Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

no cóż, pewnie wielkiego fallusa mającego przekazać, że uczucie uczuciem, ale fizyczna namiętność płonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dziewczyny przejdźmy do konkretów:) chciałbym odbyć z Wami stosunek płciowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może to serduszko wokół niego jednak tez zrób:-D wiesz...tak dla bezpieczeństwa przed fochem :-D Mnie by jednak najbardziej przekonało właśnie to serce...ale ułożone językiem na cipce:-Pmigdały można odpuścić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn masz na myśli po prostu zataczanie językiem na cip.ce wzorków w kształcie serca? no może, jeżeli już taka komitywa ;) ale tutaj dopiero ma się zmontować chyba, mamy etap uwodzenia na tej fotce na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszło, że we mnie zero romantyzmu:-D tak od razu do sedna...no ale też nie powiem, żeby Twoja pierwsza propozycja "podania" była zbyt subtelna:-Dchoć w połączeniu z obrazkiem:-P No cóż...nic nie poradzę, że u mnie takie poranne uwodzenie można ograniczyć do minimum:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, obrazek pewnie dostosowałbym do odbiorcy i klimatu migdały układałbym bezpośrednio przed i po dokładnej obserwacji można też sobie wyobrazić ułożenie migdałów bezpośrednio na stojącym penisie w kształcie takiej ścieżki, no ale naprawdę, to już trzeba być pewnym że odbiór będzie taki jaki się oczekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takki_jeden
zobaczcie co sie dzieje na "Rozwazan z ph" cieniarze!!! to jest dobry temat, inteligentni ludzie nie tak jak wy tutaj piszecie tylko farmazony!! Maddeline i Kotka poes to super laski w porownianiu z tymi pasztetami na tym topiku. Zaobaczcie co wyznaje Kotka poes??? kotka poes wczoraj potwierdzam: jestem rznieta przez smofa od tylu, od przodu, z boku i jeszcze na hiszpana i motylka, nawet na jezdzca a moj tylek tez nie jest mu obcy co noc mu ciagne i ciesze sie jak sie spuszcza bo lubie byc karmiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto zaryzykować nawet nie mając pewności? Jak to mówią...kto nie ryzykuje ten nie pije szampana;-) chociaż tu bardziej pasuje-temu "szampan" nie tryska do gardła:-D A migdałki przecież pięknie komponują się z penisem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pan/pani męczy nie tylko tutaj niestety to już chyba stan umysłu, ale co robić, chyba tylko można współczuć rodzinie, jeżeli ma bo pod nicka też się podszył, spryt szatański ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaa na chwile z oczu spuscic nie mozna wczoraj obiecuje, ze bedzie grzeczna a dzis od rana gosposia podrywa a mi serduszko krwawi wiedzialem, ze to nieszczesliwa milosc bedzie wiedzialem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Sobie wypraszam! Ja zawszegrzeczna jestem! Ty się lepiej Pusz spróbuj teraz wytłumaczyć z tych wyznań Koci. Mówiłeś, że będzies. tylko i wyłącznie mój...wiec co to ma znaczyć?! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bede, plakal, szlochl, wylewal rzewne lzy, lkal i beczal a w ogole to przeciez wiesz iz tylko ciebie kocham tamto sie nie liczy , to tylko seks x ojj chyba sobie grabie przy poczatku weekendu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :D jak to bylo?? z przodu, z boku, z tylu itd itd itp?? :D a tak w ogole to sie przyznaj od razu, ze tak naprawde to przeraza cie perspektywa tego, ze moge naprawde z kocurem ten barek oproznic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutalu??? przeciez ja jestem chodzaca puszystoscia i przytulnoscia pewnie, ze kocham tylko ciebie , czworeczko ma najpiekniejsza x poes o zamrazarki mozesz byc spokojna, jak zejdziemy do piwniczki to raczej szybko sie stamtad nie wyczolgamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatacie?? aaa tak, tak posprzatamy bardzo dokladnie w sumie to odwalimy wiekszosc roboty,spokojnie tobie pozostanie tylko wyniesc butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×