Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Baha i ja ją uwielbiam :-) Dziękuję bardzo .... i dobranoc:-) Ostatnie 3 tygonie jestem w podróży i mam już szczerze dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejko Nadziejko popatrz na te nogi... Moja pani podobnej budowy co Mylene F. I jak tu nie myśleć o małym conieco? ;) Miłej niedzieli wszystkim.https://youtu.be/Yf2bRBF1_D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kolezanki. Wyspane? Dzis czeka mnie dluga podroz, juz sie ciesze:) Piszcie kobiety i grajcie, wroce to wsZystko nadrobie. Mmmuuaaa dla Ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Cześć Wam :) miłego dnia życzę :) Ann miło Cię znowu widzieć na forum :) widze nasze dj imprezę poprowadzily :) Alex czytałam że masz prezent dla Lady D . Dałaś już jej czy jeszcze czekasz na odpowiedni moment ? Baha nie daj się .. Nadzieja Rebecca co z Wami ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Pepek ja czekam na moment bo widzisz za ten prezent to wypadałoby zeby mnie pocałowała, a jak pocałuje to ja sie nadstawie zeby w usta trafić, a potem to niech sie dziej co chce, dlatego nie dam jej w pracy przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Miłej niedzwielki wam zycze kolezanki szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex to powiem Ci masz ten pomysł .. Nie lepiej żebyś zaprosiła ja po pracy jak ten jej facet będzie miał nocke ? Gdzieś na kawe lub coś w tym stylu ? Dobry masz z nia kontakt z tego co czytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie ma Twojej ukochanej, ta piosenka to przypadek, chyba ze twoja ukochana wie co lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś Mylene - filigranowa kobitka :D .... moja jest trochę mocniejszej budowy, ale aby opisać ją całą musiałabym być poetką ... x myśli o małym co nieco nie opuszczają mnie ani na chwilę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Pępek kontakt kontaktem ale boje sie ze mi odmówi, nie wiem czemu ale panicznie sie boje, bo jak jej powiem słuchaj moze poszłabyś ze mna na kawe albo do kina a ona mi odmówi to mi serce pęknie. No bo ona tez by mogła cos zrobic, a nie tylko śpiewem uczucia wyraża jak leci w radiu jakas piosenka o milosci, i w sumie to nie wiem a moze ona nie do mnie to spiewa tylko od tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś Wszystko zależy od nastawienia. Poproś ją, ale od razu z planem, co zrobisz, gdy Tobie powie "nie". Wyobraź sobie, że prosisz jakąś inną koleżankę z biura i mówi Tobie "nie" - jaka jest Twoja reakcja ? - prawdopodobnie nie zrobi to na Tobie wrażenia, prawda ? Ma prawo odmówic, bo np. ma inny plan, nie chce, jest zmęczona, oglądała już ten film, albo lekarz jej zabronił. :D Tak samo Twoja Lady - ma prawo odmówic z jakiegokolwiek przyziemnego powodu, ale dodatkowo może odmówić właśnie dlatego, że ....coś do Ciebie czuje i ma jakieś obawy. Żaden z tych powodów nie powinien Cię dołować, a najbardziej powinien cieszyć ten ostatni, który wymieniłam. Raczej nie musisz się obawiac tego, że powie "nie", bo Cię nie lubi lub uważa za napaloną "lesbę" - prawda :D ? Macie się ku sobie i lubicie, więc jeżeli odpowie "nie" potraktuj to jako szansę na kolejną próbę - gdy będzie lepszy czas. Od razu zaplanuj, co jej powiesz, gdy powie "nie", żeby nie zobaczyła Twojej zawiedzionej miny - możesz powiedzieć np. innym razem, albo coś tam wymyślić, żeby nie było napięcia. Podsumowując , uważam, że jeżeli nawet powie "nie" to nie oznacza "NIE", tylko "może innym razem". Ona sobie teraz może myśli tak "dlaczego ta Alex mnie nigdzie nie zaprasza" i jeżeli do niej wyskoczysz z propozycją nagle to może Ci odpowiedzieć "nie" z obawy, strachu, zaskoczenia ...etc. - ona też ma prawo się obawiać, tak jak Ty :D. Jak człowiek coś czuje to się obawia, tylko z osobami do których nic nie mamy czujemy się na luzie. Jeżeli sobie uzmysłowimy, że to wszystko sami kreujemy w naszych głowach, będzie nam łatwiej zrozumieć niektóre rzeczy i nie załamywać się. Z resztą Denise sama powiedziała, że u niej NIE oznacza TAK. Ta prawda dotycząca kobiet jest stara jak świat. Wystarczy poczytać niektóre topiki na uczuciowym - dziewczyny zrywają z facetami, a potem rozpaczają , że facet do nich nie pisze :D - gdzie tu logika ? Nie ma logiki z kobietami - trzeba myśleć abstrakcyjnie :D i rozumować "kontrowersyjnie", jak to mówił Jan Winnicki z Alternatywy 4. x A wyobraź sobie, że ta moja to już nawet przyjmowała zaproszenia od osób, za którymi