Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

A ja uzupełniam raczej o oglądanie konkretnych akcji, nie do powtórzenia w domu... Doktor jest przy mnie prawdziwym romantykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘Ironia😘Poes😘 dziękuję:) eLKa trzymam za słowo;)... i nie tylko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta a zakres uslug zapewne szeroki?? :P czesc kotecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co jeszcze Sąsiad? ;) W pakiecie usług dziś jest prawie wszytko. Oczywiście w pewnym zróżnicowaniu :P Dla Miśków do wyboru jest czochranie, mizianie i głaskanie. Ewentualnie buziak w (wysokie :D) czółko. A własnie... jak się czujesz Kluko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego do wyboru jak by nie mozna bylo kompleksowo poza tym osobiscie uwazam, ze zakres uslug nalezy rozszerzyc, co najmniej o zabawe cyckami i wypinanie tylka wysoko, zeby nie wspomniec o innych mozliwosciach :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusko?? ja wiem, ze misiatko, jest kochane , przytulne, delikatnie, aksamitne , czule i mieciutkie, ale klusko??? kluseczka sie czuje dobrze pyzo :P:P:P choc jutro musze na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:) miło ze niektóre kobiety pamiętają:) ale tez nawet nie wiedziałem ze jakiś dzień dobroci dal facetów istnieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulko :D Kulko miało być a nie klusko. Ale kluska tez ładnie ;) Pyzo :D Ale dziś już nie będę na Ciebie tak mówiła :) Masz święto :P Pełen pakiet? Ech, marzyciele ;) Pusz możesz dostać wszytko wymienione. Cyckami nie będe Was szczuła w obawie o podbrudzenie śliną waszych ubranek ;) Taka troskliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość nie ma granic:) Kotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes rozumiem, ze chodzilo ci o to? : https://www.youtube.com/watch?v=G7pOJNcY87Q i sugerujesz, ze jak sie nie uspokoimy to mama wandzia zacznie machac reka?? x lubie, ale w dalszym ciagu nie sprecyzowalas, czy chodzi o to co ty napisalas, czy tez o to co ja?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę ma... Jak u Was z miłością na odległość? ( nie mam na myśli ceberków i innych aktywności pozawerbalnych :P ). Wierzycie, że taki związek może się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to co ja Puszek :D Ciebie to miziać łapka to chce by i cyckami :D Zachłanny :P Dooobra, możesz sobie wyobrazić moje cycki ;) i tyłek. Ale za pralnie nie płace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłem "związki na odległość", z negatywnym skutkiem. Mojemu bratu się udało, tzn. faza na odległość trwała w tym przypadku niecałe 2 lata i chyba wyszli z niej obronną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odległość jaka odległość?:) teraz nie ma odległosci:) tylko na atypowy jest jeszcze lub tylko 20 h lotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypody miało byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jak do pakietu dolozysz jeszcze drapanie i calowanie po pleckach to jestem caly twoj i obiecuje, ze nie bede za czesto szalec z kajdankami :P:P:P x gosciu niby nie ma problemu , ale wez pod uwage, ze jesli obydwoje pracujecie, to czasowo jest sie ciezko zgrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, pewnie zależy ile kto potrafi wytrzymać itd bez normalnego seksu, czyli nie jakiś namiastek np przez skype, itd. Wydaje mi się że jeszcze raz na dwa tygodnie to jakoś bym wytrzymał. A rzadziej to sam nie wiem... Zresztą w rozłące to człowiek ma więcej wolnego czasu, nie ma kontroli współmałżeńskiej, różne myśli mogą sie pojawić, czyli tzw zachłyśnięcie wolnością. To trudne, ale znam takie osoby, które jakoś dają radę, niewiarygodne ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają lub nie dają;) tego nie wie nikt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie gosciu tak nie rozpedzaj ja wiem, ze jak daja to sie bierze, a jak bija to ucieka ale zyjemy w takich czasach, ze "gratisy" jakos tak zawsze sa powiazane z rewelacyjnymi promocjami, na ktorych wychodzisz jak zablocki na mydle taa, wiem jestem misiem malej wiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu obecne dziewczyny to tez mężatki:) i jest to forma zdrady bo tu piszą w tajemnicy przed mężami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×