Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Zapomniałam o pseudonimie pod postem wyżej. Ale piszę żeby wyrazić swoje oburzenie, ponieważ odezwała się do mnie Pani z Bydgoszczy , która ma umowę z czerwca. Czyli firma nadal sobie bezkarnie działa na terenie naszego miasta mimo złożonych dokumentów w prokuraturze. Ich poczucie bezkarności jest powalające ! No chyba, że szło im na tyle dobrze, że postanowili zrobić " drugą rundkę". Chociaż....zawsze można wystawić kuriera i zrobić z niego "łosia", który działał na niekorzyść firmy (bo tak na początku Pani z PCT próbowała mi wytłumaczyć całą sprawę, co więcej - sprawiała wrażenie poruszonej i obiecywała, że powiadomi o takich praktykach zarząd). Proszę, nadal ostrzegajcie swoich bliskich i uczulajcie, że mogą paść ofiarą podstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek7777
Reportaż w TVN Uwaga nie został jeszcze wyemitowany. Pani Redaktor, która była u nas na nagraniu mówiła że stanie się to raczej pod koniec sierpnia. Co do PCT - kompletnie nie panuje nad sytuacją. Wysłali mi trzeci !! raz pismo, w którym informują, że moje oświadczenie o działaniu pod wpływem błędu jest gołosłowne. Podpierają się wyrwanymi z kontekstu strzępami z orzecznictwa. Kolejny raz piszą, żeby jasno sprecyzować czy wypowiadamy umowę. Debile zapomnieli, że już 3 tygodnie temu wysłali fakturę na 511,50 zł za zerwanie umowy, choć mojego oświadczenie w takiej treści nigdy nie dostali. Tak czy inaczej, prokuratura w Olsztynie prowadzi sprawę połączoną. Jest mnóstwo ludzi oszukanych, tak więc pozostaje mieć nadzieję, że się ścirwojadom dobiorą do zadów ! A jak trzeba będzie trzeba udowodnić przed sądem swoje racje. My płacić nikomu nie zamierzamy ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa co u państwa słychać nowego,ja wysłałam pismo do Rzecznika do Kartus ,czekam co będzie dalej. Z prokuratury nie mam żadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Chciał bym sprostować... Po pierwsze moje nazwisko jest nie odmienne, a więc KOPKA , a nie jak ktoś napisał KOPKĘ. po drugie strona została zamknięta, gdyż była utworzona na mojej prywatnej stornia na fb i jak ktoś słusznie zauważył, że nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś inny założył podobną stronę i wymieniał się tam swoimi spostrzeżeniami, no i po trzecie tak na zakończenie to nie ja zakończyłem sprawę z PCT tylko moi sąsiedzi. Ich decyzja była nie odwołalna. Nie mogłem już nic zrobić. Jak już podkreślałem wielokrotnie jest mi bardzo przykro z takiego rozwoju sprawy... Podziękowałem Wam wszystkim za współpracę i odłączyłem się od sprawy. Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie wszystkich z wyróżnieniem dwóch Pań Dorot. (będą wiedziały,że o Nie chodzi). Pozdrawiam Kopka Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam pismo z Kartuz z U O K i K z informacją o wysłaniu naszych dokumentów do Urzedu Konkurencji i Konsumentów w Warszawie. Szkoda ,że tak mało nas wysłało do Kartuz A w poniedziałek jestem umówiona w prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Czy są jakieś postępy w Państwa sprawach? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
U nas w Ostródzie trwa dochodzenie prowadzone przez prokuraturę. Prokuratura zwróciła się do Polskiego Centrum Medycznego o wydanie umów mojej mamy. Od tej chwili PCT się nie odzywa. Nie wysyłają żadnych wezwań do zapłaty. Również windykacja "siedzi cicho". Czekamy. Na pewno nie będziemy płacić oszustom, choćbyśmy mieli spotkać się w sądzie. Niepokojącym jest fakt, że niektórzy starsi ludzie decydują się na płacenie, aby zapewnić sobie spokój. Takie postępowanie sprawia, że oszuści nadal uprawiają swój proceder. Proszę więc Wszystkich - nie poddawajcie się i absolutnie nie płaćcie oszustom. Przecież oni dzięki temu wygrywają. Sprawa jest już tak nagłośniona, że oni zostaną ukarani. Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulka29
