Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość marekkopka85
Człowieku rozpędź się ściana sama Cię znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na tym forum zalągł się troll, pewnie z PCT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota w
Poczekajmy aż oszukają kogoś z jego bliskich....zaraz zmieni mu się punkt widzenia. Zdaje się, że "gość" nie jest po osiemdziesiątce - więc napiszę bardziej zrozumiale : OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU BO NIE WIESZ O CZYM PISZESZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla gościa z 9.05!!! Fajnie, że coś napisałeś, tyle że co to ma wspólnego z logiką starszych, bezbronnych, schorowanych i wierzących w uczciwy świat 6,7,8,9-dziesięciolatków. Życzę Ci miłego dnia i by nikt w życiu Cię nie wrobił, naciągnął, oszwabił etc., pozdrawiam Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amrey
Moją teściową PCT dopadło w Łodzi. Schemat podobny, obniżenie rachunku telefonicznego. Trzy dni nachodzili, kombinowali, aż wreszcie niczego nie świadomy (niedosłyszący) teść podpisał jakiś papier za teściową. Teraz jestem w trakcie "ble, ble, ble" z PCT. Mam nadzieję, że rozruszniki moich teściów wytrzymają arogancję jaką reprezentuje PCT, bo pewnie przez telefon za pomocą aparaciku nie zatrzymają zawału serca, do którego powoli doprowadzają starszych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z województwa dolnośląskiego i moja babcia również została oszukana przez tych dziadów!! Przyszedł taki wyglancowany facet i tak zamydlił oczy mojej babci że obniży jej rachunki za prąd że oczywiście podpisała dokumenty było to 18.05, ale umowy żadnej nie dostała teraz tj 20.06 przesłali jej to urządzenie z fakturą na 9 zł które odesłała no ale oczywiści PTC przysłało pismo wyjaśniające że musimy wyraźnie zatytułować pismo tj użyć sformułowania "wypowiedzenie umowy" oczywiście tylko po to aby mogli naliczyć karę umowną!! Proszę o informację tej osoby której udało się unieważnić tą umowę z tymi oszustami bo moja babcia jest kompletnie załamana tą sytuacją bardzo proszę o kontakt na adres kowalskamonika@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Czy szanowny Pan Jacek który pochwalił się na forum swoja wygraną z PCT mógł by podzielić się z nami jak tego dokonał? Proszę o kontakt na marekkopka85@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aries1980
Witam wszystkich. Ja tez padłam ofiarą oszustwa, choć jestem osoba młodą. Zadzwoniła kobieta z pytaniami na temat teleopieki. Pamiętam, że pytała się mnie czy taki pomysł mi się podoba ale nie było mowy o płaceniu za usługę, zawieraniu umowy ani nic tych rzeczy. Ot zwykła rozmowa z ankieterem. Bardzo duże było moje zdziwienie jak po kilku tygodniach, (dawno po upływie ustawowych 14 dni) przyszła przesyłka a w niej badziewne urządzenie do pomiaru pracy serca. Udało mi sie też dodzwonić do firmy, Kobieta poinformowała mnie, że mogę napisać pismo o odstąpieniu od umowy. Pytam jakiej umowy? Nie przypominam sobie bym zawierała umowę przez telefon. Zapytałam o rejestrowanie rozmów. Podobno są rejestrowane, jednak na moje wręcz żądanie odsłuchania takiego nagrania usłyszałam, że to niemożliwe. Od razu odesłałam przesyłkę, wysłałam też pismo o odstąpieniu od umowy. Oczywiście dostałam odmowę, a dziś przyszło wezwanie do zapłaty 511,50 zł za zerwanie umowy z mojej winy. Więc nie tylko starsze osoby są nabierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Boże drogi. MŁODA OSOBA TEŻ??? No masakra. Z całym szacunkiem ale g****o prawda o nagrywaniu rozmów. Nie są nagrywane, w przeciwnym razie nie zasłaniali by się przepisami itp. że nie można ich odsłuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
