Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

no widzisz tos szczesliwa osoba skoro sie wyspisz :) ja mam cos ostatnio spiaczke a i tak sie nie moge dospac i chodze i ziewam spermastycznych lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałem dzisiaj kolejną oznakę wiosnę, w postaci dwóch sztuk motyli (!) w kolorze intensywnie żółtym, a może żółtozielonym, latały sobie w słońcu, było naprawdę ciepło, pewnie ok. 15°C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
15cm prostego jak drut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Czwórko dziś też będzie wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Obiecuję Czwórko :) Kotko a czemu nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czworeczka moje marzenie niespelnione gdziezes bywala jak cie nie bylo..? slyszalas?? sis specjalnie dla ciebie kupi kajdanki w rozowe puszyste sloniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Trzeba właściciela zapytać o zasadę działania :D A gumki chyba odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... trzeba dokonczyc ta ostatnia lampke wina, i sprawdzic czy nas nie szukaja w sypialni.... trzeba bedzie dopiescic kocura.... a wlasciwie siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mnie Czwórko, przyniosę Ci bazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
to byłam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
Czwórko rogalikiem, a o polewę się postaram we własnym zakresie. Źle, do polewy kogoś wykorzystam. Przygotuj wazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nic nie powiem mialem isc spac, a ktora jest?? i znowu przez was czworka nie marudz sis sie nie obrazi jak w ramach rekompensaty po skuciu przez misiu skujesz sobie siodemke to nawet by fajnie wyszlo, cyferki sa fajne :D prawie jak wygrana w lotto a teraz naprawde nie jecze bo serio nie chcem, ale muszem spermastycznych pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 47 gwarantuje wygraną w lotto? To ważne. Niedawno ktoś mi obiecał, że jeśli wygra to zabierze mnie na miesiąc na Bali. Ja juz bikini nowe kupiłam, na siłkę śmigam, dietę trzymam...to szkoda, żeby się zmarnowało:-P ale jeśli to47 (albo 74:-D) nie wygra...toOo w sumie jeszcze nie wiem co, ale stanie się coś strasznego:-D dorwę Cię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siódma
LubięKiedy Czwórka skuwa Siódemkę? Smof :D Widziałam jak ładnie we dwie sobie w kuchni radzicie, pewnie LK zdradziła Ci tajemny przepis przekazywany z pokolenia na pokolenie. Dostanę jakiś procent z wygranej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hejka wszystkim królewno siódemeczko ;) kotko :D czwóreczko no i gospos smofik sąsiad -piateczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×