nie za bardzo przepada, ba nawet je do siebie prywatnie zapraszała, a na moje zaproszenie milczy. x Alex, ona ciągle nosi tę obrączkę na kciuku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Alex .. Jeśli Ty będziesz się bała , że nie zgodzi się na Twoje zaproszenie to tak myślę że nigdzie jej nie zaprosisz . To Ty zazwyczaj nad nią skaczesz i może ona czeka na Twój ruch . Ja zapytałabym się kobiety jakbym do jakieś czuła "to coś " jakie ma plany po pracy . " Jeśli odpowiedziałaby że żadne zapytałabym o wspólne wyjście . Nie podeszłabym i z grubej rury powiedziała " Ty co dziś robisz pójdziesz ze mną na kawe" tylko wybadałabym sytuacje , ale Olu to Twoja decyzja w jaki sposób jeśli odważysz się zaproponować jej wspólne wyjście jak to rozegrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumaczyłabym wszystkiego kobiecym brakiem logiki. Kobieta pozwala sobie na brak logiki jeżeli partner/ka na to przyzwala. Jeżeli ktoś podejmuje określoną decyzję, np. odmowę przyjęcia zaproszenia, powinien ponieść konsekwencje- tylko wtedy nauczy się nie popełniać tego błędu po raz kolejny. Tak jak z facetem który zdradza- jeżeli do tego dojdzie, wybaczenie i przyjęcie go z powrotem prowokuje kolejną zdradę. Konsekwentne odstawienie takiego delikwenta sprawi, że ów w kolejnym związku trzynaście razy zastanowi się, zanim zdecyduje na zdradę. Tak działają zwierzęta, tak działają ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79d
Dzieki Beznadziejka i dzieki gosciu, piekne, mądre odpowiedzi, ja mam tez kolegę geja ktory mowi mi tak jak wy, ze to nie sa proste sytuacje jak w układach hetero, ze w takiej sytuacji jak moja, takiej jak nasze ze my nie jestesmy zdeklarowanymi lesbijkami, tylko takie raczkujące bi na które spadła jakas wielka z miana jak grom z jasnego nieba wszystkiego i każdej rekcji nalezy sie ze tak powiem niespodziewac, stad te wycofania, załamania, zmiany, nastroju, milczenie a potem w koło Macieju euforia, radość, milosc jak w podstawówce, ja odkąd skończyłam 12 lat z żadnym facetem nie strzelałam do siebie z gumek recepturek, nie kupowałam długopisów, podkreslaczy, spinaczy z serduszkami, a to mam z niunia, to jest takie pięknne, niewinne a za chwile ona sie za cycek złapie i powie bluzka mi sie opina, albo mam takie wielkie ze az okulary mi tam wpadały i no wiec to no klasyczna skrajność, i zauwazylam ze ona bardzo pamięta co do niej mowie, bo np kolezanka szła zrobic wszystkim kawe ja mowie dwie łyżki cukru prosze, a niunia mowi, jak ja ci robie kawe to daje półtora, ja mowie tak? Ale ja dwie lubie, a niunia mowi nie, jak ci zrobiłam z półtora to powiedziałaś ze to najlepsza kawa swiata wiec zawsze taka sama ci robie, moj głuptas nawet jakby nasikala do tej kawy, albo soli dała to i tak bym tak samo powiedziała. Ps nosi twardo cały czas te obrączkę na kciuku, czemu pytasz beznadziejko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnej wam nie wyjdzie to logiczne one wami manipuluja i dobrze sie bawia ! wycofajcie sie puki mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jaki sposob nami manipuluja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zrobimy zakłady? Moim zdaniem największe szanse na realny związek ma, paradoksalnie, ann. Przyjaźni się z tą kobietą i to nie na zasadzie: "zobacz jakie mam duże cycki", tylko prawdziwej więzi między dwiema kobietami. Stąd do erotyki niedaleka droga. Dalej długo, długo nic. Potem Alex- szanse na erotyczną przygodę z aspiracjami na romans= zapełnianie erotyczno-emocjonalnych braków Denise w związku oraz podwyższanie poczucia wartości starzejącej się kobiety. Rebecca- jest na podobnym poziomie, co Beznadzieja, ale podchodzi do realiów z większą dozą obiektywizmu i rezerwy, co częściowo zneutralizuje zawód. Na końcu Beznadzieja- ma ok. 2% szans na cokolwiek poza własnymi fantasmagoriami. Dodatkowo, ponieważ całkowicie zatraciła obiektywizm i instynkt samozachowawczy, upadek i rozwianie złudzeń będzie dla niej bardzo bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wyjdzie dziewczynom, po co takie dolowanie? Niech tam sie dzieje dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma kobieca logika do uczuc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pesymista, na dodatek zle zyczacy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex babo jedna.Czy ty nie rozumiesz,że właśnie teraz jest ten moment i nie masz gwarancji ze za chwilę może być już za późno.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×