Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub i wesele 2016

Polecane posty

Gość gość
my też mamy w sobie salę bardzo ładna więc żadnych balonow organtyn nie będzie krzesła stoły będą pieknie ubrane w żywe kwiaty na oknach piękne swieczki więc klimat będzie sala wieczorem jest podswietlana w taki ultra fiolet więc będzie pięknie biel odbijala. dodatki kwiatów na stołach będą pod kolor mojego bukietu welon też będę miała średniej długości i kwiatka we włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie z 2016 roku:) My również w tym roku mamy nasz ślub:) Jestem przerażona waszymi rozmowami o czym już myślicie chociaż o niektórych rzeczach też już myślę. Mamy zarezerwowaną salę, kamerzystę, fotografa i dj'a - wodzireja. Mimo, że rezerwowaliśmy wszystko jeszcze w grudniu 2014 roku to już mieliśmy problemy żeby wszystko zgrać na jeden termin. Wszystko pozajmowane (a mówią, że ten boom na śluby i takie szybkie rezerwowanie wszystkiego już minął:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas akurat było ciężko na czerwiec z terminem ale udało nam się i wszystko mamy,no plany są na wystroje ubiór lubię mieć wszystko zaplanowane i wiem jak ma coś wyglądać co mi się podoba.wszystko na spokojnie sobie organizuje wybieram przemyslam porównuje i jest ok.buty będę miała robione pod zamówienie więc na wszystko potrzeba czasu a on szybko ucieka do tego obydwoje pracujemy na różne zmiany więc niektóre rzeczy trzeba sobie zgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
Ja kolorów dekoracji póki co nie wybieram, bo może zobaczę coś lepszego niż to, co mi się do tej pory podoba. Chciałam się jeszcze odnieść do kilku wypowiedzi negatywnych na tym topiku. Najpierw rezerwacja potem zaręczyny - jak kto woli. Jeżeli i tak macie zamiar się pobrać to dlaczego nie? Ja osobiście powiedziałam, że przed zaręczynami nic nie będę załatwiać, ale to wszystko zależy od dostępności sali, kamerzysty, fotografa w poszczególnych regionach Polski. To samo tyczy się tego, że wcześnie zaczynamy. No sorry, ale ja wolałabym mieć swój dzień w tej wymarzonej sali zamiast potem drapać się po głowie, że wszystko co lepsze jest już zajęte a mi zostały same ochłapy. Poza tym zawsze lżej z kasą, bo wszystko można rozłożyć na raty albo wpłacać zaliczki wcześniej. Trzecia wypowiedź, że autorka chciała się pochwalić swoim "wymuszonym weselem". Nie widzę żeby tak było ale nawet jeśli to co kogo obchodzi? Ja tam gratuluję i życzę szczęścia z całego serca :) Też się cieszę na ten swój dzień a ten topik mi bardzo dużo pomaga, bo dowiaduję się wielu rzeczy o których nie miałam pojęcia i których nie brałam pod uwagę. Myślę, że nie tylko ja :) Przepraszam za offtop, ale musiałam wylać swoje żale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem Marta i pomogę Wam w organizacji przyjęcia weselnego. Swoje doświadczenie nabyłam organizując nie tylko dla siebie przyjęcia (przyjęcie z okazji ślubu cywilnego i kościelnego), ale również dla bliskich i osobom poleconym. Dzięki temu posiadam rozeznanie na rynku krakowskim i podkrakowskim w sprawie sal, kapeli muzycznych, firm cateringowych, zaproszeń, a także ciast, ciasteczek i tortów. Oprócz tego mogę dla Was zorganizować samochód retro lub luksusowy. Jeżeli nie stać Ciebie droga Panno Młodo na suknie ślubną prosto z salonu, mogę Tobie polecić krawcową lub wypożyczalnie gdzie nabędziesz sukienkę za połowę ceny. Nie wierzysz? Przekonaj się! Zapraszam do współpracy. (zapewnienie w formie umowy) pomoc.slubna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację co to kogo obchodzi czy zaręczyny przed czy po ja się do nikogo nie wtrącam niech sobie każdy robi co chce jego życie jego sprawa,ale widzisz kochana sama coś się napiszę to ze zaraz wymuszone wesele ach tam brak słów na co niektórych, inni wszystko zaczynają nie po kolei i nikt się nie wtrącam jest nasz topik i nikomu nic do tego żeby nas głupio krytykowal. mi się podobają te przygotowania rady porady jest tu super pisz kochana śmiAŁO. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy i zapraszamy do nas: www.zespolgreen.jimdo.com Atrakcyjne ceny, muzyka na żywo !!! Zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33333
