Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Oki to ja sobie robię pierwszą przerwę by tez mieć dobrze ;) A Ty Gospoś po śniadaniu? Pochwal się co miałeś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczek za babcię, Babcia za dziadka, Dziadek za rzepkę, Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mruczek za wnuczka, Wnuczek za babcię, Babcia za dziadka, Dziadek za rzepkę, Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, nic ciekawego, kawa i dwie kanapki z dżemem węgierkowym. Kupnym niestety, ale smak zaskakująco zbliżony do naturalnego. Dzisiejsza chemia czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miód, orzechy, kokos i mam kulinarny orgazm :D Gospoś, ja mam takie powidła własne ;) Ale niestety teraz kanapka z kozim serem i pomidorem. W sumie też miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dużo własnych, albo raczej rodzinnych, ale śliwkowych akurat nie, a te jednak lubię najbardziej. Ale pomidory teraz to chrupiące jak rzodkiewki pewnie, mi się ostatnio odechciało. Niestety zjadliwe to tylko wczesną jesienią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem węgierkowy? a gdzie się coś takiego kupuje? ja mam dziś "przaśne"śniadanie: grahamki i topiony serek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pomidorki cherry są dobre nawet teraz ;) Ale jak będziemy tak dalej rozprawiać o jedzeniu to nas przeniosą na kulinarny :D Chyba, że... rzodkiewka twarda jak penis w wzwodzie, papryka jędrna jak jej piersi o świcie, miód słodki jak jej cipka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry to jeszcze tak, w sumie. Chociaż też różnie się trafia Etam, dla zmyłki możemy przez chwilę nie świńtuszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×