Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Eee 4 nie jest groźna ;) To mi bardziej pejcz pasuje jednak. Chociaz nigdy w dłoni nie miałam to tak sobie myślę... ;) Może macie racje, że nie powinnam dyskutować. Sę idę ;) Słodkich, kolorowych, pięknych, erotycznych i organicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Niech mnie ktoś obudzi :D Nawet mroźnemu porankowi się nie udało. Mój umysł nadal odbija swoją twarz na poduszce ze snów. Przytula ucho do matki Ziemi i nie ma sił by zerwać z oczu zaklejające je plastry marzeń. Przytul mnie mocno. Okryj. Zamień jej łono na swoje. I pozwól mi je odkrywać powoli. Delektować się jego miękkością, sprawdzać wytrzymałość na pocieranie... Albo obudź brutalnie. Klapsem. Ugryzieniem. Ustaw mnie do pionu i każ zrobić śniadanie. A później mnie nim nakarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię ale śpię :) A sam jeden klaps to za mało ;) Ciąg dalszy należy dopełnić. Sis, już po śniadaniu. Ale to śniadanie dla ciała jedynie. A mi dla duszy trzeba. A najlepiej do niej dotrzeć gdy opada kurtyna, bariera ochronna czyt. po OooOOooOoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy mnie tak tylko klepać chcecie? :D (Przypominam, że 4 ma ładniejszy tyłeczek ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie chcę być placem zabaw :O Nie załamuj mnie Sis. Masz ładniejszy zgodnie z kafeprawdą i pogódź się z tym :P x Dobra Pamięć. Brawo Gospoś ;) nie lubię bo wiem co jest w środku ;) I na pewno to nie jest samo białko x Hej Koteczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś placem zabaw LK, po prostu na pewne tematy rozmawia się z Tobą bardzo fajnie. Nie znaczy że na inne nie, broń Boże. Od chemii nie ma ucieczki, więc jem co mi smakuje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och to był oczywiście żart. Głupi-fakt, ale jednak żart;-) Zresztą...włączył mi się od rana złośliwiec:-P zdążyło się to już udzielić kilku osobom, mimo wczesnej pory. Ktoś się też już obraził :-D no cóż...:-D Cześć Koci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, a chciałabyś samo białko? nie wiem, czy to właściwe 😴 Swoją drogą, nie wiem czy to prawda, ale ktoś mi kiedyś tłumaczył, że najwięcej białka jest w żółtku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK jest po prostu bardzo miła, szybko skraca dystans, lody przełamują się same ;) Czasem można się zapomnieć ze słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz rozczulasz mnie gdy się tak tłumaczysz ;) a i wzajemnie :) x Sis, ja się chyba znam na żartach ale czasem można trafić w czuły punkt i zrobić komuś krzywdę albo poczucie winy wywołać. Teraz się zastanawiam czy naprawdę nie odbieram Ci nic niechcący. Wiem, głupie. Ale jeden głupi tekst w tym tygodniu już mi skutecznie popsuł humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółtko z podajnika jakoś mi nie pasuje Dok ;) A obrazek bardzo ładny. Mniej więcej tak bym to widziała. Na początek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×