Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są według was najbardziej tandetne i kiczowate dodatki do mieszkania

Polecane posty

Gość gośćula
ale tutaj piszemy anonimowo ,w realnym życiu nie opowiadam przecież nikomu że moja znajoma ma taki czy taki wystrój mieszkania ,piszemy co WEDŁUG NAS jest obciachem,a gusta są rózne i to co dla mnie jest wiochą dla innego może być szczytem luksusu i nic mi do tego. ot taka luzna dyskusja,żadne rozgadywanie kto jak ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam styl skandynawski :) i wbrew pozorom to nie jest zimny styl. Norweskie domu sa śliczne, ciepłe i takie rodzinne z masa zdjeć, pamiątek i staroci ;) Ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego styl klasyczny będzie zawsze dobrze wyglądał coś co jest w dobrym gatunku zawsze się obroni mi podobają się wnętrza nowoczesne,ale nowoczesność ma to do siebie że po 5-ciu latach jest już nienowoczesna :D moja mama kupiła meble 10 lat temu, były wtedy nowoczesne i choć są w doskonałym stanie, są po prostu niemodne :D ja urządzam swój domek w stylu lekko retro,może kolonialnym mam błękitną kanapę i dywan w marokańską koniczynkę komoda,szafka pod tv oraz stolik kawowy z litego drewna ściany szarobeżowe, jasne oraz duży stylizowany zegar http://alejakwiatowa.blog.pl/tag/zegary-na-sciane/ tak mi się podoba, w takim wnętrzu czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krasnale ,okropienstwo...firanki..mebloscianki, dwa fotele i po srodku lawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wyobrażam sobie nie mieć w oknach firanek i nie obchodzi mnie, że ktoś uważa je za kicz wypaczając zresztą znaczenie tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urzadzam mieszkanie w stylu bizantyjskim albo vintage ,mam w domu prawdziwe obrazy ,sciana corki w jej pokoju jest recznie rozmalowana i jest przepiekna .Jak ktos oglada moje mieszkanie poraz pierwszy jest zawsze pod ogromnym wrazeniem.A co najlepsze ja nie trace duzo pieniedzy a tak naprawde bardzo malo,przerabiam tez stare rzeczy na nowe .W koncowym efekcie jak juz pokoj jest zrobiony to nikt nie wierzy ,ze tak malo wydalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie tandetny jest pierdzielnik, brud, kurz i durnostojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una____________
Najbardziej tandetne - fototapety - obojetnie jakie, nawet najlepsze czarno-biale zdjecie wyglada na calej scianie mieszkania okropnie, takie rzeczy tylko w miejscach gdzie jest przestrzen - suszone bukiety kwiatow, albo sztuczne kwiaty - plastikowe doniczki - witrazowe bajery widzace w oknach - aniolki chyba najgorsze - ozdobki, typu biedronki, motylki, wiatraczki np z plastiku - najczesciej wsadzane na kijku do doniczki, czasem przypinane do zaslon - nalepione na drzwi od WC figurki, zwlaszcza sikajacy chlopczyk - masakra :D - plastkiowe maty na stol, albo plastikowe/ceratowe obrusy - czesto sa po prostu bardzo brzydkie - anglojezyczne napisy,czesto w formie jakichs gipsowych,czy drewnianych bibelotow - typu Home, Love, itd :D - zenada - w lazience plastikowe poleczki, uchwyty na reczniki, do papieru toaletowego, plastikowe ramy luster - zdjecia rodziny w powiekszeniu na scianach we wszystkich mozliwych pomieszczeniach, jeszcze gorzej jak mieszka jedna osoba i ma swoje zdjecia wszedzie wywalone - kompleksy albo mania wielkosci - koce, poduszki w panterke, zebre - dramat :D - motywy serduszek - ujda tylko w pokoju dziecka lub nastolatki, ale poduszka w ksztalce serca w salonie to albo infantylnosc, albo symbol burdelu :D To moja osobista opinia, nie chce nikogo urazic, ale moze niech ktos czasem cos przemysli po przeczytaniu tego... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Una____________
