Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studiuję medycynę i mam poważne wątpliwości...

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję wszystkim, którzy mnie tu wspierali. Dla moich przyszłych pacjentów zacisnę zęby i nie dam się temu zmanierowanemu środowisku. A teraz życzę wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutyna właśnie wynika z wypalenia zawodowego, a to z kolei ze zbyt emocjonalnego podejscia do pracy i braku dystansu... :) Nie wiem jak można tego nie rozumieć. Każdemu "mondremu" proponuje miesiąc pracy w domu Sue Ryder, gdzie codziennie ktoś umiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyobraź sobie ze masz nieuleczalną chorobę a lekarz z karabinu cie potraktuje jak innych chorych na grypę. To jest właśnie rutyna. Jak komuś odbija bo za dużo trupów się naoogladal to niech spieprza do lopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko medycyny to ty jesteś beznadziejnie żałosną, zmanierowaną kreaturą. Kreujesz się na obrończynie świata, uciśnioną przez złych ludzi a założę się że jesteś ze stref aspirujących, zakompleksioną i bardzo głupią pannicą, co nie zna życia, a ocenia dorosłych.Nie lubią cię, bo takich ludzi nie da się lubić. ktoś mądry już napisał że jesteś bardzo dziecinna, mentalnie gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko nie przejmuj się, będą cie prześladować teraz bo mówisz to co myślisz. Większość chorób jest nieuleczalna, medycyna nawet zwykłej grypy nie potrafi wyleczyć, zwykłych chorób wirusowych, chorób serca, leki tylko szkodzą i powodują zgon z niewydolności wątroby po prochach, kilka lat leczenia serca i wątroba jest do wymiany bo nie chcą zalecic pacjentowi diety i sportu. Tarczycy tez nie potrafią wyleczyć tylko co najwyżej zniszczyć radiojodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Masa zadufanych w sobie, patrzących tylko na kasę wielkich specjalistów. dołuje mnie, że do końca życia będę pracować z takimi ludźmi. " xxxxx Juz za same to wypowiedzi nalezy ci się sąd lekarski czy co tam oni mają. Jeszcze dyplomu nie odebrała a już mądrzejsza od wszystkich- żenująca osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sad to się należy tym sukinsynom co mordują ludzi i nie ponoszą żadnych konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej nie zapłace konowalowi który mnie odprawi z kwitkiem lub będzie żenił kity , radze wam robić to samo, bo nigdy nie naucza się brać odpowiedzialnosc za pacjenta. Mogą mnie ścigać po sadach zwisa mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodz po lekarzach- lecz się głodówką czy czym tam chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu znajdę sobie najlepszych. Dobry lekarz nie zostawi pacjenta bez diagnozy i nie będzie go okradal jak nie ma kompetencji tylko skieruje do właściwego. Ja juz dość kitów lekarskich wysluchalam za grube pieniądze. Nic nie zyskałam na leczeniu tylko straciła zdrowie i pieniądze. I wszystkich tych lekarzy z nazwiska umieszcze w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam nadzieję że ci lekarze pozwą cie o zniesławienie bo jest coraz więcej takich spraw. Jak nikt cie nie moze zdiagnozować to może problem masz z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą mi skoczyć,mam opinie innych fachowców, mam opinie profesorów ze tamte cwoki u których byłam wczesniej okaleczyli mnie. Nie zastraszysz mnie. Wprawdzie wizyta u najlepszych kosztuje 300 zł ale opłaciło się bo przyznali mi racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie nie zastraszam, po prostu uwazam za idiotę. zyczę sobie nigdy nie spotkać takiego człowieka na swojej drodze. Nienawidzisz lekarzy, nie uznajesz tabletek a chodzisz po konowałach? widze niekonsekwencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kim jesteś ale jak jest lekarzem to wyjątkowo durnym. Kilka lat szukalam dobrych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry lekarz to dla ciebie taki co mówi to co chcesz usłyszeć? wybacz, ale to nie jest dobry lekarz. a zdanie profesora to nie wyrocznia- profesor jest dobry do robienia badan a nie leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty mowisz o leczeniu, przeciez zaden lekarz nie LECZY, tylko wykonuje procedury nie zastanawia sie nad innymi rozwiązaniami, nie próbuje szukac lepszej drogi, innych metod, bo musi działac według procedur nie myśli i przepisuje leki, które ogólnie szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są urzędnicy a wiadomo ze urzędnicy maja zanik mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgg jak zwykle się nie popisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak obiecałam, mój e-mail taknaprawde@op.pl Że chcę być dobra i chcę pomagać i dlatego jestem głupia, żenująca? W takim razie jakiś chcecie mieć lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś dobra, kreujesz się na dobrą, a jesteś sztuczniejsza niż cycki paris hilton. piszesz to co inni chcą usłyszeć, a nie prawdę, więc wiesz co? nigdy, nigdy, nigdy nie będziesz dobrym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, uważam, że nie masz podstaw by tak twierdzić jakim będę lekarzem ale to forum jak papier, wszystko przyjmie. Myślisz, że kłamałabym pisząc na jakimś anonimowym forum? Jakie miałabym z tego korzyści? W jaki sposób miałoby mi pomóc? Powiedz mi lepiej jaka według Ciebie jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na dni informacyjne : Düsseldorf / Piatek 17.04 / 10-17 godziny w Hotel NH Düsseldorf City , Kölner Str 186-188 Düsseldorf Köln / Sobota 18.04 / 10-17 godziny w Hotel NH Köln City , Holzmarkt 47 Köln Dortmund / Niedziela 19.04 / 10 -15 godziny w Hotel NH Dortmund , Königswall 1 Dortmund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziendobry Serdecznie pozdrawiam z Schweiz , oraz wysylam informacje ogolne Oferujemy prace dla lekarzy , pielegniarek , poloznych oraz MTRA Zainteresowanych prosze o wyslanie CV ze zdjeciem w jesyku Niemieckim oraz wszystkich dokumentow Praca jest stala , wysokie zarobki Lekarze / 10000-12000 CHF Pielegniarki / Polozne 5500 – 6000 CHF MTRA / 5500 -6500 CHF Zycze milego dnia oraz pozdrawiam serdecznie Kontakt : m.meyer@team.jobs Freundliche Grüsse Mandy Meyer Personalberaterin personalberatung dasteam ag Churerstrasse 42 CH-8808 Pfäffikon SZ Tel. +41 55 511 23 27 Mob. +41 76 759 09 24 Fax +41 55 511 22 23 m.meyer@team.jobs www.team.jobs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo śmieszny temat, ale nie będę gadać w pustkę :p czy ktoś tu jeszcze zagląda? Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×