Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy...6?

Polecane posty

Hahaha no ja nie jestem tak odważna by założyć takie"coś":-D A ja mam balkon, taras i ogród z miejscem na grill i ognisko:-P w stoczniu byłam na ognisku na polanie pod lasem;-) pierwszy raz o takiej porze roku i...rewelacja:-) niesamowity klimat, a jak kiełbaski smakowały:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z kolei nie mam balkonu, ale dysponuję kawałkiem ogródka i grillem, któremu odpadła jedna z trzech nóżek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo sięgnąć po rozum do głowy i znaleźć w niej myśl techniczną ;) a następnie misę(?) z grilla ułożyć na kilku cegłach :D Będzie wyglądał interesująco ;) i spełni swoja role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ot pomysłowa Dobromira! :D a niby kobieta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Wszyscy śpią??? No nieee nie, nie wierzę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka zima?!:D u was też jest takie piękne halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy taki pionowo stojący i gorący?;) a musi wystawać ponad dach?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:-) tak, abym mogła przyłożyć do niego łapki i je ogrzać:-P żebym czuła pulsujące ciepło:-) i żeby kocyk był zbędny;-)ponad dach? Może się z nim zrównać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie mam takiego...:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozostaje tylko przeprowadzka w cieple kraje ;) u mnie przepieknie kwitna krokusy i wczesne irysy, nie mowiac juz o prymulkach :D a na niedziele zapowiadaja juz teraz nawet 18st ;) grill bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) Ijm drank end hapi :D Aaaa i na coś się ten inż przed nazwiskiem przydaje ale do Dobromira nie jestem podobna. To źle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli że termofor muszę wyjąć z dna szafy:-( ehhh i próbuj tu kobieto nie być samowystarczalną:-D Koci;-) u mnie w ogródku juz stokrotki zakwitły...a teraz leżą pod białą kołdrą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś spotkałam krokusy! Ale chyba się wszyscy skupili na kominie do dachu i jestem niewidzialna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj tam Łoj tam tylko troszkę ;) Ale mi dobrze :) :) Jak się te wszystkie urodziny i inne okazje skończą to pójdę na odwyk ;) Wtedy mogę wrócić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedii rzeczywiście nie ma ;) Wszyscy żyją :) Tylko coś Puszystego nie widzę. Kulka? Daj znak życia :D Chyba, że jesteś gdzieś zakneblowany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smofem to ty sie nie przejmuj, jest mu dobrze ;) siedzi/lezy na kanapie i bawi sie pilotem od telewizora.... juz podjadl i popil :) dbam o niego :P masz pozdrowienia od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy gdzie? Tu? :D To dobrze, ze wpadłam ;) x Dziękuje Kotko! :D Zabierz Mu pilota bo popsuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×