Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość karolina2708
Ja też chce mieć kwiat we włosach aby po oczepinach zostało coś na głowie :) co do fryzury to myślałam nad spiętymi włosami ułożonymi w kok. Co do butów to raczej nie będę wydziwiała z kolorami i postawie na klasyczne białe z zakrtymi stopami i na delikatym obcasie. Właśnie też myślałam nad bolerkiem. Zastanawiam się czy w sukience mieć ramiączka doszyte czy też zostać bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też mam taki właśnie dylemat podobają mi się sukienki z odkrytymi ramionami włosy też będę miała koka.a sukienkę jaką byś chciała mieć jaki krój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Najbardziej podobają mi się te w stylu księżniczki :) Ja też chciałabym mieć gorset bez ramiączek,ale boje że miałabym wrażenie iż gorest za chwilę mi spadnie dlatego zastanawiam się czy dla pewności nie doszyć tych szelek. a Ty nad jakim typem sukni myślałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi właśnie też się podoba tą w stylu księżniczki taka princess :-) gorset z perelkami coś takiego i wiązany z tylu, a bukiet z jakich kwiatów byś chciała? ją napewno róże tylko niewiem.czy typowo w jednym kolorze czy z dodatkiem kremowego koloru.biżuteria złota delikatna z białym złotem. na sali też kwiaty w kolorze różu delikatnego auto biala perła ubrane w róże. a sesje gdzie planujecie? my w plenerze a na drugi dzień na dworcu kolejowym na torach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a suknie też właśnie nie wiem czy dosyć tę ramiaczka bo też nie chce mieć takiego odruchu ze co chwilę będę poprawiala w obawie o zjeżdżalnie z biustu a wiadomo tańce zabawy każdy tańczy inaczej to wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Ja mam dokładnie te same obawy co ty i ciągle myślałabym czy gorset jest w porządku dlatego myślę czy szelki nie byłyby takie złe. Ja chce mieć gorset dokładnie taki sam, tylko bez perełek :) Co do bukietu to napewno róże, napewno białe z dodatkiem niebieskim ponieważ bardzo lubię ten kolor. Bukiet chce mieć spływający bo bardzo podobają mi się bukiety tego typu. Co pleneru to myśleliśmy nad jakimś parkiem. U mnie w okolicy są dwa ładne zamki z terenami parkowymi, chciałabym w lecie je obejrzeć na spokojnie aby spokojnie się zdecydować na dokładną lokalizacją. A Wy w jakim miesiącu zdecydowaliście się na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my slubujemy w czerwcu :-) długie dni więc długo jasno byle pogoda dopisała ja tzatziki zdecyduje się na róże piękne kwiaty :-) mamy podobne obawy i gusta.a wy w jakim miesiącu macie slub?duże wesele robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
My w sierpniu dokładnie w ostatnią sobotę sierpnia. Ja też boję się o pogodę bo to sierpień niby słoneczny ale z pogodą nigdy nic nie wiadomo.... Tak wstępnie wyszło mam około 150/160 gości ponieważ rodzina ze strony mojej mamy jest liczna, a z narzeczonego strony wyszło troszkę mniej. a Wy na ile planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy wesele na 70 osób, od mojej mamy strony jest więcej osób niż od strony narzeczonego, on jedynak i rodzice też to wiadomo że nie ma co zapraszać kogoś na siłę, sami najblzsi plus delegacje od niego o ode mnie.a denerwujesz się troszkę? sami sobie robicie wesele czy rodzice wam robią? my robimy sami tylko rodzice nam troszkę dołożą. po ślubie planujecie jakąś podróż sobie zrobić? nam teście wykupuja wycieczkę Tunezja lub Turcja, będziemy po ślubie mieszkać z nimi więc będziemy sobie urządzać górę domu a wy razem z rodzicami czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Chcielibyśmy