Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość Linka1209
nie nie ja w 2016 r. mam wesele, tylko ze 18 czerwca, pomylilam się bo teraz w tym roku 20 czerwca moja kuzynka też ma i stad ta data ciagle chodzi mi po głowie :P jak ja liczyłam to nam na wesele trzeba ok 35 tysięcy :/ mamy narazie odlożone 2 tysiące, bo niedawno auto kupiliśmy.. do tej pory odkładasliśmy po 2 tysiące miesięcznie więc moze uda się z pomocą rodziców uzbierać to tego wielkiego dnia :) ja się juz doczekać nie mogę :) :) jutro wybieram się do salonów z sukniami, pooglądam moze coś mi wpadnie w oko :) ja jestem z okolic Skoczowa, tj niedaleko Bielska :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z okolic Wrześni woj. wielkopolskie.to ni napisz jak tam sukienki co wybralas wstepnie Co ci się podoba. no to ten wielki dzień masz tydzień przed moja data.ja też już jestem taka szczęśliwa i tylko ciągle mówię o weselu i żyje tym.ja mam 15 tys swoich uzbieranych, od zeszłego roku zbieram od czerwca, ogólnie ostatnio oszczędzam ciuchów Nie kupuje bo wiadomo by się chciało wszystko ,to co muszę to kupię ale na wielkie zakupy nie tracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my też planujemy ślub na 2016. Mamy już salę, dj, kamerzystę i fotografa. I też obawiam się trochę księdza, bo w lipcu urodzi nam się córeczka, od dawna mieszkamy razem. Ślub też planowaliśmy od dawna, ale terminy oczekiwania na sale są długie, mieliśmy sporo wydatków związanych z remontem mieszkania, itd i tak wyszło. A nie chcemy teraz na wariata wszystkiego załatwiać. Jestem osobą wierzącą, ale nie jestem jakąś fanatyczką, przysięgam przed Bogiem, a nie księdzem i nie uważam, żebym robiła coś złego. I szczerze mówiąc mam nadzieję, że koperta załatwi sprawę, albo znajdę księdza, który nie będzie mnie umoralniał. Kolor przewodni będzie różowo-fioletowy. Suknia ślubna princesska w kolorze ecru wykończona koronką. Mam już pomysły w głowie, ale realizacją już zajmę się na początku 2016 r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się kochana księdzem, napewno ślub wam da bez żadnych przeszkód.fajnie ze się odezwalas jest nas więcej. pisz śmiało,no terminy Sal są długie ale jakoś się udało.a którego slubujesz? no to gratulacje dzidziusia, my też będziemy się zaraz po weselu się starać o małego.a buty w jakim kolorze byś chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
===> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
My tez oszczędzamy ale jak narazie pracuje tylko narzeczony wiec jest ciezko.. Ale damy radę :) najwyzej zaprosimy mniej osób i juz.. Wazni my jesteśmy:) ok napisze na pewno :) ja sie jeszcze nie zastanawiałam nad kolorem ale moze turkus albo niebieski:P raczej taki mocny kolor bym chciala:) ja też mam stres odnośnie ksiedza ale najwyzej pójdziemy gdzie indziej.. Ja tez tak ueazam ze slubuje przed Bogiem a nie przed ksiedzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wesele jest dla nas i to nasz dzień a myślałas jak byś chciała mieć włosy zrobione? no ja też nie chce takich mocnych kolorów wolę delikatnego coś.ok to czekam za sukienkami co wybralas i co ci wpadło w oko pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Wlasnie jeszcze nie wiem.. Myslalam zeby zostawic rozpuszczone i pokręcić i potem jakoś ladnie spiac.. Ale mam niedlugo wesele kuzynki wiec zrobie sobie rozpuszczone i zobaczymy jak się to sprawdzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni86
