Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość Linka1209
myślę nad zaproszeniami bo nie chce kupować tylko sama zrobić.. a tak to tez chyba tylko sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciężko tak samemu zaginac te zaproszenia. też myślałam żeby samemu robić ale z tym zagięciem robi się problem a ty jak chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
jeszcze nie wiem :) ale właśnie wydaje mi się ze zginanie nie będzie problemem.. to też zależy od papieru :) bardzo bym chciala zrobić cos sama tylko nie wiem czy mi sie uda :) narazie probuje na zawieszkach czy wogóle cos wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jesli szukacie sprawdzonego kamerzysty to polecam chlopakow z filmowaneuczuciami.pl pozdrawiam i zycze powodzenia w zalatwianiu spraw przed slubem bo wiem ile to jest zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że ważny jest dobór odpowiedniej ekipy filmowej, najdlużej po weselu zostaje film pamiątkowy, teraz robi się takie teledyski weselne https://vimeo.com/117599075 bardzo ciekawe i oryginalne podejście, fajne sceny, duży dynamiki i świetnie dobrana muzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emaema1
ja jak narazie sale- ślub w czerwcu 2016 . sala z noclegiem dla dojezdnych gości w hotelu http://campoverde.pl w lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chcecie fajny band na wesele to bierzcie zespół Czerwone Okulary, tak elastycznych ludzi dawno nie spotkałam, spełniają wszelkie muzyczne zachcianki, nam na pierwszy taniec mają zagrać walca, bo mamy układ taneczny i nie było problemu :) podaję jak coś link: www.czerwone-okulary.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle ,,nam maja zagrac tak" ? w innym topicku piszesz ze grali u twojej siostry, jeszcze w innym ze u brata na weselu a teraz piszesz ze u ciebie-znowu marna reklama:./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ktoś tu sprawdza moje posty :) Miło :) grali u brata, grali u siostry, teraz grają u mnie :) duża rodzinka mi się trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha pewnie oni sami są z Twojej rodziny i oprócz Was nie mają klientów :) Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby grali i u siostry i u brata i u ciebie to byś to napisał od razu a nie w kazdym topicku co innego, że niby opinia wielu klientów -sorry ale słaba reklama....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna zamowic zespol bez tej laski,nie podoba mi sie jak sie porusza i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę się tutaj nie kłócić na temat takich głupot.. reklama to też moim zdaniem słaby pomysł na wpis.. na tym forum dzielimy się raczej naszymi planami, przemyśleniami, czy też opiniami, a nie reklamujemy zespoły czy fotografów.. i tak większość z nas jest z różnych rejonów Polski więc nikłe szanse ze wybierzemy tego samego fotografa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święte słowa żadnych reklam.wymieniamy się pomyslami i planami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas przygotowania Ida pełną para, ale nie wiem jeszcze co z tortem. Myślałam o tym, żeby zamiast na stoałach klasc klosze z ciastem, zrobić tzw słodki kącik. Robimy skromne przyjecie w małej restauracji, wiec miejsca tez tam bardzo duzo nie będzie. No i nie wiem co z tortem. Jakie torty najbardziej polecacie ?chce żeby ładnie wyglądał, ale nie był jak się czasem zdarza taki mdły, jak z margaryny. Jeśli jest tu ktos z Katowic, to może jadł tortz tej cukierni: http://cukierniatortykatowice.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zatroszczyliśmy się o komfortowy transport dla naszych ślubnych gości. Wynajęliśmy autokar z firmy http://www.asik.com.pl/ bo to uznany przewoźnik w naszej okolicy. Świetnie wywiązali się z tego zadania, a wszyscy goście wygodnie i na czas dotarli na uroczystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
my aktualnie wybieramy zaproszenia, szukamy jakiś fajnych piosenek, oglądamy się za dodatkami.. niczego nie kupujemy ale już się orientujemy co i jak chcemy mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o witaj Linka fajnie ze wpadlas :-) my też orientujemy się co i jak wszystko sobie dobieramy a twój przyszły mąż będzie miał muszke czy krawat? i też w takim kolorze jak twoje dodatki? ja będę miała różowe dodatki i chce mojemu muszke kupić w pudrowym różu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika21334
Ja właśnie też mam wesele w 2016 roku. W sali bankietowej w Łodzi http://campoverde.pl . Słyszałam same dobre opinie o gastronomii, poza tym bardzo podoba mi się wystrój sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika21334
Ja właśnie też mam wesele w 2016 roku. W sali bankietowej w Łodzi http://campoverde.pl . Słyszałam same dobre opinie o gastronomii, poza tym bardzo podoba mi się wystrój sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
nie wiem jeszcze.. szczerze mówiąc to muszki jakoś niespecjalnie mi się podobają, ale jeśli będzie chciał to nie będę się sprzeciwiać :P my jeszcze nie mamy do końca wybranego Kościoła dlatego praktycznie z wszystkim stoimy, bo i godziny nie mamy wybranej ;/ ale wszyscy mówią że mamy jeszcze na to czas.. mój M. chce czerwone dodatki, a ja niebieskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy kościół wybrany ale godziny też nie bo jeszcze Nie byliśmy ogólnie jeszcze jest czas, na początku roku się przejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ślub jest w 2016 w październiku i póki co mam tylko salę i dj. Ale dla mnie to najważniejsze kwestie, także jestem już trochę spokojniejsza. Dj Marcin Bartoszewski, polecono mi go i na spotkaniu od razu przyklepaliśmy termin ;) polecam Wam bo mega profesjonalnie to wszystko wygląda - dobrydj.pl a sala weselna znajduje się w Browinie pod Warszawą. Dajcie namiary na fajnego fotografa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś kolor przewodni planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zaproszenia, winietki i zawieszki na alkohol od firmy www.poli-art.eu . Firma ta wykonuj***ardzo eleganckie zaproszenia! Bez problemu przerabiają projekt na zamówienie - lub tworzą nowy . Dla mnie stworzyli takie zaproszenia jakie sobie wymyśliłam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Cześć Wam! Jak tam u Was z przygotowaniami? Opowiadajcie na jakim jesteście etapie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Linka :-) ja zamawiam za kilka tygodni buty i w październiku za sukienka się rozejrze :-) dokładnie za rok będę miała ślub i wesele o tej porze i w ten dzień, a ty jak tam? co macie już przygotowane czym teraz się zajmujecie? aha i mamy już od marca obrączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
my narazie stoimy w miejscu i to mnie troche martwi. mój M. uważa że jets jeszcze za wczesnie na wszystko.. mamy tylko to co najwazniejsze czyli: sale, orkiestre,fotografa i kamerzyste.. nawet ksiedza jeszcze nie mamy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja księdza dopiero w lutym sobie ogarne, dopasuje się z godziną i z dniem napewno.śluby są o 16.00 więc napewno o tej godzinie 25czerwca będziemy mieli:-) a tak to też mamy kamerzysta fotografa salę orkiestrę obrączki i tak jak pisałam buty zamówienia i sukienkę jesienią zacznę oglądać mam już nawet opatrzony salon z wypożyczalnią i tam się przyjadę, stwierdziłam że najwyżej jak w tym nic nie będzie to przejdę się jeszcze gdzieś ale po kilku salonach chodziła nie będę bo wiadomo nie ma na to czasu wiem co chce i będę się tego trzymała no chyba że coś innego mi w oko wpadnie. a co tam u Ciebie? jak tam twój staż? pewnie zadowolona jesteś? ja nadal na produkcji się mecze ale jeszcze trochę i urlop a ty się gdzieś wybierasz? ją z moim narzeczonym wybieramy się na 12dni nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×