na kilka po ślubie dni pojechać do Zakopanego ponieważ oboj***ardzo lubimy to miasto :) Co do wesela to płacić będą rodzice z jednej i drugiej strony. Tak wstępnie postanowili a my nie chcemy się wtrącać. Co do mieszkania to narzeczony przyjdzie do mnie bo ja zostałam sama w domu (dwie starsze siostry już są na swoim) ale myślimy aby w przyszłości rozpocząć budowę domu. Pomału zaczyna mnie ogarniać panika czy zdąże ze wszystkim, czy oczymś nie zapomnę. Myślałaś może już nad zaproszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam nad zaproszeniami już, kupiłam papier i na próbę zrobiłam kilka zobaczysz jak to wychodzi.robię proste zaproszenia otwierane góra z delikatną kokardka na stronie głównej. a ty myslalas już? jakie byś chciała? oglądaliśmy torty to ok 400 zł za trzy piętrowy tort,też mam obawy czy ze wszystkim się zdazy i stres już jest.a do kosmetyczki i do fryzjera ile czasu naprzód będziesz się umawiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Fryzjerkę mam zaufaną która czesze mnie od studniówki i jestem z niej bardzo zadowolona. Gorzej z kosmetyczką ale coś postaram się poszukać i chciałabym aby tak na tydzień przed ślubem zrobiła mi makijaż. Co do zaproszeń to chyba zdecyduje się na zamówienie z allegro mam już nawet takie jedne które bardzo mi się podobają. Z tasiemką w kolorze niebieskim :) Tort napewno piętrowy,ale zaszokowałaś mnie z cenami nawet nie wiedziałam że torty mogą tyle kosztować. Kiedy planujecie zrobić nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ceny tak się wahają zależy jaki tort ile piętrowy dekoracje na torcie itp.teściowa pytała to mówili ze 370 zł w takiej lepszej cukierni te nauki mamy ze szkoły już więc teraz tylko typowo pójdziemy na te trzy spotkania ale to krótko przed ślubem pewnie za rok w kwietniu to ksiądz nam na spotkaniu powie co i jak. a ty masz te ze szkoły takie nauki?ja ślub będę brała nie w swojej parafii aż się boję pytań księdza czemu tam a nie tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po ślubie będę mieszkała z tesciami robimy sobie górę cała bo oni mają duży dom a on jest jedynakiem. a paznokcie myslalas coś jak byś chciała? ją francuza u rąk i stóp, szukam też jakiejś kosmetyczki i fryzjerki najlepiej żeby to było w jednym miejscu. a poprawiny robicie? my nie robimy na sali tylko w domu dla rodzeństwa i świadków kawę i kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
My te z poradni mamy zrobione bo trafiła się okazja kursu to skorzystaliśmy. Pytałam się księdza w tym roku jak był po kolędzie to one ważne są cały czas więc tym się nie przejmuje. Gorzej trochę bo nie mam nauk typowo z parafii ale jak pójdziemy w styczniu rezerwować sobie godzinę to pogadam z księdzem. My pobieramy się w mojej parafii i ja też obawiam się pytań, koleżanki już mężatki opowiadały że lepiej powtórzyć sobie wszystko jak do komunii :) Paznokcie to raczej jakiś delikatny francuz nie chciałabym mieć zbyt długich bo czułabym się źle, my raczej też jeden dzień w drugi to raczej jakiś obiad dla samej najbliżej rodziny. Myślałaś może już nad co dacie rodzicom na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie myślę o kwiatach i koszach ze slodkosciami a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie mi się pisze z Tobą widzę że fajne z nas kumpelki się robią :-) ogólnie to podobno ksiądz pyta o zaręczyny, kiedy się poznaliśmy itp.ogólnie już mam stresa, na pewno trema będzie a podziękowania dla rodziców robicie na sali czy w domu? my robimy w domu bo ja na pewno się poplacze a czym mniej świadków to mniej płaczu a na sali każdy zacznie to wtedy nie