Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LORD4SPORT

Pomoc w doborze sprzętu fitness, Pytajcie!

Polecane posty

Gość Żanetka1982
Zacznę od tego, że chcę schudnąć. Mam 165 cm wzrostu i ważę 68 kg. Bieganie odpada, ponieważ mam za słabe stawy. Lekarz zachęcił mnie do zakupu orbitreka. Nie chcę wydawać masy pieniędzy (do 2000 zł max), ponieważ słyszałam opinie, że na tanie zamienniki szybko się psują i mają za lekkie koła rozmachowe. Dlatego też pytam czy to prawda, oraz co możecie zaproponować? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jestem estetką i wygląd również się dla mnie liczy. No i ma być przede wszystkim cichy, ponieważ mam małe dziecko. Wiem, trochę mam tych wymagań, ale kompletnie się na tym nie znam. Temat urządzeń sportowych jest dla mnie ciemną dziurą, dlatego zamiast iść po omacku, wolę zapytać fachowców. Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żanetka1982, Z tego co piszesz, zasięgnęłaś już wcześniej trochę języka i słusznie. Lekkie koła zamachowe stanowczo nie sprawdzają się przy żadnych urządzeniach, czy to rowerkach , czy też orbitrekach. We wspomnianych widełkach cenowych mamy propozycję 2 urządzeń. Pierwsze: Orbitrek HAMMER CROSSTECH XTR - 16 kg koło zamachowe http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosstech-xtr.html Drugie: Orbitrek HAMMER CROSSLIFE XTR - 18 kg koło zamachowe http://lord4sport.pl/orbitrek-hammer-crosslife-xtr.html Urządzenia objęte są 36 miesięczną gwarancją door-to-door. Są bardzo ciche (wręcz bezszelestne) i mają bardzo ładny design. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, pod warunkiem, że są rzetelne, punktują produkty za wady i zalety itp. Co z rankingami wszelkiej maści jest różnie. Ten podany przez Ciebie na przykład nie podaje pod jakim kątem ocenia produkty. Dlaczego? Ponieważ ich nie ocenia. Jest to lista produktów, a ich kolejność z powietrza? No właśnie... Poza tym jak można porównać produkt np. za 300 zł z produktem za 3000 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już to kiedyś pisaliśmy, w rankingach czy też na innych stronach często są informacj***ardzo powierzchowne. Nikt rozsądnie nie dobierze za pomocą rankingu rowerka, czy orbitreka indywidualnie do swojego wzrostu, czy też wagi. Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą, ponieważ każdy posiada indywidualne wymiary, inne ciało i ma różne potrzeby. Dlatego też, jeśli ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy w temacie ćwiczeń, najlepiej jest zapytać fachowców. Do czego serdecznie zachęcamy i zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 158 cm wzrostu i 54 kg wagi. Te 4 kg to mój nowy nabytek, chciałabym się go szybko pozbyć. Jaka skakankę do 30 złotych kupić? Tenisówki już kupiłam w markecie za 9,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeniWyWojetk
Potrzebuję bieżnię do biegania. Jesteśmy z Żoną dość leniwi i szybko nudzimy się ćwiczeniami. Czy macie może takie bieżnie, żeby były z jakimś monitorem, żeby włączyć np internet, albo, żeby jakieś obrazki się zmieniały, żeby nie myśleć o ćwiczeniach i zająć głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LeniWyWojetk, Jeśli chodzi o bieżnie z zaawansowanymi funkcjami takimi jak monitor i łącze internetowe, to idealnym rozwiązaniem będzie Bieżnia elektryczna FINNLO MAXIMUM S T22.2 - HD LCD http://lord4sport.pl/bieznia-elektryczna-finnlo-maximum-s-t22-2-hd-lcd.html Jest to bieznia multimedialna z monitorem Full HD, Łączem Wifi, Facebookiem, YouTube, a także telewizją analogową i cyfrową. Prędkość max to aż 25 km/h. Jest to najwyższa półka urządzeń cardio. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Planuje zakupic orbitreka. Kompletnie sie na tym nie znam i potrzebuje fachowej porady. Dodam ze przeczytalam juz chyba wszystkie fora internetowe i teraz to dopiero mam mętlik w glowie. Na tym forum polecany jest hammer crosstech wiec może on? Ale tez sie zastanawiam nad finnlo loxon aczkolwiek cena jest jak dla mnie kosmiczna za ten sprzet i tutaj moje pytanie: czy warto kupic uzywanego loxona? Jeszcze dodam ze mam 165 cm wzrostu i ważę 59 kg a mąż 175 cm waga 78 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co oszczędzać na tego typu sprzęcie ponieważ jeśli kupisz taniego orbitreka, szybko Ci się zepsuje. Nie myśleliście by iść na siłownie? Ja dosyć niedawno zakończyłam kurs na instruktora w http://www.profi-fitness.com.pl/ i z doświadczenia Ci powiem że ćwiczenia w domu nie są tak efektywne jak