord4sport.pl Chętnie wszystko wyjaśnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik7707
Z tą firmą nie miałam do czynienia, ale uwierz mi, że nie ma czegoś takiego "super produkt w super cenie". Wybierz między SUPER PRODUKT, a SUPER CENA, przy czym pamiętaj, że jedno z drugim się wzajemnie wyklucza, ponieważ nie ma nic za darmo, a nawet półdarmo. Ja po zajechanym ketlerze kupilam orbitrek z przednim kolem juz taki praktycznie polprofesjonalny i mam spokoj. W tych z przednim kolem mam lepszy *******le rowniez samo urzadzenie inaczej pracuje i nie meczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekW
Potrzebuję bieżni na okres zimowy i nie tylko. Ważę 90 kg i mam 174 cm wzrostu. Nie chcę nic z wysokiej półki. Jakiś w miarę podstawowy model, ale wytrzymały. Co możecie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BartekW Znakomitym sprzętem dla Ciebie będzie bieżnia FINNLO Alpine IV http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-alpine-iv.html Wymiary pasa: 140 x 52 cm Max.waga użytkownika: 150 kg Prędkość: 1-20 km/h regulowane elektronicznie co 0,1 % Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie co 1 % W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekW
Ok, dziękuję. Postaram się wygospodarować jakiś dzień i podjechać. Mam ok 140 km do przebycia, ale sądząc po Waszych opiniach mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, planuję zrobić sobie małą siłownię w garażu na potrzeby domowe oraz ogolnie zacząć trochę dbać o siebie i ćwiczyć regularnie. Zastanawiam się nad doborem sprzętu, oraz zgłębieniem wiedzy w tych tematach. Znalazłem w internecie informację o targach w Warszawie w pażdzierniku, FIWE- ponoć tam wystawiają się producenci sprzętów i akcesoriów itp. Są też jakieś wykłady z ludźmi z branży itd. Czy ktoś może był na takich targach, czy warto się wybrać? tutaj jest strona tego wydarzenia: www.fiwe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość, Jeśli chcesz wyposażyć siłownię, napisz do nas jakiego typu sprzęty Cię interesują. Czy mają być to same sprzęty siłowe, czy chciałbyś to tego kardio? Na targach producenci wystawiają głównie maszyny klubowe / komercyjne. Nie spotkasz tam raczej urządzeń "do garażu". Zadzwoń lub napisz do nas jeśli faktycznie chcesz zaadaptować garaż na siłownię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Poszukuje orbitreka dla siebie (160 cm/59kg) oraz syna (175cm/82-84kg) Mam nadzieje ze zaraze go bakcylem i zachece do cwiczen :-) Przeczytalam wszystkie wypowiedzi i wiem ze model Hammer Crosslife bylby dla mnie ok ale juz dla syna moze byc zbyt maly ?(ma 15 lat i rosnie wzdluz i wszez :-)(szukam czegos w kwocie 2-2,5 tys zl) Przegladnelam wiec oferte sklepu lord4sport i mam kilka pytan :-) Zastanawiam sie czemu poleca Pan przewaznie orbitreki Hammer i Finnlo Zadko zas Kettler czy BH? Czy wytrzymalosciowo i jakosciowo te dwie pierwsze firmy produkuja sprzed duzo lepszy w porownaniu np do orbitrekow Kettlera? Myslalam ze uda mi sie kupic cos w okolicach 2-2,5 tys zl ale widze ze bedzie ciezko. Patrzac na drozsze modele zainteresowalam sie modelem Finnlo Loxon. Niestety ten ktory maja Panstwo w promocji ( Stressless) nie posiada programow automatycznych . Prosze w takim razie o wypowiedzenie sie nt modelu Finnlo Tivon. Nigdy go Pan nie zaproponowal a z tego co wyczytalam jest to prawie identyczny orbitrek co Loxon z tym ze ma ciut lzejsze kolo ( 18 kg ) i obudowe i plozy nie metalowe. Czy