Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mlodsi partnerzy

Polecane posty

Gość gość
wiadomo,że nie wiek świadczy o tzw.dojrzałości,ale 18-latek dla dojrzałej kobiety to na pewno nie partner,to jego czas na kolegów,kolezanki,zabawę a nie oczekiwanie na partnerski związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyższym.Nie rozumiem tylko dlaczego dojrzałe,wydawac by sie mogło"mądre"kobiety "zadają" sie z gowniarzami a potem cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 18latek jest jedynakiem, nie ma kolegów, koleżanek. Nie imprezuje, jest b. spokojny. Ja nie chcę zakładać rodziny, nie wyobrażam sobie w najbliższym czasie urodzic dziecka. Czuję się jakbym miala 20 lat, na tym się zatrzymalam. Spełniam marzenia. Wszyscy madralinscy niech spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość amk
no i gratulacje, oby wam bylo jak najlepiej :) a madralinscy nie potrafia zrozumiec, ze nie wszyscy mysla ich tokiem i maja takie same jak oni plany i potrzeby :) a ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytronella
26, nie widzę różnicy między nami. Może widać, że jestem starsza ale nie o tyle. Moi znajomi są hajtnięci, dużo dzieciatych. Moja przyjaciółki mają 27, 22 i 18 lat. Nie wyobrażam sobie mieć faceta w równym wieku, pragnącego rodziny, dzieci. Chyba nigdy nie dorosnę :) jestem wesoła, pełna optymizmu. Kocham życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość amk
no i bardzo fajnie :) 26 lat to sama jestes mlodziutka. ja mam duzo wiecej, a uwierz, tez nieraz czuje sie na 20-25, nigdy nie doroslam do posiadania tradycyjnej rodziny, dzieci itp. lubie swoj mlodziezowy styl zycia i czasem niekonwencjonalne znajomosci :) mam kumpla mlodszego o prawie 10 lat, a czasem czuje sie, ze sama jestem od niego dobrych pare mlodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale wy gadacie o imprezach, romansie, zabawie, jesteście bez zobowiązań, bez dzieci - to wówczas droga wolna, imprezujcie i z licealistami. Ale tutaj problem dotyczy związku, spędzenia razem życia, a nie paru nocy w łózku i kilku wieczorów przy piwie w knajpie. Wówczas taki problem wieku robi się bardziej palący i niedojrzałość ujawnia w pełnej krasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w związku z młodszym i nigdy więcej. Przyznam, że byłam mężatką i zdradziłam męża, ale byłam zakochana, że nawet czasami miałam nadzieje, że mnie przylapie, porzuci i bede mogła zostać z moim młodym "kochankiem". Do dziś nie mogę uwierzyć, że mogło mi się tak na mózg rzucić, jakby ktoś na mnie urok rzucił - dziś jest mi tak wstyd i mam straszne poczucie winy. Po prostu najchetniej wycięłabym ten epizod, bo czuję, że straciłam szacunek do siiebie. Szczesliwie w pore się to zakonczyło, mąż o niczym sie nie dowiedział, zawróciłam nim było za późno - choć moralniak do dzisiaj daje o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość amk
nie chodzi o to, ze gadamay o imprezach i romansie polegajacym na kilku nocach i kilku piwach. to moze tez byc znajomosc na dluzej i glebsza relacja, ale nie konwencjonalna, typu zwiazek w celu zalozenia rodziny i mzonki, ze cos jest na cale zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafie zyc w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dwoje wyhowuję,po co mi trzecie:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieraz mlodszy jest madrzejszy od starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to jest co najmniej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze zeby sie sobie podobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi być ten sam wzrost ,wiek i zgodność charakterow .s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlodzi lubia starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mlodsi podrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od 20:49 pseudodialogi uskuteczniasz sam/a sobie odpisując, jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statek na anktartyde
sluchajcie,ja mam 36 a on 26.jak to widziecie?wszyscy mi mowia,ze to przeciez nie 20 lat roznicy,a i on nie ma przeciez juz 20.co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie widzimy,przeciez to net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytronella
Uszy więdną jak niektórzy pieprzą. Nie jeden z Was drodzy młodzi panowie chcieliby taką kobietę jak ja lub sporo innych starszych dziewcząt. Mówię to obiektywnie. Jesteśmy tak samo młode jak Wy i atrakcyjne. Co z tego, że o kilka lat starsze? To wciąż młodość, jak ma wyjść to wyjdzie! Chodzi o miłość i szacunek. Kocham go. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden facet 20 letni chcial sie umowic z 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeden 16-latek latał za 80-latką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziewczyna jest młodsza to jak najbardziej, a chłopak to nie wiem, w sumie jak widzę dzisiejszą młodziez to właśnie faceci są niedojrzali - przynajmneij taka moja opinia, to się nie dziwię, ze dziewczyny wolą starszych, istnieją wyjątki oczywiście... Polecam bloga www.krystianwojtowicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsi lubia mlodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsi lobią starszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×