na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość 2015.10.18 , Jeśli planujesz zakup urządzenia jedynie dla siebie tj. 165 cm / 59 kg, możesz spokojnie wybrać HAMMER Crosstech XTR (16 kg koło zamachowe), jednak jeśli ma na orbitreku trenować mąż, to Crosstech XTR będzie na niego trochę za mały. Lepszym rozwiązaniem będzie już HAMMER Crosslife XTR (18 kg koło zamachowe), z racji większych gabarytów urządzenia (mąż jest większy od Ciebie). Jeśli mamy do tego zestawienia dodać Orbitrek FINNLO Loxon (20 kg koło), to jest on bezkonkurencyjny. Z uwagi na dużą średnicę koła (o wiele dłuższy krok), w pełni łożyskowane elementy ruchome, obudowa częściowo metalowa. Cena jest wyższa, ale wraz z ceną wzrasta jakość i gabaryt urządzenia, czyli komfort i efektywność ćwiczeń. W cenie do 3000 zł nie znajdziesz lepszego orbitreka jak HAMMER Crosslife XTR. Pytasz również o używanego Loxona. Niestety ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ musielibyśmy odnieść się do konkretnego egzemplarza. Z doświadczenia wiemy jednak, że używane urządzenia do ćwiczeń są zazwyczaj mocno wyeksploatowane, tak więc lepiej jest zakupić nowy egzemplarz z gwarancją. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 173 cm waze 90 kg i kupilem hammer crosstech xtr i nie jest dla mnie za maly, brat z wieksza waga o wzroscie ok. 180 tez mu sie dobrze jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość dziś , Bardzo się cieszymy, że jesteście zadowoleni z tego orbitreka. Jest to bardzo dobry orbitrek i ma aż 16 kg koło zamachowe. Jednak mimo wszystko dla mężczyzn, zwłaszcza o wysokim wzroście i wadze, zalecane są większe i mocniejsze maszyny. Polecamy wypróbowanie większych modeli (choćby dla czystego doświadczenia), od razu dostrzeżecie różnicę w sposobie ruchu i wygody treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze o porade chce kupic orbitreka i mam dwa modele na oku Reebok C5 1e lub kettler unix p. Prosze o rade ktory bedzie lepszy. Dodam jeszcze zo oba sa uzywane ale generalnie bardzo malo wyeksploatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość dziś , Zarówno jeden jak i drugi model mają podobne parametry, tak więc który będzie lepszy, to przesądzi ich stan techniczny. Kupując używane urządzenia, warto jest dwa razy zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji. Najważniejsza jest udokumentowana historia urządzenia, stan techniczny (w środku) i data zakupu. Należy mieć świadomość, że zysk z zakupu tańszego (używanego) orbitreka, jest często pozorny, ponieważ każda ewentualna awaria będzie wiązała się z odpłatnością napraw w serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Odpłatność - Oczywiście, w przypadku urządzeń, których okres gwarancji zakończył się. W przypadku zakupu nowych, nie mamy tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Zdecydowalam sie na używany model ze względu na mój słomiany zapał do ćwiczeń ( po prostu nie wiem czy bede konsekwentnie korzystala z tego sprzetu) tak wiec doszlam do wniosku ze lepiej kupic używany sprzet lepszej marki a niżeli tani marketowy chinski produkt, bo w chili obecnej nie dysponuje gotowka wieksza niz 1500 zl. Pozwole sobie zadac do Pana jeszcze jedno pytanie. Czy orbi reebok c5 1e jest modelem dobrej jakosci? W sensie czy jego praca jest cicha i ruch plynny? Bardzo malo informacji niestety znalazlam w internecje na temat tego orbitreka a powiem szczeze ze wizualnie bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość wczoraj , Teoretycznie masz rację, lecz przed zakupem urządzenia używanego możemy jedynie radzić konieczność sprawdzenia jego stanu technicznego. Bez tego istnieje ryzyko, że będzie się równie "użyteczny" co marketowy wyrób za kilkaset zł, czyli tzw. produkt na chwilę. Jeśli chodzi o opinię na temat orbitreka, o którym piszesz, niestety nie mieliśmy przyjemności testowania go, tak więc ciężko go jednoznacznie ocenić. Natomiast, mimo wszystko jest to pytanie do sprzedawcy tego używanego urządzenia, nie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Potrzebuje pomocy w doborze orbitreka. Mam juz kompletny metlik w glowie i nie wiem co kupic, zastanawiam sie nad Kettlerem unix P lub moze hammer crosslife? Prosze mi napisac ktory z tych sprzętów bedzie lepszy i wydajniejszy. Ktory ma dluzsza zywotnosc? Dodam ze man 170 cm wzrostu i 70 kg wagi. A moze jest jeszcze jakiś inny orbitrek godny polecenia oczywiscie w przystępnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gość , Kettler Unix P i HAMMER