dobre informacje znalazlam?Czy ten model Tivon ma te sama konstrukcje/budowe co Loxon tylko ciut gorsze materialy wykonanai obudowy? Jest on 600 zl tanszy od Loxona wiec na czyms musieli zaoszczedzic :-) Czy lozyskowanie jest takie same jak w Loxonie? Wiem ze nie prowadza Panstwo serwisu ( jedynie sprzedaz) ale moze ma Pan informacje jak z awaryjnoscia tych modeli ?Czy ten tanszy psuje sie moze czesciej? Prosilabym rowniez o szczera opinie nt Crosslife jesli chodzi o awaryjnosc .Zalezy mi na pozadnym i wytrzymalym sprzecie nawet kosztem ciut mniejszego komfortu cwiczen. Wiem ze gwarancja jest 3 letnia ale wolalabym z niej nie korzystac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kakusek , Cieszę, że udało nam się porozmawiać przez telefon. Czekam na mail lub telefon z informacją odnośnie decyzji :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Prowadzimy serwis. :) Co więcej jako jedyny przedstawiciel HAMMER / FINNLO w Polsce, jesteśmy jedynym serwisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rowniez dziekuje za rozmowe i wyczerpujace informacje:-) Mam obecnie tylko jedna watpliwosc:-( Ciagle mysle nt opinii znalezionej w necie o wysokim kroku w modelu Loxon.Nie jestem pewna czy przy moim wzroscie zaleta duzej srednicy kola nie okaze sie wada :-( Czy moge jeszcze Pana pomeczyc na ten temat?:-) Czy na pewno cwiczac nie beda miala odczucia jakbym wspinala sie po schodach? Chcialabym aby praca nog byla jak najbardziej plynna (posuwista) Czy moglby Pan dla porownania podac srednice kol "zwyklych " orbitrekow ?np hammera Crosslife czy ktoregos Kettlera? I tak z ciekawosci jaka srednice ma kolo w modelu Kettler Unix? Jesli jest to mozliwe prosze rowniez o informacje jakiej wielkosci jest pudlo (opakowanie) orbitreka Finnlo Loxon oraz jaka jest calkowita waga ( w specyfikacji podawana jest tylko waga sprzetu ) Jest mi to potrzebne do ewentualnego wycenienia przesylki przez firme przewozowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wymiary pudełka FINNLO Loxon to: 136,0 cm x 45,0 cm x 67,0 cm, waga 69 kg. Średnica koła HAMMER Crosslife XTR to ok 38 cm. Jeśli zależy Pani na typowo posuwistym kroku, proszę wziąć pod uwagę model HAMMER Pro Line EX7. Jeśli można, bardzo proszę o ponowny kontakt telefoniczny, będzie wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusek
Wlasnie dotarl do mnie orbitrek Loxon zamowiony w sklepie Lord4sport :-) Panie Mariuszu serdecznie dziekuje za wszelka pomoc w wyborze i przesylce:-) Orbi jest super i faktycznie jest to profesjonalna maszyna. Jestem milo zaskoczona zarowno wygladem jak i dzialaniem. Mam nadzieje ze posluzy mi dlugie lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za miłe słowo na temat naszego doradztwa i obsługi, jak również na temat orbitreka. FINNLO Loxon, w każdej wersji czy to Stressless, Loxon (po prostu), XTR, to orbitrek na długie długie lata. Życzymy zapału do ćwiczeń i wytrwałości. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tworząc siłownie pamiętajcie o wysokiej jakości szatniach!. Ważne, aby szafki bbyly naprawdę bezpieczne i wygodne dla przychodzących. My kupowaliśmy takie w http://www.met-lak.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRENKAHABER
Pomocny może okazać się ten serwis http://fitness-sport.net znajdziecie tam artykuły powiązane tematycznie z wyposażeniem właśnie siłowni w odpowiednie sprzęty, zatem miłego czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×