Witam wszystkich. Mam ogromną nadzieję, że sprawa oszukańczych umów w końcu ruszy. Właśnie jestem po nagraniu TVN UWAGA. Nagranie trwało około 3 godzin. Pojechałam do mojej mamy do Ostródy, gdzie do jej mieszkania przyjechała telewizja TVN. Przedstawiłam cały schemat działania oszustów łącznie z rachunkami z PCT. Pani redaktor zadawała szereg pytań. Udali się również na Policję, gdzie wcześniej zgłosiłam sprawę. Pani redaktor zebrała materiał i w planie mają odwiedzenie firmy Polskie Centrum Telemedyczne w Warszawie. W poniedziałek jadą do Pabianic do Pana Marka i tam również będą nagrywać materiał. Zostanie on wyemitowany w programie TVN UWAGA. Moi drodzy, cieszę się, że tak aktywnie wspieracie swoich bliskich. Proszę abyście zgłaszali sprawy na policję. Musimy działać razem, nie w pojedynkę. W jedności siła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doroto, czy zna Pani datę emisji programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
Jeszcze nie, ponieważ Pani redaktor jeszcze będzie kręciła w poniedziałek materiał w Pabianicach i prowadzą własne śledztwo - czyli udają się do Polskiego Centrum Telemedycznego, Telekomunikacji dla domu i Pro Energa. Dowiem się o terminie emisji i poinformuję wszystkich na forum KAFETERII oraz założonym facebooku. Zachęcam do dołączania do grupy oszukani przez PCT na facebooku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach na www.morelove.com.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Marku, czy Super Ekspres opublikował artykuł, o którym Pan pisał, w sprawie oszustwa PCT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Niestety nikt w tej sprawie nie kontaktował się ze mną. Natomiast w poniedziałek tj. 13.07.br przyjedzie do nas TNV, chcą nagrać materiał do programu UWAGA. Dziś po takim nagraniu jest jedna z poszkodowanych z Ostrudy. Polecam stronę internetową na której się wspieramy i wzajemnie udzielamy informacji w sprawie. link do strony https://www.facebook.com/groups/1637416766472757/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój tata również został oszukany przez Polskie Centrum Telemedyczne. Czy są osoby z Kaczor, Morzewa lub okolic Piły, Chodzieży ( woj. wielkopolskie), które padły ofiarą tych oszustów???. Proszę o kontakt katarzynaboruta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek77777
Witam. Miesiąc temu opisałem szczegółowo cała sytuację i przesłałem mailem prośbę o interwencję do TVN Uwaga. Po miesiącu odebrałem telefon, umówiłem się na nagranie. Wczoraj ekipa była po drodze z Ostródy również u mego dziadka w Olsztynie. Nagranie trwało długo i nieco dziadka wymęczyło, ale liczymy że temat zostanie nagłośniony i spełni funkcję prewencyjną przemawiając do rozsądku starym ludziom. A jako ciekawostka dodam, że mimo wielu prób wydobycia od nas jasnego stwierdzenia, że rozwiązujemy umowę, PCT nie otrzymawszy od nas tego rodzaju pisma, wysłało pouczankę, która dotarła do nas akurat w dniu wizyty TVNu list z informacją że umowa została rozwiązana i obciążają dziadka kwotą umowną 511,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Do Przemek77777 Zajrzyj na stronę może będziesz zainteresowany. Link nie jest adresowany tylko do Przemek77777, ale też do WSZYSTKICH pokrzywdzonych w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Kochani...jak Wam się udało załatwić nagranie z TVN? Dzwoniłam i nagrywałam się 3x i nadal nic. W Bydgoszczy nadal oczekujemy na decyzje Prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą oszukaną przez PCT szukam ludzi oszukanych przez tą firmę w okolicy mojego zamieszkania Kartuzy. Czy zgłaszaliście gdzieś swój problem podajcie gdzie i czy otrzymaliście pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. mam ten sam problem. Tym razem w Gorzowie Wlkp. Mój tato usłyszał taka samą śpiewkę telefoniczną, przyjechał kurier, szybko, szybko, podpisać i nie pytać za dużo. I zaczął się bal z firmą windykacyjną. Dodam, że tato ma 80 lat. że mną nie chcą rozmawiać telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Pozwolę sobie podać adres meilowy do Pani Doroty, która jest już po nagraniu materiału i której udało sie zainteresować TVN naszą sprawą. Proszę napisać do mnie meila adres Pani Doroty podam w wiadomości prywatnej. marekkopka85@poczt.