będę mogła się powstrzymać. ogólnie już bym chciała w tym roku żeby wszystko było bo taki super czas a to dopiero na drugi rok heh trzeba dac radę będziemy się cały rok wspierać.planujecie gdzieś w tym roku wakacje?my już mamy rezerwację w Łebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni rok w narzeczenstwie a potem już razem jako małżeństwo już się nie mogę doczekać. dzisiaj nawet oglądałam płytę koleżanki z wesela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatni rok w narzeczenstwie a potem już typowo małżeństwo. dzisiaj nawet płytę koleżanki z wesela sobie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdzie to jest napisane ze pierwsze muszą być zaręczyny czepiacie się szczegółów i tyle" . nigdzie nie jest napisane ale taka kolej rzeczy ;-) gdzie niespodzianka? Emocje? Zaskoczenie? Masz zmarnowaną jedną z najcudowniejszych chwil w życiu, której nie da się odtworzyć ponownie. Współczuje :-) i jeszcze pierscionek wybierasz.. Masakra :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
Hej :) My też będziemy ślubować w 2016 :) sala już zaklepana, bo zależało nam na konkretnym terminie. Zamiast zespołu będzie DJ i wodzirej, kamerzysty też nie chcemy, będą tylko zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz cos więcej w jakim miesiącu ślub jakie dodatki planujesz? duże wesele robicie? a co z naukami macie już jakies?a myslalas o sukience? ja chcę princess taka delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Ja planuje po bukiecie kwiatów dla mamy i teściowej oraz takich podziękowaniach w formie księgi :) aby mieli na pamiątkę. Podziękowania pewnie będą na sali, ale ja z tych nerwów i wzruszenia słowa pewnie nie dam rady powiedzieć. Ja też nie mogę już się doczekać jak to jest być żoną :) szkoda że to nie sierpień tego roku tylko następnego,może uda mam się wyskoczyć właśnie do Zakopanego :) zastanawiałaś się nad księgą gości? Bo ja chce to mieć i zamiast kwiatów będziemy mieć na prosić o wino albo czekoladki :) Dzięki :) mi się z Tobą też super pisze,fanie że mamy podobne pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
Dokładnie 17 września. O naukach nawet nie myślałam. Ile potrzeba na nie czasu? Sukienkę chciałam w stylu empire http://pobieramysie.pl/upload/portal/galerie/zdjecia/1292924984_4_midi_wm.jpg coś takiego bardzo mi się podoba :) Tylko góra żeby była taka http://img.szafa.pl/ubrania/0/006100526/1307606264/suknia-slubna-w-stylu-empire-34-do-38.jpg . tylko chciałam z paskiem w innym kolorze, mięta albo pudrowy róż. Biżuteria srebrna. Zaproszenia nie wiemy jeszcze jakie ale kolega Narzeczonego ma swoją firmę zajmującą się właśnie zaproszeniami, więc nie będzie problemu :) Będą winietki, zawieszki na alkohol. Wesele na około 180 osób. Nie wiem jak ogarnąć podziękowania dla rodziców. Mój tata nie żyje, więc nie chciałabym na sali, bo bez łez smutku się nie obejdzie a to przecież ma być szczęśliwy dzień. Z poprawin chyba zrezygnujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/51/61/15/50/5161155039 ta suknia jest śliczna. W ogóle mi się bardziej podobają princessy ale jestem osobą dość niską i na pewno nie filigranową :D więc wątpię, żeby to dobrze wyglądało. Buty na płaskim bądź malutkim obcasie, bo nie lubię obcasów. Nie potrafię w nich chodzić :) Do ślubu obrączki będzie nam niosła moja siostrzenica, będzie miała wtedy 5 lat więc mam nadzieję, że nie ucieknie :) Chyba, że znajdziemy jakiegoś chłopczyka w podobnym wieku to on będzie niósł obrączki a mała taki miniaturowy bukiecik :) myślę, że będzie zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak myślałam o księdze gości i również