Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Dzień dobry W związku z dzisiejszym świętem, panowie posiadający teściowe powinni właśnie stać w kolejce w kwiaciarni Gospodarz;-) to się nazywa intuicja;-) prawie jak kobieca:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy :) Mogę to sobie zjadłam na śniadanie ;) Czwóreczko, gorzej jeśli mają poczucie humoru i zarezerwowali na ten dzień kochanym mamusiom wizytę u dentysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam odpowiedź ale skasowałam. Az tak wredna nie jestem :D Tym bardziej, że nie mam tak kochanej kobity w moim otoczeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 - kobieca intuicja? gdzieś wyczytałem że w każdym facecie jest trochę kobiecych genów, więc mam nadzieje że u mnie tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Czwórka ;) Zaufaj mi, to był straszny pocisk skierowany w stronę "mamuś" :D Lepiej pomińmy to milczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz;-) jeśli to się faktycznie ogranicza do intuicji, to można uznać to jedynie za plus. I to całkiem spory:-P No dobra Sis, nie dociekam;-) ale ciekawość mnie zżera:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tesciowa in spy, liczy sie? :P :D dzien dobry :) bede dobra tesciowa, wystarczy, ze biedak mloda za zone bedzie mial. nie bedzie pod pantoflem ale pod cala siecia ccc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz Koci? :D Dla niektórych wydanie za mąż córki może rzeczywiście oznaczać zrzucenie kamienia z serca. Na palec. Zięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagląda to może nawet więcej niż jedna :) Ta czy siak bywają pewnie i dobre teściowe (patrz tematy gdzie zięciowie marzą o ich ciałach :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wszystkie takie sytuacje rodzinne omijam programowo raczej. O pewnych historiach nie można nawet fantazjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas zmienić temat :D Macie słońce? ;) ja mam i chociaż jest dość chłodne to przypomina mi to próbujące wniknąć w wodę na nagiej skórze napiętych zimnych i słonych po morskiej kąpieli piersi. Szukałam odpowiedniej fotki, znalazłam zabawna :D http://i1.pudelekx.pl/18d78a851b2ebff5508474c8cb0fc086b4888353/1012329_10152012146359408_1238243630_n-jpg Odważyłabyś się kafeterianko na taki strój plażowy z wszystkimi konsekwencjami? ;) Panowie, ssalibyście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam ;) Przecież niekoniecznie jej musiałbyś ssać :D Efekt picia nie jest powalający? ;) Ja miałabym nadzieję, że po spożyciu z jednej piersi padłby na kolana. W celu wiadomym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtpliwa temperatura takiegoz trunku... btw. w niedziele rozpoczynamy sezon grilowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, muszę kupić nowy grill :( Bo poprzedni moje bęcwały pod koniec lata zostawiły w ogródku za krzakiem, zamiast schować do piwnicy, i szlag (czyt. korozja) go trafił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech sezon grillowy w Polsce będzie towary jakoś za dobry miesiąc :D I ja bym chyba ubrała taki osprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taras :classic_cool: Ale wolę w ogrodzie no i jednak ognisko wygrywa z grillem ;) Chyba lubię trzymać kij :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×