Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Czwóreczko, jesteś idealna :D Prawie ;) Bo coś tam było ostatnio o tym, że tylko idioci są w pełni pewni siebie więc zachowajmy sobie mały margines nie idealności ;) PS. Tęskniłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to możliwe Dok, że wiedziałeś na jakie pytanie odpowiadasz zanim się pojawiło? :D Jasnowidz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, jesteś bardzo mocno zainspirowana. Ale za to przepychasz niebanalnie ;) Tak, pogoda piękna, tylko zawiewa wiosennie. Pewnie lepiej wygląda niż jest w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, podglądałem.;) Kliknąłem w profil Ironicznej i tam wpis był widoczny, choć na forum jeszcze się nie chciał wyświetlać. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz :D Kurcze w sumie, chciałabym by tak kiedyś czasem ktoś patrzył ;) Przepycham tfu, ciągnę jak umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa przerażasz mnie... jestem totalnie przerażony... jestem tak przerażony, że nie wiem jak poradzić sobie z erekcją.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumaczę. Z ochotą! Bo jeszcze mi nie przeszło. Należy zwinnymi plauszkami wydziergać sieć i zamknąć w nią me dłonie. Spojrzeć głęboko w oczy ujmując w męskich dłoniach twarz moją. Za podbródek, kciukiem zmuszając oczy by zatopiły się w Twoich. W ich otchłani błądząc jestem posłuszna... Następnie otworzyć powoli zamek spodni. Pozwolić mi się napatrzeć, nacieszyć i zadziwić po raz kolejny tym cudem natury. I sięgnąć należy pozwolić. Ustom moim i językowi. Odkryć po raz kolejny. I gdy już się nacieszę i Ty się nacieszysz oddać się spełnieniu należy ;) Na chwil kilka erekcja powinna ustąpić. Och, jak ja się ciesze, że ten stan się powtarza i można uzdrawiać od nowa :D ;) x Uspokoiłam Cię Sąsiad? Lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź Sis nie strasz bo będę musiała usiąść mu na twarzy do reanimacji :D robiąc usta penis w tej pozycji póki po powstaniu nie spocznie ponownie na chwil kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za podbrudek, kciukiem zmuszajac oczy by zatopiły się w Twoich. W ich otchłani błądząc jestem posłuszna... xxx tak zszedl szczegolnie za ten podbrudek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurcze nooo wiem :O Moja wina :P Lepiej Ci Gościu? Jak piszę takie rzeczy nie skupiam się na ortografii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie gorzej?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortografią to jeszcze chyba nie udało się nikogo zabić. Ale jest szansa, że będę pierwsza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiedziałam Czwóreczko. Kurcze a nam nikt życzeń nie złożył!? I weź tu reanimuj. I tak nie docenią Ja Ci złożę! Oby zawsze były piękne i ponętne. Kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×