Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są według was najbardziej tandetne i kiczowate dodatki do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
czerwona kuchnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firanki makarony, fioletowe ściany, atrapa kominka,kasetony na suficie ,boazeria i wiele ,wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko kupowane na zasadzie podoba mi się to kupuje bez refleksji czy będzie pasować do tego co już posiadam. Np. złote karnisze z ciężkim zasłonami do ultra nowoczesnych srebrnych lamp itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:28, rozumiem, że może go nie być stać, ale niech nie udaje, że to jego marzenie (każdy mebel przechodzony i z innej parafii, większość z okresu PRL) i niech nie krytykuje nowoczesnych mebli, bo jego mieszkanie wygląda fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baranek na suficie i scianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają mi się bielone stare antyki, stoły z toczonymi nogami, albo całkiem drewniane przetarte- masywne proste, wielki metalowy zegar na ścianie, świeczniki i drewniane lampiony, fajnie dobrana kolorystyka, pobielony pieniek służacy jako stolik kawowy albo stolik zbity z belek rozbiórkowych, podobają i sie tez fotele rodem z PRL ale z nowym fajnym obiciem np. biało czarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15.04 '' mąż,, hahaha uśmiałam się:-) i może nawet jest w tym trochę prawdy:-) Według mnie najgorsze są długie ''ciężkie,, firanki w małych pomieszczeniach w typowo polskich blokach... jak ja nie znoszę firanek...grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te fotele rodem z PRL to takie na drewnianym stelażu + 2 poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat meble z polu przeżywają swój renesans i w odpowiedniej aranżacji mogą wyglądać niesamowicie,aczkolwiek w połączeniu z inną zbierania wyglądają strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się bardzo podoba styl rustykalny, kolonialny, eklektyczny z juz najbardziej podobaja mi sie domy, takie stare przedwojenne wille pelne antykow i dziel sztuki, ale na takie cos trzeba miec kupe kasy. kiedys widzialam program w tv i dom mniej wiecej w takim stylu ma Laura Łącz, ale kiedys bylam z mezem w fundacji Adenauera w Warszawie i bylam zachwycona budynkiem w ktorym sie ona miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chodzi ci o fotel chierowskiego, jest niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam w stylu industrialnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiolet i róż na ścianie i jako dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiczowacie wygladają ledy. Widze je i na sufitach ( w kolorze tęczy) oraz przy szafkach tv. Koszmar i kicz. Niektórzy urzadzają mieszkanie całkiem jak aranżacje ikea, i to jest straszne,moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka ma podswietlane lustro i sie nim podnieca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciólka ma fiolet na jednej scianie w salonie i wyglada pięknie. Ale ona ma ogromny salon w domu około 40m, i całość wykończenia jest na najwyzszym poziomie. Tak wiec wszystko zależy od tego co kto w pomieszczeniu ma, bo nie oszukujmy się ŻADEN niby salon w bloku dobrze nie wyglada bo praktycznie nigdy nie jest to salon a zwyczajny duży pokój do 20metrów i robi jednoczesnie i za salon jadalnie i sypialnie :) a meble jak sa tanim gównem, i tak nim bedą, i to wyglada tandetnie. Wiec jeżeli chodzi jednoznacznie o kolory to żadnego nie mozna jednoznacznie nazwac tandetnym jak to ktos wyzej sugerował, no chyba że mało w zyciu widziałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_ kwiatek
to ja mam kiczowate mieszkanie w takim razie ;) ale co tam, mnie sie podoba, innym nie musi ;) dom jest dla mnie, a nie dla obcych ludzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiolet to kiczowaty kolor i kazdy dekorator wnetrz ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam boazerię i ani myślę zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielony kwiatek ale po co się tłumaczysz to są kicze WG NAS i każdy pisze co mu nie odpowiada więc po co ta drętwa gadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalne drewno a nie jakiś plastik...Za jakiś czas odnowię i będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie każdy sobie wybiera kolor ścian jaki mu się podoba :) kiczowaci i śmieszni jesteście hejterzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a czy tobie się wydaje, że skoro nie mam boazerii to mam plastik na ścianach? śmieszna jesteś bezguściaro z drewutni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś śmieszna! po co zaśmiecasz temat debilko? Piszemy co nam się NASZYM zdaniem nie podoba, bo taki jest temat, a jak cię coś zabolało kiczowa królewno, to leć do mamy płakać i wypad stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie kiczowate sa pseudo madre cytaty na scianach i napisy po angielsku typu LOVE, BATH, FAMILY itd itp Mieszkam w UK i tutaj panuje na to szal- w kazdym sklepie odnajdzie sie te napisy, nie wiem czy do PL to juz tez doszlo :) PS. Mozecie mi wytlumaczyc co to znaczy firanki makarony??? widze ze nazwa przewinela sie w kilku postach, a ja nawet nie wiem co to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz korzystac z wyszukiwarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z większością rzeczy z tej strony pokazywarka a największy dla mnie to ten żółty wanien na ścianie,sezonowy hit teraz kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wapien miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×