Kobietki a co myślicie o srebrnych dodatkach na ślub? Nie lubię gdy na weselach kolorem przewodnim jest krwista czerwień albo żywy pomarańcz. Chciałabym aby u mnie wyglądało wszystko ładnie, składnie, bardziej klasycznie i elegancko:) no i nie chcę jakiegoś konkretnego koloru przewodniego, który wszystko przytłoczy. Myślałam o srebrnych wstążkach na zaproszeniach, srebrno-szarej muszce dla Pana młodego,itp.... Oczywiście bez przesady z tym srebrnym żeby nie było za smutno. Kwiaty w kościele, bukiet, wystrój sali były białe.... Tylko akcenty były by srebrne... co wy na to???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jak najbardziej za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne są dodatki w kolorze srebrnym też nawet o tym myślałam ale wybrałam delikatny bardzo róż, też mi sięgnie podoba Krwista czerwień no ale zależy od gustu.a biżuterię jaką zakladasz?a sukienki jakie ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
hej hej. my tez mamy slub w czerwcu 2016:) mamy narazie załatwioną salę, fotografa,kamerzystę i orkiestrę. Martwi mnie kwestia ksiedza.. zastanawiam sie kiedy powinnismy si edo niego wybrac, co sądzicie? ślub bedzie w kościele narzeczonego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka ja też mam ślub w czerwcu w parafii narzeczonego, my wybierzemy się do księdza za rok w marcu na początku myślę że będzie ok.ją też obawiam się księdza i tych jego pytań czemu tam a nie tutaj i takie gadanie. my mamy wesele bliżej przyszłego męża niż by do mnie mieli się wszyscy zjechać. a już coś myślisz o weselu czy narazie luz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
mnie przeraża iście do księdza,ponieważ od niedawna mieszkamy z narzeczonym razem i to może okazać się problem... zdecydowaliśmy sie wesele w parafii narzeczonego, bo u mnie ksiądz robi strasznie dużo problemów i wszystkiego się czepia dlatego woleliśmy tego uniknąć.. ja aktualnie skupiam się nad podziękowaniami dla rodziców :) bo chcemy im dać fotoksiązkę z naszymi zdjeciami :P ogólnie pomysl mam taki żeby na każdej str było napisane za co dziękujemy i zdjęcie na ten temat do tego (np. dziękujemy za dom + zdj na dachu domu albo dziękujemy za wiarę +zdj pod kosciołem) co sądzicie o takim pomyśle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten pomysł w formie filmiku i podczas wesela jest to na sali na podziekowaniach odtwarzane.pomysł bardzo fajny.no mój też jest trochę problemowy.ale ja wole tam slubowac bo bliżej na sale a tak nie potrzebne kilometry my mieszkamy od siebie ok 30 km ja mam pracę u siebie ale po ślubie będę mieszkała u niego bo on ma duży dom i sobie robimy górę cała.ogólnie to nie ma dnia żebym.nie myślała sobie o przygotowaniach pomimo że to za rok w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty Linka kiedy planujecie iść do księdza? ja też mam obawy tych pytań dlaczego nie w parafii ślub i takie tam nauki mamy tylko ten kurs to typowo jakoś przed ślubem trzy spotkania będą.no mam nadzieję że wy piszę te wszystkie zaświadczenia i na spokojnie będzie można się skupić nad weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Planuje isc w najbliższym czasie czyli jakoś w tym albo w przyszłym miesiącu.. A Ty? Ja tez ciągle o tym mysle:) tak widzialam te filmiki ale wydaje mi się że fotoksiazka będzie lepsza i to będzie pamiaa na dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my idziemy za rok w marcu dopiero bo tak się idzie ok 3 miesiące przed datą ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na spokojnie od marca się wszystko załatwi, ważne ze sala i inne rzeczy już zamówione.my w tygodniu byliśmy si ie obrączki zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333333
bardzo ładne są dodatki w kolorze srebrnym też nawet o tym myślałam ale wybrałam delikatny bardzo róż, też mi sięgnie podoba Krwista czerwień no ale zależy od gustu.a biżuterię jaką zakladasz?a sukienki jakie ci się podobają? Planuję ubrać dłuższe srebrne kolczyki, bez łańcuszka. Sukienkę....:) Chciałabym w kształcie rybki koronkową, ale czy taka będzie pasowała to się okaże w trakcie przymiarek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my pod koniec stycznia byliśmy u księdza żeby już wspomnieć o przyszłym roku i o konkretnej dacie (nie chcieliśmy aby potem był problem z godziną) ale powiedział, ze nie ma jeszcze kalendarza na przyszły rok... Jednak w lipcu tego roku mamy się przypomnieć... Także w każdej parafii inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam gdzie biorę ślub nie będzie problemu z godziną ponieważ mało tam jest ślubów bo to parafia garnizonowa.czyli pójdziemy sobie za rok w marcu sukienka podoba mi się princess z zabudowana koronkowa góra do tego dodatki w delikatnym różu a kolczyki takie duże kulki z cyrkoniami mamy takie obrączki pierścionek więc kolczyki będą ładnie odbijaly a fryzurę jaką chcesz?ja będę miała spięte ale przód luzniejszy żeby nie dawał efektu ulizania kwiatek będę miała wpiety we włosy a ty bukiet z jakich kwiatów chcesz miec?i tylko w jednym kolorze tym delikatnym różu czy z dodatkiem jeszcze jakiegoś koru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
