Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są według was najbardziej tandetne i kiczowate dodatki do mieszkania

Polecane posty

Gość gość
fotele chierowskiego bardzo dobrze się sprzedają teraz, z fajną odnowioną tapicerką wyglądają naprawdę fajnie...jak ktoś poszukuje to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie odcienie różu, lila, fioletu wyglądają badziewnie. poza tym tynk teksturalny na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie obrazki do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panele, plastikowe okna, tandetne meblościanki w stylu "barokowym", tandetne złocenia, wykładzina, linoleum, błyszczące płytki, podwieszane sufity, styropianowe kasetony, boazeria, cały dom oświetlony lampeczkami led (każdy stopień w schodach, półki, wnętrza szaf, itd.), sztuczne kwiaty, serwety, narzuty na serwetach, ciężkie kotarowe zasłony niepasujące do wnętrza, wielkie obrazy o tematyce religijnej w salonie lub jadalni . Jednak szczyt bezguścia to moja teściowa która zamiast wycieraczki i ociekaczy używa ulotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokrowiec na sedes hahaha. widzialyscie cos takiego?? i dywanik pod muszla klozetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być narzuty na wersalkach. A co do dywaników w wc i pokrowca na sedes moja teściowa uważa że to szczyt luksusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naklejki na sciane. na allegro idzie to jak swieze buleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ze wy mieszkacie w jaskiniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeszły się tępe qrfyyy i kwacza. A mieszkacie w pałacach gdzie tynk wam na puste łby opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znosze fikusow!! to jest chyba najbardziej brzydka roslina. niektorzy to jeszcze w chalupach maja na przemian z paprotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:35 - bol doopy, level gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d...pa mnie nie boli qrfooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem kluski
Lubię paprotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.46 nie 50 postow a napisalam jeden post i dalam 3 linki.A jak mam w domu to ty nie masz bladego pojecia i nie akurat nie mam fioletu .I zdziwisz sie moze ,ale wcale nie trzeba zarabiac kokosow by miec wnetrza jak na tych obrazkach wystarczy miec wyobraznie i umijetnosci.Idz kobieto i wez zimny prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w więksości meble z Ikea i myślą że są takie trendi, żałosne znawczynie wszystkiego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam widzialam na kanapie rozowo jaskrawa narzute do tego poduszeczki w krwisto czerwonym kolorze z naszytymi serduszkami w kolorze bialym u pani tak okolo 65lat,przyszlam po cos juz nie pamietam,po co rzucilo mnie sie taki kolorowy dodatek,calkiem przyjemnie tylko myslalam ze jest to pokoj dla dziecka ,a to salon glowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że wolność Tomku w swoim domku i nic nikomu do tego najważniejsze żeby mieszkańcy się dobrze czuli i mogą mieć plastikowe kwiaty boazerie dywan na ścianie co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim meble,zastawiaja nimi cala przestrzen w mieszkaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy żyje jak chce, każdemu podoba się coś innego a wy hejterki i hejterzy macie po prostu temat do wylania swoich brudów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie, że niektóre z Was piszą, że np. żaden odcień jakiegoś koloru nie może ładnie wyglądać w domu. KAżdy kolor może wyglądać fajnie jeśli odpowiednio się go wkomponuje. I tak jak ja nie lubię różu tak widziałam mieszkania, w których różowe akcenty wyglądają dobrze. jedynie czego nie mogę znieść to pomarańczowe czy zielone dodatki w barwach tak żarówiastych jak podkreślacze :P Ale nie powiedziałabym, ze żaden odcień pomarańczy nie nadaje się do domu- mimo, ze swego czasu pomarańczowe ściany były bardzo modne i stały się strasznie kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
firanki makarony,firaneczki w szybach w drzwiach wewnętrznych i łazienkowych,mnóstwo pierdółek niby pamiątek na każdej półce,pstrokaty dywan nie pasujacy do reszty i ledy w meblach /niby lans a dla mnie wiocha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
co zaś dotyczy koca tudzież narzuty na fotelach i kanapie to niestety czasem to niezbędnę ,ja mam psa i mimo że nie podoba mi sie strasznie takie nakrywanie to nakładam ochronnie,a że rozpusciłam bydle niemiłosiernie to mi wskakuje na sofe i fotele:) Podobnie mając małe dzieci -zaraz by trzeba karchera zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie filarki i kolumienki w domu :o fuj! zazwyczaj stoi to cudo w nowych domach tuż przy wejściu do salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaśmiecajcie tematu tymi moralesami! że to nieładnie i źle i ojojojojojjjjjj! mówimy co wg nas i co subiektywnie nam się nie podoba, a wy płaczecie jak nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz prawie wszystkie nowe mieszkania są w odcieniach szarości z białymi dodatkami, przełamane jakimś kolorem. Za parę lat to będzie wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś w skandynawii biel i szarość z dodatkami jest w modzie od kilkudziesięciu lat i nie stała się wiochą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do przykrywania kanap to zgadzam się z osoba powyżej, sufity podwieszane? Czemu nie, musielismy takie zrobić w bloku bo poprzedni wlasciciel kasetony przylepil chyba na super glue i nic sie z tym nie dalo zrobić, wole gladki podwieszany niż fale z kleju na suficie. Plastikowe okna tandeta? Akurat w moim bloku innych nie mozna montować maja byc biale plastiki i koniec. Co z tego ze nie przepadam za firanami jak mi sąsiedzi do pokoju patrzą, nawet powiesilam makarony ;) nie trzeba ich prasować a zaslaniaja co trzeba, przy dwójce malych dzieci nie mam kiedy prasować firany 9x2,5m. Tak wiec czasem pewne rozwiązania to pewien kompromis i nikomu nie powinno byc nic do tego. No ale jak zwykle u nas, wpuscisz sąsiada na kawe to cię zaraz obgada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble z paździerza MDF to ohydztwo mam na myśli te w okleinie drewnopodobnej...... żenująca imitacja i tandeta. Wiem, że nie wszystkich stać na drewno ale jak juz macie te MDFy to niech będą gładkie w jakimś kolorze, nawet białe lepiej wyglądają niż te wenge, trawy morskie, orzechy i wiśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam osobę która prywatnie udziela korepetycji z angielskiego i w związku z tym bywa w rozmaitych domach-w większości tych domów stała się persona non grata właśnie dlatego że ma niepo-chamowany zwyczaj wyrażania swojej subiektywnej opinii na temat wystroju mieszkań i u każdej kolejnej osoby opowiada:" a ci X to mają zasłony jak obrus","a ci Y to mają najtańsze komody z JYSKA w pokoju córki"," a tamci to mają taką byle jaką ,poliestrową pościel-no ja nie wiem jak można pod czymś takim spać,strasznie się przecież ciało poci"-i tak dalej w tym stylu,credo i sens jej życia to właśnie łażenie po chałupach i klepanie tego typu bzdur niczym moherowa babcia pod kościołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×