Jeszcze dodam: - zdjecia Marylin Monroe albo Audrey Hepburn - patrzec juz na to nie moge... - kasetony na suficie - plastikowe dodatki w lazienkach - najczesciej z motywem rybek - kubeczki na szczoteczki, mydelniczki i czasem polprzejrzysta deska sedesowa z rybkami tropikalnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Uważam , że tandetne jest ingerowanie w gusta innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak najbardziej koczowaty jest brud,a co maja napisac ludzie z mega tandetą w domu na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadnej Polki nigdy nie wpuszcze za prog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast firan mozna zainstalowac rolety rzymskie,sasiad wówczas nie zajrzy przez okno,zamiast ceraty jakies fajne podkładki albo wyszlifowac blat i pomalowac na biało,to samo z meblami zawsze można przejechac papierem ściernym i pomalowac no ale to trzeba chciec i miec troche wyobraźni i gustu ps. wątpie czy szarości za kilka lat beda niemodne,jest to kolor uniwersalny jak biel czy czerń które sa zawsze modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co teraz jest trendy i tak bedzie kiczem za 10l a jak ktoś napisał, dzieci beda uważały wystrój domu za niezły obciach już jako nastoaltki (tak samo było przecież z nami) a że teraz wiekszość bierze kredyciki na 30 lat :) to i tak juz do zasranej smierci nie zmienicie wystroju, bo płacąc kredyt majac dzieci zwyczajnie stać nikogo na to nie bedzie, a jak kredycik sie skończy bedzie głodowa emeryturka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarość też bedzie kiczem kojarzacym sie z BRUDEM, tak samo mysleli ludzie w latach 90 o boazeriach- wszak drewno zawsze jest eleganckie ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kolorów zawsze modnych :D Pamiętam jak kiedyś ludzie robili pokoje na czarno-biało. Po kilku latach taki wystrój wiał wiochą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochaniutka - ta.. wyobraźnia - to dla ciebie wytarty biały , szary i czarny? :O współczuję . Taki zestaw to już miałam 20 lat temu:D:D po 5 latach patrzenia na taki zestaw kolorów dostaniesz depresji - gwarantuję .:) chociaż ja mojej mamie nie wierzyłam;):D:D cóż - prochu to tu nie wymyślicie:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA najbardziej nie lubię :jednokolorowych pudełek". Są ludzie, którzy myślą, że zielony najlepiej pasuje do zielonego a żółty do żółtego. I robią pokoje ze ścianami, dywanami i dodatkami w jednym kolorze (kanapy, zasłony, obrusy, durnostojki). Wygląda to tragicznie. Pokój pt: różne wariacje na temat zieleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno- po co montować rolety rzymskie skoro muszą być opuszczone by sąsiad nie podglądał?? mieć by mieć ??i nie prać tylko zbierać brud:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzyklejane wstazki kokardki do scian, maskotki na gwizdziach przybitevdi scian, ,sztuczne kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym tu mowa- jak ktoś chce być biedronką to robi pokój zielony. Ty zrobisz u siebie inny i będziesz dobrze się w nim czuć . Czyli co człowiek to gust i upodobanie:)i tego się trzymajmy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak żadna z was nie przebije przyklejonych gazet w oknach zamiast "rzymskich rolet":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie ograniczone,juz wczoraj o tym pisałam,sa rzeczy uniwersalne modne zawsze np meble z litego drewna, drewniana podłoga,cegła na ściane -modna od średniowiecza,kanapy skórzane,kafelki recznie formowane,miedziane umywalki czy wanny,a kolor ścian to najmniejszy problem bo zawsze można pomalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o tym tu mowa- jak ktoś chce być biedronką to robi pokój zielony. Ty zrobisz u siebie inny i będziesz dobrze się w nim czuć . Czyli co człowiek to gust i upodobanieusmiech.gif i tego się trzymajmy smiech.giflapka.gif x albo brak gustu i o tym tutaj mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro już pisałaś to się nie powtarzaj, widocznie zostałaś zlana albo to co napisałaś zostało uznane za nic nie warte brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rolety rzymskie to nie tylko gruby materiał sa również prześwitujace ala firany ale nie tak tandetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zostałam zlana bo większośc tutaj nie wie o czym mowa jak czyta meble z litego drewna skoro widziało jedynie pażdzierz z MDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, ze nie ma czegoś takiego jak "kiczowaty wystrój". Bo w domu fajnie musi się czuć głównie jego mieszkaniec. A atmosfere robią ludzie, mieszkańcy tego domu a nie firanki, czy kanapa. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, istnieje coś takiego jak kicz. odnosi się to do różnych dziedzin, do wystroju mieszkania też. Jak ktoś się w tym czuje to ok, ale nie mówmy, że to nie jest kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×