Crosslife XTR są z innych półek cenowych (Unix jest prawie 2 x droższy i większy). W tym zestawieniu Unix P wypada lepiej. Natomiast jeśli szukasz orbitreka w kwocie do 2500-3000 zł HAMMER Crosslife XTR (18 kg koło zamachowe), nie ma sobie równych. Jeśli rozglądasz się jednak za czymś większym z dłuższym krokiem (większa średnica koła zamachowego), polecamy FINNLO Loxon (20 kg koło o dużej średnicy). Skontaktuj się z nami mailowo lub telefoniczne, udzielimy Ci wyczerpujących informacji i wycenimy urządzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciała bym kupić orbitrek, niewielki gabaryt, cichy, ponieważ mam małe mieszkanie. Mój wzrost to 175 cm waga 70 kg. Zastanawiałam się nad Hammerem Ellyptech CT6 lub Kettlerem Rivo M ale nie wiem czy nie jestem za wysoka? Kwota jaką chciała bym przeznaczyć to około 1500pln Z góry dziękuję za pomoc. Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolino, Jeden z orbitreków wymienionych przez Ciebie kosztuje ok 1500 zł a drugi 2390 zł, tak więc tutaj mamy rozbieżności. W zasadzie różnią się jedynie regulacją oporu, ponieważ HAMMER CT6, ma tą regulację elektroniczną, co daje nam możliwość korzystania z programów treningowych. Czy jesteś za wysoka? Gdybyśmy mieli nie patrzeć na Twój budżet, to na pewno lepszym rozwiązaniem byłby orbitrek z kołem o większej średnicy (dłuższy krok) i większej masie koła zamachowego, np. FINNLO Loxon. Jednak budżet jakim dysponujesz na chwilę obecną nie pozwala na zakup urządzenia "idealnego". W tym przedziale cenowym możemy zaproponować troszkę droższą, ale wiele mocniejszą maszyną jaką jest HAMMER Crosstech XTR z 16 kg kołem zamachowym. Napisz do nas na mail warszawa@lord4sport.pl lub zadzwoń 22 841 00 12, porozmawiamy dłużej, a co do ceny na pewno uda się coś z nią zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOxY_81
Potrzebujemy orbitreka, ale nie takiego standardowego. Mój partner jest gadżeciarzem, lubi nowinki techniczne. Chciałby urządzenie, gdzie można zaczepić tablet i na przyklad słuchać podczas treningu muzyki. Co możecie polecić. Jaki kupić orbitrek, aby był nowoczesny, ale jednocześnie trwały? Czy przed zakupem można zobaczyć urządzenia u was w sklepie? Pozdrawiam - Roksana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksana, Pasującym do opisu oczekiwań będzie Orbitrek SOLE by HAMMER E25 http://lord4sport.pl/orbitrek-sole-by-hammer-e25.html lub ewenutalnie jego większa wersja SOLE by HAMMER E95. Maszyny te mają podstawkę na tablet, głośniki, wejście audio, jak również wyjście audio np. na słuchawki. Są to urządzenia najwyższej jakości z możliwością wykorzystywania w obiektach light commercial. Posiadają 3 lata gwarancji door to door. Są to maszyny dla wymagających użytkowników, nie zawiedziecie się. W calu ustalenia szczegółów transakcji lub po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rOxY_81
Po rozmowie telefonicznej zamówiłam wczoraj koło 13:00 SOLE E25 z racji trochę mniejszych rozmiarów. Nie mogłam uwierzyć, ale serwisant był u mnie już dziś i to o 9:00 rano! Co więcej, zmontował mi orbitka! Pierwsze testy za mną. Jest niesamowity! Wszystko działa bezdźwięcznie, nie wydaje nawet najmniejszego pisku, czy zgrzytu. Podłączenie do tabletu działa, głośniki i słuchawki również. Wyświetlacz jest bardzo czytelny, a sterowanie intuicyjne. Czytałam, że to porządna firma, ale nie spodziewałam się, że aż tak profesjonalnie podchodzą do klientów. Jeszcze raz dziękuję LORD4SPORT! Pozdrawiam! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelkonkret
Dobra, ja chcę konkretów: 183 cm, 110-113 kg wagi. Czy wystarczą tuleje, czy wybrać łożyska? Chcę schudnąć, tak więc urządzenie będzie dość wykorzystywane. Chodzi mi o to czy warto dopłacić do łożysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pawelkonkret, W Pana przypadku najlepszym rozwiązaniem będą wyłącznie orbitreki w pełni łożyskowane, jak np. FINNLO Loxon, FINNLO Ellypsis SX1 i wszystkie modele wzwyż. Przy tak dużej masie, orbitreki, które zamiast łożysk, mają tuleje, szybciej będą się zużywały. Link do modeli, o których wspomnieliśmy: http://lord4sport.pl/category/sprzet-fitness-uzytek-domowy-orbitreki?filter=1 W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, lub telefoniczny. Chętnie pomożemy. Do usłyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobilnytrener
No nie takie wszystko, tylko ławkę ze stojakami i sztangę :) Czyli wszystko, co potrzebne do wyciskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×