ja wolę iść wcześniej i się wszystkiego dowiedzieć :) wydaje mi się że marzec to strasznie późno.. ale tak jak mówicie wszystko zależy od parafii :) ja narazie nie myśle ani o sukience ani o dodatkach.. nad kolorami dekoracji czy tez kwiatow tez sie nie zastanawialam.. wydaje mi sie ze jeszcze jest a wczesnie :) na obraczki tez wydaje mi sie ze za wczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa dała nam złota to już sobie zrobiliśmy za miesiąc będą do odbioru niech już sobie leżą nie zginą a model był piękny aż dech zapieral z białym złotem i wtapiane diamenciki.zaproszenia sama będę robiła już mam wzory i Trzcianki oraz dodatki upatrzone.tam śluby są rzadko bo to taka parafia jak pisałam więc nie ma żadnego problemu bo pytaliśmy i mówił że za rok 3 miesiące przed ślubem. ważne ze sala i orkiestra jest a ksiądz się do nas dopasuje a duże wesele robisz? a to gdzieś na sali typowo weselnej czy w jakimś zajeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
Na 130 osob w domu weselnym :) a jakie robisz zaproszenia? Masz jakiś projekt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproszenia otwierane góra mieszczące się do zwykłej koperty. na stronie głównej będą przewidziane tasiemka atlasowa z kokardką w kolorze przewodnim czyli różowym. będą napisane imiona i w rogu słowo zaproszenie, delikatne skromne ale gustowne,papier taki baranek w kolorze ecru.my robimy wesele na 70 osób w takim fajnym zajeździe .a nasz jeszcze jakieś pytania to śmiało chętnie bedziemy się wymienialy czymś.a kiedy ustalaliscie datę slubu?my w połowie stycznia tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolorem różowym to akurat jakiegoś "gościa" zacytowałam tylko zapomniałam w łapkach zrobić:) ja chciałabym srebrne dodatki ale takie subtelne. Jeżeli chodzi o kwiatki to myślałam o frezjach i eustomie.... ale zobaczymy... i kwiatki w kolorze białym raczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka1209
my date ustalilismy juz w wakacje rok temu :) slub mamy dokladnie 20 czerwca a Ty? :) ja sie juz nie mog edoczekac.. ale boje się że nie uda nam się zaoszczedzić aż tyle kasy bo koszty są ogromne :) niby rodzice móią ze pomogą ale nie wiadomo jak to bedzie:) ooo to bardzo fajny pomysl :) ja tez bym chciala sobie sama zrobic zaproszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ślub 25 czerwca 2016.a ty w tym roku czy za rok?bo za rok to poniedziałek przypada 20 czerwiec ale myślę że ty już w tym roku ale ci zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się nie mogę doczekać odkładam każdą kasę bo teraz jest potrzebna.rodzice też nam pomogą ale wolę mieć też swoje bo nie będę co chwilę od nich wolała na fryzjera itp więc będę miała swoje. na salę już mam kasę na suknie buty, teraz zbieram na resztę planuje bieliznę ładna sobie kupić, podwiazke, mój kochany mi kupi ładną srebrną biżuterię z cyrkoniami kulki kolczyki branzoletkę.No fajny pomysł z zaproszeniami i bardzo prosty nie trzeba gdzieś wydawać dużej kasy na zaproszenia np, można samemu a z gustem zrobić bo dużo firm robi ale typowo wkleja wydrukowanA białą kartke na piękny papier i to mi się nie podoba bo psuje cały efekt.a tak sama sobie ładnie na papierze wydrukuje.a z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się nie mogę doczekać odkładam każdą kasę bo teraz jest potrzebna.rodzice też nam pomogą ale wolę mieć też swoje bo nie będę co chwilę od nich wolała na fryzjera itp więc będę miała swoje. na salę już mam kasę na suknie buty, teraz zbieram na resztę planuje bieliznę ładna sobie kupić, podwiazke, mój kochany mi kupi ładną srebrną biżuterię z cyrkoniami kulki kolczyki branzoletkę.No fajny pomysł z zaproszeniami i bardzo prosty nie trzeba gdzieś wydawać dużej kasy na zaproszenia np, można samemu a z gustem zrobić bo dużo firm robi ale typowo wkleja wydrukowanA białą kartke na piękny papier i to mi się nie podoba bo psuje cały efekt.a tak sama sobie ładnie na papierze wydrukuje.a z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×