My mamy 25.06.2016 roku , narazie mamy załatwione tylko sale i zespół , w tej chwili jesteśmy na etapie kamery i foto i tutaj pozornie jest jednak największy problem , bo trzeba się na tym już znać , mamy na oku kilku .http://msfilm.pl/ Najbardziej podoba nam się ten , i titaj miałabym ogromną prośbę czy możecie popatrzeć na jego materiały i powiedzieć mi tutaj co sądzicie o nich?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moni mamy w ten sam dzień ślub wesele. super :-) myslalas nad sukienką co ci się wogole podoba? Linka ja myślałam żeby wszystkie spiąć ale na górze nie przylizywac tak mocno tylko luzniej, czekam za twoją opinią na te ma sukienek :-) co ci się tam podoba i co wybralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni86
Jeszcze nie oglądałam w klepach sukienek lecz w internecie juz pomalutku patrze co i jak wyglada , i muszę powiedzieć ze najbardziej podobają mi się proste sukienki , bez zbędnych dodatków. Skąd jesteś?? jak duze wesele organizujesz ? :) oglądnełaś mojego fotografa? może na twoją poradę mogę liczyc??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z okolic Gniezna a ty?fotograf super myślę że śmiało możesz sobie zaklepac go ni się podobają delikatne princess lub z zabudowanym koronką przodem ale nie wiem jak będę wyglądała w tych właśnie sukienkach muszę sobie kątem na spokojnie poprzymierzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wesele mamy na 60 osób a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My planujemy wesele w sierpniu 2016, na razie też mamy salę , taką: http://www.rcc.pl/images/rcc_2012_1.jpg no i wstępnie mam wybraną sukienkę :D A na reszte bedzie jeszcze czas, w końcu to ponad rok jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni86
Naprawdę tak sądzisz że zdjęcia ładne? Byliśmy już u wielu fotografów, tutaj oferują nam za 3 tys kamere i fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do gościa.a jaką masz sukienke?tak myślę że jest ok fotograf.ja będę miała taniego fotografa i kamerzyste za ok 1500zrobi mi wszystko bo to taki amator ale pięknie filmuje i zdjęcia robi nie chciałam tak dużo kasy wydawać bo jest wiele innych kosztów tym bardziej że robi naprawdę pięknie wszystko. jest z Poznania i dojedzie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moni a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jak załatwiacie sprawe przewiezienia gości z koscioła do sali? Ja musze to jakos rozwiązać, bo u mnie to jest odległość 40 km :/ Lepiej taxi czy autokar? widzialam,ze http://radiotaxi919.com/ oferuje jedno i drugie ale totalnie nie wiem co bedzie lepsze;( pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni86
Jestem ze Zgierza wiesz gdzie to jest ??:D Oj to bardzo tanio taki fotograf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wiem gdzie jest Zgierz mamy do siebie kawał drogi bo ja z Wielkopolski. u nas każdy jedzie swoim autem. tak tani a robi super filmy i zdjęcia kamera aparat wszystko nowe, jeżeli ktoś nie robi gorzej od profesjonalisty to po co kasę wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Tak Moni o czym jeszcze myślisz? mam trochę obawy co do księdza bo nie będę brała ślubu w swojej parafii.a jak to u was z naukami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni86
Hmm o czym myślę ? o tym aby wszyscy goście się stawili , w sumie planujemy na 100 osób. Nie ma żadnych osób piąta woda po kisielu najdalej to dzieci rodzeństwa dziadków czyli ciotki i wujkowie noi ich dzieci. Tego bym najbardziej chciała. Nie myślę o tym aby wesele się zwróciło bo sie nigdy nie zwróci tym bardziej że z poprawinami wydamy ok 45 tysięcy tak na oko już policzyliśmy. Niby dużo no ale trudno. Wesele jest yylko raz w życiu. Mamy ten plus że rodzice nam pomagają, my pracujemy ale i tak większość rodzice chcą dać bo mówią ze zawsze rodzice organizują wesela., Co do Zgierza pytam bo dużo ludzi nie wie gdzie to jest a to samo centrum Polski, fakt dziura okropna ,szare smutne miasto, ma potencjał ale nie wykorzysstany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja dzis wstępnie oglądalam sukienki :) dalej podoba mi sie princessa tylko że góre chciałabym prostą, bez żadnych kryształków czy innych ozdóbek :) tylko nie wiem czy bedzie mi taka pasować :P chcialabym taką bez ramiączek ale nie wiem jak to się sprawdzi... co sądzicie? ja do księdza chce się wybrać jak najszybciej żeby mieć to juz z głowy :P my za kamerzyste i fotografa płacimy 3500 zł ale w tym mamy sesję plenerową w innym dniu :) ja uważam ze na zdjęciach czy filmie nie ma co oszczędzać bo to w końcu pamiątka na całe życie :) u mnie tak samo goście sami będą sobie organizować transport. ale bylam na weselu na którym był autokar i była to bardzo fajna sprawa:) nad ranem jak wracaliśmy z wesela to w autobusie była mega fajna zabawa i później na drugim dniu już wszyscy się dobrze znali i nie było takiego rozgraniczenia między gośćmi Pana Młodego a Panny Młodej :) no i chyba taniej to wychodzi niż taxi, choć to też zależy od ilości osób do rozwiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też liczę ze wszyscy goście się u mnie stawia robię wesele na 60 osób bez poprawin.też nie liczę żeby się zwróciło. nam też rodzice pomogą ale swoją kasę też mamy po weselu wylatujemy gdzieś w podróż jeszcze nie wiem gdzie byle było gorąco. mi też się podobają proncesse i podobają mi się z górą zabudowana koronka też fajne wygląda i gustownie co do ramiączek ho podoba mi się bez ale nie wiem czy to potem nie spada w tańcu żeby nie było efektu ze co chwilę trzeba sobie poprawiać biust. biust Mam średniego rozmiaru więc muszę zobaczyć w czym mi bedzie dobrze ogólnie to jestem wysoka osoba o średniej budowie ciała i nie chce wyglądać jak stara jakąś baba. a wy dziewczyny ile macie lat?ja mam 32 lata i myślę że już raczej za dużo nie przytyje mms nadzieję że nawet do tego dnia schludnie trochę bo wiadomo nerwy i wogole. ogólnie to tak jak mówiłam obawiam się pytania księdza czemu nie tu tylko tam.hmmm co mam mu powiedzieć? doradzcie coś co mam odpowiedziec. to nie jest parafia Pana młodego po prostu podoba nam się kosciol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja mam 23 lata :) ja tez bede miec w innej parafii i proponuje Ci powiedzieć prawdę podoba Wam sie tam wiec tam chcecie brać slub. to jest wasz dzień i nie musicie się z tego tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Linka za odpowiedz Masz rację to jest nasz dzień i powiem mu co myślę że chce tam i tyle bo tam jest ładnie. ogólnie to żyje tylko tym dniem od dzisiaj dokładnie za rok i 3 miesiące już Bedziemy po ślubie i Bedziemy jechać na salę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się zastanawiam nad butami czy zakryty palec czy odkryty?Co myslicie?bo chciałam taka fajna kokardke do butów z palcem odkrytym ale teraz niewiem czy by mi pasowała do butów z pełnym czubkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
oj ja z butami też mam ogromny problem, bo nie wiem na jakie sie zdecydować.. chciałabym takie żeby nie musiec ich zmieniać w polowie wesela.. też mi sie podobaja z odkrytymi palcami ale martwi mnie to ze palce będa mi "uciekać" z przodu a to nie jest zbyt ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie lub ktoś w tańcu nadepnie i podrze ponczoche więc lepiej myślę o zakrytym bucie z ładna kokardka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
dokładnie :) ja właśnie uznałam że zacznę robić zawieszki na wódkę bo chcialabym zrobić sama jakieś oryginalne :P co o tym myślicie? macie jakieś ciekawe pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×