Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość
kup ładny papier wypisz ładne wierszyki i dziurkaczem dziurki do tego ładna wstążka i kokardka w kolorze przewodnim i jest super ja właśnie tak zrobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a obrączki jakie ci się podobają? takie proste czy raczej zaokraglone jakies damska z cyrkonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
też tak to planuje zrobić, tylko ja patrze to na necie są same oklepane wierszyki, a ja chcialabym coś fajnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to napewno coś ładnego i fajnego ci wpadnie do głowy, ja powiem ci szczerze ze nie ma dnia żebym nie myślała o weselu już nawet za dużo kolezankom nie mówię bo już powiedzą że oszalalam ale cały czas w necie dobie na coś patrzę szukam kurde trochę się denerwuje tańcem pierwszym bo tak tancerka ze mnie kiepską heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
oj pierwszy taniec to tez u mnie duzy problem, bo mój M. nie za bardzo lubi tańczyc.. a ja bym cos mega romantycznego chciala, jakis przytulaniec :) obraczki to jeszcze nie wiem wlasnie jakie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annatomek111112
My polecamy Fotografa www.switek.eu przyzwoite ceny, za pełny komplet z dojazdem zapłaciliśmy 1800zł i jesteśmy naprawdę zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja za fotografa i kamerzystę płace 3500 zł jest to ojciec z synem.. w tym jest sesja plenerowa w innym dniu za 700 zł.. ponadto dojazd powyżej 30 zł trzeba mu dopłacić za paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już mam prawie wszystko tylko jeszcze nie wiem w jakim hotelu ulokować gości którzy przyjeżdżają z daleka, dodatkowo nie wiem jaką firmę taxówkarską wybrać by ich tam zawieźć. Znajoma poleciła mi http://www.tele-taxikatowice.pl/. Ktoś zna może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Wszystko? A to kiedy ten ślub?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka witaj co tam u ciebie? to ja gość z którym ostatnio bardzo dużo pisalysmy o ślubie i weselu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
a miałam teraz wiele spraw na głowie bo zaczełam nową prace i nie miałam czasu zajmować się ślubem :) ustaliliśmy ostatnio z moim M. kolor przewodni więc teraz mam zamiar popracowac nad ozdobami, wymyślic jakieś zawieszki na wódkę i zaproszenia oczywiście :) a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie ok też najchętniej bym zmieniła pracę no ale nie ma nawet gdzie jakiś tok muszę się męczyć a potem już po weselu pójdę do męża moze coś u niego się znajdzie. u mnie narazie cisza odbieramy obrączki jutro i narazie spokój latem buty sobie zamówie i na koniec roku wezmę się za sukienki. a jaki kolor przewodni bedziesz miała? na co się zdecydowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
a gdzie pracujesz? ja się zdecydowałam na kolor niebieski.. taki ani za jasny ani za ciemny, taki w sam raz :P :) narazie nic nie robię ale cały czas intensywnie myślę i planuję wszystko :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w drukarni opakowań praca na 3 zmiany chodzaca i męcząca masakra. a ty gdzie pracujesz Linka? ja też narazie na spokojnie wszystko sobie przeglądam obmyslam i zapisuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Ja tez pracowałam w fabryce czekolady na 3 zmiany i powiem ci że ta praca mnie wykańczala.. W końcu zaczelam mdleć na nockach wiec musialam zrezygnować.. Uznalam ze zdrowie jest wazniejsze:) teraz poszlam na staż bo w październiku studia skończyłam i nie mam doświadczenia żadnego.. A bez tego bardzo ciężko coś znaleźć.. Ja mam zalozony zeszyt i tam wszystko zapisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też biore slub w przyszlym roku :) mam do was pytanie czy dajecie swoim gosciom podziekowanie np w formie cukierka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie ja akurat swoim gościom nic nie daje na końcu podziekujemy im za obecnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja też niczego nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja goście do nas przychodzą a nie ze ja im mam coś dac takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
dokładnie tak samo uważam.. ja prezent daje tylko rodzicom (fotoksiążka) i moze starostom ale nad tym też sie zastanawiam.. wydaje mi się ze fajnie jakby tylko rodzice byli wyróżnieni, hjakoś tak nie jestem przekonana do tego zeby starości byli jakby na równi z rodzicami.. w sensie jedni pomagaja nam jeden dzień a drudzy całe życie.. tak to widzę:) ale jeszcze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie te dziękowanie gością jest bez sensu,niektózy dawają ciasto ale ja nie jestem do tego przekonana! bo z tym ciastem to różnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
dziewczyny pomóżcie! kiedy powinniśmy sie wybrac do księdza skoro ślub planujemy na czerwiec? myślicie ze rok wczesniej wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333
Ja byłam u księdza zaraz po zarezerwowaniu sali teraz w styczniu. Nie miał jeszcze kalendarza na przyszły rok. Mam przypomnieć się w lipcu. Tak jest u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja tak myślę że kolo czerwca pójdę.. mam nadzieję że to wystarczy.. akurat kwestia księdza bardzo mnie stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam ślub w czerwcu i na drugi rok dopiero w styczniu pójdziemy.moja koleżanka teraz w sierpniu ślubuję i dopiero pójdą do księdza. bo byli pytać wcześniej to mówił że na spokojnie 3 miesiące przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
oo no to mnie pocieszyłaś, bo ja sie juz stresowalam ze za późno o tym myślę:) a jak Wam ida przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka. na ten rok tylko buty latem jakoś kupię a pod koniec roku rozejrze się za suknia.a u was jak tam? robisz coś w tym roku jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×