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w Kołobrzegu podobna sytuacja dzwonili do taty na stacjonarny telefon z ofertą obniżenia rachunku za telefon po 2 tygodniach przyjechał kurier , taty nie było w domu wiec mama podpisała (telefon stacjonarny na tatę) , i schemat podobny pierwszy rachunek na 9 zł, potem na 60 zł, i następny na 60 zł, dzisiaj przysłali pismo: Dotyczy kary umownej w wysokości 511,50. PTC to złodzieje.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 14,14 zgłoś sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta w Kartuzach przy ul. Gdańskiej, najlepiej na piśmie. Tą drogą pomoże Ci odzyskać od PCT kopię umowy. Co dalej? Tutaj na tym forum masz dużo wskazówek. Też jestem oszukany z okolic Kartuz. Jeśli będzie nas dużo, to będziemy mogli nakłonić rzeczniczkę do interwencji w prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem z okolic Kartuz. U mnie ogólnie śmieszna sprawa - mama podpisałam nieświadomie umowę z Telekomunikacją dla Domu, bo oczekiwała na kuriera z Orange i tak właśnie się przedstawił, a okazało się zupełnie inaczej. Tego samego dnia, po zorientowaniu się, że coś jest nie tak, napisaliśmy wypowiedzenie umowy z Telekomunikacja dla domu, po jakimś czasie dostaliśmy odpowiedź, że sprawa jest załatwiona. A tu za około miesiąc niespodzianka, w postaci super sprzętu chińskiej produkcji oraz koperty z fakturą na usługę aktywacyjną na wartość 9 zł. Dodam jeszcze, że wszystko to było adresowane na mnie. W czasie zawarcia umowy przebywałam za granicą, więc nie miałam możliwości jej podpisania. Odesłałam sprzęt, z fakturą, kopertami i wyjaśnieniem, że niczego takiego nie zamawiałam. Po około dwóch tygodniach przyszło pismo niby wyjaśniające o co chodzi. Zdenerwowałam się, zadzwoniłam do Telekomunikacji dla domu, z pytaniem czy mają coś wspólnego z PCT. Pani powiedziała, że nic ich nie łączy. Zadzwoniłam do PCT i poprosiłam o kopię umowy, nie wspomnę, że pierwsza próba połączenia z nimi trwała ponad godzinę i zakończyła się niepowodzeniem. Po kolejnej próbie udało mi się połączyć z konsultantem i poprosiłam o przesłanie kopii umowy, którą podobno podpisałam. Prosiłam o skan dokumentu i przesłanie go mailem, uzyskałam odpowiedź, że firma ceni sobie prywatność klientów i chroni ich dane osobowe, a kopię umowy dostanę pocztą tradycyjną. A tu kolejne zaskoczenie, po kilku dniach przyszła kopia umowy, na moje imię i nazwisko z danymi zupełnie innej osoby, czyli mojej mamy. I gdzie tu mamy ochronę danych osobowych? Na kopercie imię i nazwisko moje, w środku dane matki. W odpowiedzi na przesłaną umowę napisałam pismo z prośbą o wyjaśnienie sytuacji i wysłałam listem poleconym. Po kilku dniach na moje dane osobowe przyszła nota obciążeniowa na kwotę 511, 50, po czym się strasznie zirytowałam i zadzwoniłam po raz kolejny do PCT (06.07.15) . Tam Pani przyznała mi rację, że moje oburzenie jest słuszne i nota nie powinna do mnie trafić oraz obiecała wyjaśnić sprawę. Wspomniała również, że na razie mam nie płacić tej noty. Przyznam się, że byłam nie miła dla konsultantki i powiedziałam, że na pewno nie będę jej płacić i żądam sensownego wyjaśnienia. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Drogi gościu z 19 .25. Tam nie można być miłym. Znam to przerabiałem wielokrotnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Po emisji nagrania w TVP Bydgoszcz zgłaszają się kolejne poszkodowane osoby. Oto kolejny materiał w TV Regionalnej. Proszę wpisać w google: » Kilkaset osób nabitych w „usługi telemedyczne” Super!!!! Dzięki naszej aktywności sprawa nie zostanie "zamieciona pod dywan". Nie przy takiej ilości oszukanych starszych osób. Pozdrawiam serdecznie z Bydgoszczy i dalej trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie Kilkaset osób nabitych w „usługi telemedyczne” występuje prawnik, który zajmuje się osobami nabitych przez parabanki. Może on by się zajął naszą sprawą, tylko pozostaje sprawa wynagrodzenia i kto by się tym zajął. Może ktoś mieszkający w pobliżu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moi Rodzice (oboje) padli ofiarą tych oszustów. Dzwoniłam do TVN Uwaga. