Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malenka19

zakochana w zonatym

Polecane posty

Gość gość
I dystansując się próbuje to delikatnie zrobić. Więc o co chodzi? Facet, któremu zalezy jest w stanie góry przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci krotkoo i na temat- historia stara jak swiat- ale wg mnie to faceci sa swinie, a nie kochanki, tak tak panowie- ja jestem mezatka poki co bardzo szczesliwa-(mam nadz.ze nie bede zdradzona, ja tez nie zdradze ale pokusy sa i beda) faceci to tchorze, chca miec kucharke sprzataczke i naninke dla dzieci, kochance mydla oczy ,ze zona ich nie rozumie etc etc..a jesli by tak bylo naprawde to co oni jacy masochisci są?? nie, to zwykle dupki są, moja mama byla zdradzana przez lata i nie kopnela tego zalosnego czlowieka kim byl moj ojciec z d**e, tylko jak wracal to obiadki i udawanie rozdziny, to ponizajace, ale to wyjatki, wiekszosc kobiet po prostu kopnelaby w d**e delikwenta i stracilby wszystko lacznie z dziecmi, wiec dla nich rozstanie to porazka, a faeci, ktorzy maja mlode i wolne kochanki to dopiero swinie, taki facet to pies ogrodnika, sam ma zone a kochance np zabrania i miesza w glowie, zakoc***a sie biedne i mysla,ze on jedyny i zone zostawi, a oni ani mysla o tym wiec dziewczyny nie dajcie sie zlapac na czule slowka, zonaty facet to wdepniecie w wielkie g****o--tak tak zanim wyszlam za maz, bylam taką zabawka, tyle,ze nie zonatego a zareczonego, oj lugo lizalam rany i tak naprawde serce gdzies w srodku boli po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powiem ci krotkoo i na temat- historia stara jak swiat- ale wg mnie to faceci sa swinie, a nie kochanki, tak tak panowie- ja jestem mezatka poki co bardzo szczesliwa-(mam nadz.ze nie bede zdradzona, ja tez nie zdradze ale pokusy sa i beda) faceci to tchorze, chca miec kucharke sprzataczke i naninke dla dzieci, kochance mydla oczy ,ze zona ich nie rozumie etc etc. x A Ty jakiego faceta wybrałaś? Twój facet to też świnia i tchórz? Skoro wszyscy to wszyscy co? A jeśli ktoś tak nie postępuje to co też świnia bo jest facetem? a kobiety to co każda idealna, dobra, bez wad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje ci autorko. Facet jak naprawdę kocha, to chce byc ze swoja miloscia. Ten twój tylko ściemnia. Ciekawe, jak dlugo będziesz dawala sie wykorzystywac, jak dlugo wytrzymSz to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TA, tak, bardzo Cię kocha i mu zależy, a z żona łaczy go tylko romans. I tak przypadkowo, gdy wyznałaś mu uczucia to żona o romansie się dowiedziała. Oczywiście o tym fakcie tez poinformowął Cię zakochany misiaczek, ograniczając tym samym kontakty. Zdystansował się,a jednocześnie na tyle Tobą manipuluje, żebys była w odwodzie- gdyby nic lepszego sie nie trafiło. A Ty łykasz, jak młodziutki pelikan- kłamstwa i spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wolą żonatego od kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zonatych biora sie tylko kobiety z niska samoocena.tylko takie godza sie na role tej drugiej, ukrywanej przed wszystkimi, czekajacej na chwilke wolnego czasu faceta, na kazdy telefon......kobieta znajaca swoja wartoscnigdy sie na to nie zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie wszyscy faceci to swinie mialam na mysli tych zdradzajacych , tak jak i kobiety, ktore zdradzaja, albo sie z kims jest albo nie, nie pasuje i jest zle odchodze, i tyle, to i tak juz dawno nie jest milosc, kiedy sie pozada kogos innego, koniec, a jesli ktos chce zmieniac partnerki i sie wyszumiec,, to niech to robie przed malzenstwem, nie raniac nikogo, a jesli nadal chce to robic, to niech z nikim nie wiaze sie na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo wysoka samoocene gdybym z nim zakonczyla znajomosc moglabym na nast dzien miec 10 innych bo zdaje sb sprawe ze jestem atrakcyjna. Tylko ja sie w NIM zakochalam i na innych nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz pecha, Bo on zakochany w tobie na pewno nie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety masz niska samoocene, bo godziszsie na role ukrywanej przed wszystkimi dupodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godze sie bo sie w nim zakochalam a nie dlatego ze mam niska samoocene tepa strzalo :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I fajnie. Teraz jeszcze pogódź się z tym, że on się w tobie nie zakochał i będzie w porządku Skoro nie jesteś tępą strzałą to chyba przyjdzie ci to łatwo, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odkochanie, a zrozumienie, że przegrałaś tę sprawę. Skoro dla niego ważniejszy majątek (niby) to przegrałaś rywalizację z lodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraz sb ze masz cale zycie przewrocic do gory nogami. Gdzie mialby pojsc mieszkac? Pod most? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy stawiac sie na miejscu dupodajek? Pogielo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupodajka daje kazdemu ja spie z jednym wiec uwazaj na slowka bo za pewne mialas w d***e wiecej k***sow niz ja makaronu przez cale zycie zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś Wyobraz sb ze masz cale zycie przewrocic do gory nogami. Gdzie mialby pojsc mieszkac? Pod most? usmiech.gif x To nie stać go na wynajęcie czegokolwiek? Nie żartuj. Tysiące ludzi rozwodzi się każdego dnia, gdyby facet miał dla kogo się rozwieść (i rzeczywiście nic go nie łączyło już z żoną) to by to po prostu zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj sponsoringu, coś mi się wydaje że do tego się nadajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to widzicie, ale usiłujecie rozmawiać albo z dzieckiem, albo z kretynką. Temat musi być prowokacją, aż tak głupie kobiety nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ty jestes zalosna... ..usprawiedliwiasz faceta:Dno faktycznie, biedny misio, musi byc z zona, bo inaczej tylko mieszkanie pod mostem mu zostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co bd przez cale zycie wynajmowal? Ma juz 30 na karku kiedy dorobi sie wlasnego mieszkania? I tak do konca zycia tulac sie po stancjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary pierdziel zaliczył i poszedł dalej, a ta myśli że się w niej zakocha :) Dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zajmij się ty lepiej szkołą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu same swietoszki siedza hehe wierzyc sie nie chce :d stare dewoty ktorych nikt nie chce :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech z toba zamieszka i razem sie dorabiajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malenka19 dziś I co bd przez cale zycie wynajmowal? Ma juz 30 na karku kiedy dorobi sie wlasnego mieszkania? I tak do konca zycia tulac sie po stancjach? x No chyba lepsze to niż mieszkanie do końca życia z kobietą, z którą nic go nie łączy i konieczność ukrywania przed całym świtem Waszego z******tego seksu... Chyba, że zakochałaś się w kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×