zamiast kwiatów czekoladki :-) no ja zrobię podziękowania w domu rąk jak pisałam bo na sali nie dam rady,fajnie ze nas więcej się robi, to mamy o czym pisać, no dokładnie szkoda ze to już nie w tym roku ale myślę że szybko zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata jeżeli nie masz taty to zrób sobie te w domu bardziej kameralnie, co do prezentu dla rodziców to kwiaty i kosze ze slodkosciami, sukienka ta pierwsza mi się podoba ją raczej delikatna princess bo jestem wysoka osoba i jeszcze będę miała obcas ok 8cm.będę miała takie delikatne poduszeczki pod srodstopiem to myślę że dam radę.gorset chce delikatnie z cyrkoniami i wiązany z tyłu,włosy spięte w kok i kwiatek wszystkie dodatki w delikatnym pudrowym różu. a myslalas o bukiecik z czego i w jakich komorach chcesz miec?No to bardzo duże wesele ci się szykuje.a do sukienki jakieś bolerko?Karolina dzisiaj sobie w necie przeglądałam sukienki to nawet mi kilka tych princess w oko wpadło ładnie też dziewczyny wyglądają w takiej ładnie zabudowanej koronka sukience zachodzacej na ramiona no zobaczę w czym będę wyglądać dobrze i się czuć. buty będę miała z odkrytym palcem też w pudrowy różu. a co do nauk to takie nauki jak były w szkole i ktoś posiada to są ważne cały czas a jeżeli nie macie to ok 5 tygodni zależy ile razy w tygodniu nauki a takie typowo nauki przedslubne to dwa góra trzy spotkania krótko przód ślubem zależy od parafii.a dziewczyny myslalyscie o obraczkach?my już sobie zamowilismy może za wcześnie ale co tam to się nie zniszczy a już coś będzie wybór ogromny wszystkiego my Bedziemy mieli z białym złotem.a jak u was wygląda wystrój auta kościoła i sali?my sale mamy już wliczona w koszty menu i oni będą nam ubierać będą lampiony na dworze pełno żywych kwiatów na sali, kościół ubiera nam znajoma a auto teściowa,pojedziemy białym autem i różyczki w kolorze pudrowego różu będą pieknie odbijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
Coś na ramiona do kościoła założę, podobają mi się takie koronkowe narzutki. W mojej parafii nawet nie wiem jak jest z naukami, bo śluby to tu rzadkość :) 1-2 razy do roku jest jakiś. Zapytam księdza przy najbliższej okazji. O wzorze obrączek jeszcze nie myśleliśmy, ale moja mama da nam złoto więc wyjdzie nam taniej. U mnie wszelkie cyrkonie i ozdoby gorsetu odpadają, bo powiększą niepotrzebnie i tak już duży biust :) wolałabym go jakoś optycznie zmniejszyć żeby nie wyglądać jak mleczarka :) Suknię też wolałabym w kolorze ecru, bo biel optycznie powiększa. I tak sobie myślę że do ecru będą pasować dodatki w kolorze pudrowego różu. Bukiet chciałabym jakiś o lekkim wyglądzie, widziałam gdzieś połączenie storczyków i peonii, taki niby artystyczny nieład :) welon też chciałabym długi, ale nie taki żeby się ciągnął. Auto białe, od właścicieli sali, mamy taniej :) a tak dla porównania ile kosztuję wynajęcie auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie mam dużego biustu więc gorset cyrkoniami może być ale delikatnie a nie ze cały.no ja suknie napewno biała i te dodatki różowe bukiet typowo z róż w delikatnym różu plus kremowe róże, obrączki już mamy teściowa dała złota na wszystko i jeszcze łańcuszek sobie robię i kolczyki do kompletu.auto nie mam pojęcia ile bo teść ma piękne białe auto praktycznie kolor biała perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
My zapłacimy 300 zł za auto. Udekoruje nam moja kuzynka więc też będzie po kosztach. Dekoratorka sali jest w cenie ale nie wiem jeszcze jakie będą kolory. Ogólnie sala jest bardzo ładna więc sama w sobie jest dekoracją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×