Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

No tak ogólnie piszę, że każdy Cię tutaj traktuje jak dobrą znajomą, przy której język się rozwiązuje. No ale jak się mniej uważa na słowa, to czasem coś tam się powie za dużo, wiem to po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obrazek bardzo fajny, mimo że sam nie robię takich akcji, no ale gdyby było takie życzenie ;) Ale lubię trzymać za kucyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och zatem skoro Cię uraziłam, to przepraszam. Nie było to w żaden sposób zamierzone. Może faktycznie głupio zabrzmiało skoro tak piszesz, a Gospodarz wpadł w posty obronne:-P juz Ci nie będę psuć humoru:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Ty Sis! Przestań. Ja pitolę :( Nie Ty się powinnaś kajać czy przepraszać. Na pewno nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospoś, ja zwyczajnie lubię uczciwych ludzi i takich z sercem, pozytywnie zakręconych, uśmiechniętych. Tutaj tacy są :) A otwartość to cecha wrodzona chyba. x Sis, bardzo Cię przepraszam. Nie powinnaś się czuć winna. To nie było skierowane przeciwko Tobie. Ostatnią rzeczą którą chciałabym zrobić to Cię zasmucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, już wiem, ale tam widać głównie buty :P Poza tym i tak nie mogłem skojarzyć, bo link wklejony przez pomarańczkę mi się nie otwiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pocieszenie i na dobry początek weekendu powiem wam że w niedzielę zacznie się ocieplać w przyszłym tygodniu wiosna pełną gębą:) na południu prawie 20stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospos nie wierz poes, narod ktry sie od samego rana obrzuca "chùjami" w dodatku na krzeslo mowi "stol" nie jest normalny, wiec nie moze mowic normalnym jezykiem a bruksela to osobny przypadek bo tam w wiekszosci to francuscy znoczency x kuurde jeszcze 3 godziny, wezcie cos zrobcie z tym czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jak znam angielski i trochę niemiecki, to jak czytam te flamandzkie teksty to wydaje mi się że cos może rozumiałbym, tzn niektóre słowa wydają się znajome, bo to pewnie wszystko jakaś wspólna rodzina językowa. To tak jak słuchać np Czecha jak wolno mówi, to z jakimś przybliżeniem rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
kocury zgodnym chorem mowia, ze moje zdolnosci jezykowe sa.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pani też mnie chwali za zdolności lingwistyczne...;) [powiedział oblizując brwi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwa prawie zaliczona to mozna teraz juz zaczac przygotowania do przygotowan do weekendu :D x poes?, moze nie chca ci robic przykrosci? (no teraz to zdaje sie, ze sobie nagrabilem :D:D ) a poza tym, flamandzki jest pelen gardlowych dzwiekow, wiec sam jezyk nie wystarczy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to oznacza że kobiety szybciej przyswajają flamandzki?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje sie futro wylenialo i juz go prawie nie ma poza tym psujesz legende ja sie tak nie bawie :P no dobra, trzeba chyba w koncu zrobic cos pozytecznego jeszcze dzis, na razie kotecki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×