Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

no wlasnie w imieniu owlosionych inaczej mowie stanowcze nie takim sugestiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten zegarek w tym zestawieniu bardzo mi pasi.... problem w tym, ze wtedy kocury beda szersze niz dluzsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee gospos nie szalej moze?? tak sie latwo rozporzadza cudzym zdrowiem?? ja juz jestem starszym panem i nie mam sily, chcesz, zeby mnie wykonczyla?? poza tym glowka mnie ciagle boli a pani doktor dala zakaz nie tylko zbyt ciezkiej pracy, ale i zbyt g***townych emocji i w ogole wszystkiego, co powoduje g***towne skoki cisnienia x tak, ze wiesz poes... przykro mi bardzo, ale niestety pozostaje ci szczoteczka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa a pozniej gosc po sasiedzku malo, ze mnie chce wyslac do psychiatry, psychologa i seksuologa to jeszcze zacznie pisac, ze mam egzorcyzmy odprawiac, bo tak sie martwi o moje zdrowie psychiczne.... :P a ta wymowke, ze glowa boli juz slyszalam.... wysil sie bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to z dbalosci o ciebie pewnie mialas ciezki dzien, jestes zmeczona, i padnieta wiec moze po prostu poloz sie i odpocznij :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacyz ale ja?? ja siedze wiec wystarczy, choc owszem nogi moge ciut szerzej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chcesz czekac na trzesienie ziemi? albo chociaz tapniecie? ale to znowu trzeba by sie przeprowadzac do limburg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy rozumiem, ze przeprowadzamy sie i czekamy zamiast na trzesienie to tapniecie spowodowane szkodami gorniczymy?? ze niby wieksza szansa?? cos w tym jest a tak na marginesie, my tu sobie gadu, gadu, a twoj keczupowy psychoanalityk pewnie sie zaraz zacznie znowu gotowac z checi pomocy ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem Poes ilu masz sąsiadów, ale ja na ten przykład skierowałbym Cię w miejsce bardziej adekwatne do Twojego charakteru ... może do kopalni albo do kamieniołomów ostatecznie do pracy w więzieniu o zaostrzonym rygorze...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś przecież "prawdziwą kobietą" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wedlug mojej karty zdrowia tak, mam pare jajnikow i macice. nadal nie widze zwiazku miedzy byciem kobieta a kamieniolomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, jeśli to co wymieniłaś jest wyróżnikiem Twojej kobiecości to współczuję Kocurom masz w końcu wszystkie cechy pierwszego związku zawodowego po kolejnym odzyskaniu niepodległości, chociaż ja bym jeszcze dodał samowystarczalność nie uważasz że to co wymieniłem to coś czego jesteś godna?dobrze byś się tam czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:-) Przyszłam rozwiać wątpliwości...niestety-Święty Mikołaj nie istnieje:-( tylko błagam Cie Gościu, nie załamuj się, bo nie chciałabym mieć Cie na sumieniu:-P X Ciekawe czy ja nadawałabym się do kamieniołomów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poes może bardziej między wierszami chodziło o to że tak jak w epoce kamienia łupanego- za włosy i do jaskini. generalnie chyba faceci boja się inteligentnych i niezależnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym stawial na sugestie, ze w tych miejscach jest duza ilosc pelnych testosteronu samcow to nam poes zaspokoja albo cos w tym stylu ktorz wie jakimi drogami chadzaja keczupowe przemyslenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to jest inwalidztwo pisania na forum, mimo uzycia buziek nie zawsze mozna odczytac intencje autora, bo brakuje widoku mimiki i tonu z jakim wypowiada swoje zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo_ dziś Na chwile -Wolf, wracajac jeszcze do watku o ktorym wczesniej rozmawialismy, to ja dochodze do wniosku ze panna testowala mnie. Bo celowo wyciagala mnie na spacery wieczorem w miejsca gdzie nikt o zdrowych zmyslach nie spacerowalby z kobieta ktora dodatkowo szczuje ubiorem. Teraz dopiero poskladalem to w calosc. To byl tzw. test na samca alpha. Ty pisales z tego prace tj.o tej tematyce doboru naturalnego. Ja zaslepiony wtedy ta chemia milosci nie widzialem rzeczy takimi jakimi sa i przeciez z gory wiadomo byly, ze ktoras z grupek dresow pijacych alkohol w ciemnej uliczce doczepi sie w koncu do nas I JA BEDE MUSIAL WYKAZAC SIE WTEDY. Mialem trzech przeciwnikow o wzroscie 175-185 tak na oko i wadze 75-90 kg, wiec moje szansy byly z gory skazane na niepowodzenie. (ja 185 i z osiem dyszek wtedy wazylem) Jednego tylko zdolalem uszkodzic tj.najwiekszego tzw.lidera grupki i jak dopadlem drugiego to juz strzaly i kopy dostawalem od trzeciego, a pozniej gleba i butowany bylem gdzie juz nic nie slyszalem. Jezeli to suczysko testowalo mnie w tak niebezpieczny sposob, to nawet nie wziela pod uwage tego, ZE MOGLEM NAWET NOZEM OBERWAC bo czesto osoby z tych grupek nosza przy sobie noz. Czyli miala tak naprawde gdzies moje zycie i zdrowie, a w oczy mowila cos co ja chcialem uslyszec. I teraz najlepsze -jak juz wracalem do zdrowia, to ona oznajmila mi ZE NIE CZUJE SIE PRZY MNIE BEZPIECZNIE i dla niej bylo bez znaczenia ze mialem trzech przeciwnikow zaprawionych w bojach. W jej oczach stracilem totalnie dlatego, ze dalem sie pobic. Kolejna ciekawostka to to, ze od tego momentu jak przegralem w bojce to ona stracila calkowicie ochote na sex tj. JEJ C/I/P/A ZROBILA SIE SUCHA. Czyli w jej oczach bylem niegodnym dostepu do jej krocza. Ty dluzej zyjesz na tym swiecie i co za tym idzie zakladam, ze miales wiecej partnerek kopulacyjnych. Powiedz mi, z kazda kobieta tak jest jak z ta moja byla opisalem ? Bo jak badalem sprawe wsrod znajomych, kolegow, to spotkal ich podobny przypadek gdzie kobieta porzucala faceta ktory przegral w bojce. Ja u tej bylem zdrady jeszcze odkrylem i puszczala sie od momentu jak poleglem w bojce. Zalezy mi bardzo na fachowej odpowiedzi i czy ja sie nie myle w mojej smialej tezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czworeczka :) zupelnie nie rozumiem dlaczego mialabys nie uzywac buzki :) ja tam osobiscie jestem za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×