Witam, czy jest ktoś z okolic PIŁY lub ZŁOTOWA kogo oszukała ta firma??? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt mailowy: hania697@wp.pl Mojego 87-letniego dziadka też wrobili w umowy na prąd, telefon i opiekę medyczną. Schemat działania dokładnie ten sam. Nie wiemy, co z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W identyczny sposób oszukany został mój 82 letni ojciec . Sprawa zgłoszona jest w prokuraturze Łódź Bałuty i UOKiK . Poszukuję innych oszukanych w rejonie Łodzi którzy podpisali umowę z przedstawicielem PCT Adrianem Tecławem w okresie 17-20 maja 2015 . Zjednoczmy siły w walce z oszustami Kontakt grzegorz.wl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub90
oszysci z PCt działają też w Płocku, mojej mamie przysłali aparat ekg, teraz fakture na 9zł, mimo tego ze ona osobiście tego aparatu nie odbierała i mimo tego że żadnej umowy nie podpisywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o telefon do prowadzących program z tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN Uwaga (22)453-63-81 lub (22)453-63-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie gdzie teraz oszukują jaki teren Polski oni tak działają często zmienią tereny,raz wschód-zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie płacić, nie pod dawajcie się, sprawa jest juz i prezesa spraw konsumenta w warszawie i szykuje się pozew zbiorowy jutro składam w tej sprawie dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Do gościa z 18.40 Czy mógłby Pan/Pani napisać coś więcej o tym pozwie zbiorowym? Do Prezesa UOKiK pisaliśmy, ale odpowiadają mętnie i nie chcą zajmować się indywidualnymi sprawami. Gdzie i u kogo składa Pan/Pani dokumenty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno kurierzy na każdej umowie dobrze zarabiają podpisanej nieważne przez kogo,jak tych starszych ludzi ostrzec może komunikat w Radiu Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym pozwem zbiorowym też jestem zainteresowana i na pewno wielu poszkodowanych również mielibyśmy większe szanse w razie procesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UOKiK nie przyjmuje indywidualnych spraw, trzeba to zgłosić, na piśmie do Rzecznika Praw Konsumenta, który znajduje się przy każdym urzędzie powiatowym, ten z kolei przesyła do UOKiK w Warszawie. Po zbadaniu wszystkich otrzymanych wniosków od RPK, może skierować sprawę do sądu o ile będą naruszone przepisy konsumenckie lub karne. Poza tym zgłaszać sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kolejną osobą, która będzie wraz z rodzicem składała zawiadomienie na policję w Płocku... Ta firma i to, że nadal działa to jakaś kpina... Oby coś się zaczęło dziać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozekd22
No i wszystko się zgadza. Oszuści!!! Też mnie nabrali. Sprawa jak na razie wygląda tak: kurier nie zostawił żadnych dokumentów - za kilka dnia przyszła pocztą faktura na 9 PLN - /nie zapłaciłem/ - udałem się do miejskiego rzecznika konsumenta - po konsultacji z rzecznikiem wysmarowany został list do PCT z żądaniem przedstawienia podstawy wystawienia faktury - /w terminie 7 dni/ oraz "oświadczenie o uchylaniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu"art.84 i art.88 paragr.2 K.C./UWAGA- nie wypowiedzenie umowy/ - poczta za potwierdzeniem odbioru - następnie na policję w celu złożenia zeznania w wydziale gospodarczym do walki z przestępczością. Sprawa jest rozwojowa w skali kraju. NIE PŁACIĆ NIC POD ŻADNYM POZOREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jozekd22 Gdzie teraz działają? Jeśli prześledzi Pan forum to zorientuje się Pan, że my robiliśmy tak samo. Z oświadczenia woli PCT nic sobie nie robi. Cały ich proceder zorganizowany jest jako wielkie oszustwo(nie zostawiają dokumentów, wzoru wypowiedzenia umowy, nie uznają oświadczenia woli itd). Wiem, że w wielu miastach prowadzone są postępowania przez rzeczników praw konsumenta, policję i prokuratury, ale co bardzo mnie dziwi, PCT dalej działa w niezmieniony sposób. Czy naprawdę polskie prawo jest takie słabe, że umożliwia działalność ewidentnym oszustom? Przecież to już ciągnie się dłuższy czas, a poszkodowanych ciągle przybywa. Podejrzewam, że jednak wiele starszych osób im placi(chociażby przypadek sąsiadów Pana Marka) i dlatego to im się opłaci. NIE PŁAĆMY OSZUSTOM!!! NACISKAJMY NA POLICJĘ I PROKURATURY, NIECH ZAKOŃCZĄ TEN ZŁODZIEJSKI PROCEDER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxcxx
Chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś z Państwa już doszedł do etapu otrzymania wyroku z e-sądu, czy jakiejś ew. sprawy sądowej? My jesteśmy na etapie windykacji, tzn. ostatnio wysłałam pismo do firmy windykacyjnej, żeby nie raczyli wysyłać pism, ponieważ toczą się sprawy w prokuraturze i UOKIK (tym tylko sprawdzają, czy PCT nie dopuszcza się nieodpowiednich praktyk...to chyba jasne jak słońce !). Oszuści działają już w Warszawie, przychodzi młodzieniec z "energetyki" (co starsi ludzie interpretują jako "elektrownia", "obsługa elektryczna bloku", czy też "ta firma która normalnie im dostarcza prąd", i nie zastanawiając się wpuszczają delikwenta do środka. A ten już robi swoje. To jest jak ośmiornica, która objęła już swoimi mackami cały kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje, aby każdy z nas poszedł do jakiejś lokalnej gazety w swojej miejscowości, trzeba ten problem nagłośnić, myślę że PCT utrzymuje się ze starszych ludzi którzy ze strachu płaca te dziwne faktury. Nie płacić tym oszustom z PCT ani zlótówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszłam już wszystkie etapy tzn. policja ,prokurator UOKIK ,rzecznik praw konsumenta i niestety nic nie zyskałam. Nie dziwcie się .że starsi ludzie którzy nie mają wsparcia w rodzinie płacą. Jestem właśnie w takiej sytuacji i mam już dość tego zastraszania moje nerwy tego nie wytrzymują.Zastanawiam się czy dać sobie spokój i zapłacić tym oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek77777
Witam po przerwie. Mimo kilku pism z PCT w których jak zdarta płyta powtarzają się że moje oświadczenie o uchyleniu się od umowy zawartej w wyniku błędu, obecnie otrzymałem pismo w którym piszą, że choć oświadczenie było ich zdaniem nieskuteczne, to oni wspaniałomyślnie zgadzają się na zerwanie umowy za porozumieniem stron i nie będą dochodzić od nas żadnych opłat. Nie wiem czy to ostateczne zwycięstwo czy przez ten bałagan skierowali pismo nie do tych co trzeba. Tak czy inaczej lawinowo zasypywałem ich korespondencją, pisałem że nie dostaną ani złotówki i że niech sąd rozstrzyga kto ma w tym sporze rację. Zobaczymy co będzie dalej. Czekam nadal na emisję reportażu w TVN Uwaga, ale coś cicho w tym temacie. Pozdrowienia dla wszystkich walczących z PCT ! Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się ,że program w UWADZE został skutecznie zablokowany ,dlatego z panem Przemkiem PCT zerwało umowę. Program nagrywano właśnie u jego rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ktoś się orientuje czy PCT dotarło do mińska maz.(mazowsze)? moja mama niedawno podpisała umowę z telekomunikacją dla domu, szybko się zorientowałam, że to inna firma od tej, w której teraz jesteśmy(orange) i napisaliśmy odstąpienie, ale mama mówiła, że temu kurierowi złożyła łącznie 11 podpisów..oczywiście atmosfera pośpiechu itp. jak u wszystkich, i teraz żyjemy w niepewności co tak naprawdę zostało tam podpisane, umowę zostawił nam tylko 1 z TDD, a resztę zabrał..pozdrawiam, magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% mama podpisała umowę z PCT i pewnie z Energią Pro, bo po co tyle podpisów? Jeśli nie minęło 14 dni, to piszcie w ciemno odstąpienie od umowy z tymi firmami i mogą was cmoknąć. A jeśli już po ustawowych 14 dniach to czeka was ta sama droga co każdego z nas poszkodowanych. Proszę prześledzić forum, są opisane wszystkie kroki. I najważniejsze :NIC NIE PŁACIĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×