Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Gość gość
6? jak będzie 6/9 to wbijam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobry był?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, jaki sens miałoby picie szampana ukradkiem? to się powinno robić oficjalnie, w wytwornym kieliszku, będąc ubranym w smoking bądź wieczorową kreację, w zależności od płci osoby pijącej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to może mole...może im się odmieniło i też postanowiły świętować:D Sis, jaką masz kieckę do tego szampana? :P Nooo dobra, to przyniosę drugiego;) Doktorku-wskakuj w smoking:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie jaki to dzis dzien?? czy to przypadkiem nie jest dzien malego misia?? albo dzien uroczej puszystosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze nie tylko szampana :P w koncu codzienna dawka bialka i aminokwasow jest jak najbardziej wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny tematu. Urodził się dziś :D a, że każda okazja jest dobra ;) x Pusz, dzień małego misia będzie wraz z dniem dziecka :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooooo G! Ty to od razu z pompą! tak to można świętować:P Nocny Szfedaczu;) pewnie, że się załapiesz...szczególnie na produkowanie śmietanki na krem:P Pusz:P zapomnij-nie będziemy Ci śpiewać 100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie wyskakują korki od szampana. Ta piana jaką trunek wita się z przestrzenią po opuszczeniu butelki jest bardzo sugestywna. Takich tez drogie Panie i drodzy Panowie życzę Wam dzisiejszej (i nie tylko) nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ostatnio czytałem że z tego jest super maseczka. :-) Najchętniej to bym jakąś miseczkę po cieście wylizal :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim teściowym z okazji ich święta 🌻😘:D a także dentystom....., przypadek? nie sądzę... :D dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj raczyłem się w domu tzw szampanem (czyli winem musującym, nie żadnym dom pergnon, czy jakoś tam), generalnie bez okazji no i widzę że bezwiednie również świętowałem z Wami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Pachnący powidłami śliwkowymi i naleśnikami ;) Kto ma teściową niech biegnie z kwiatami :D Gospoś, widzisz, to się nazywa mieć wyczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×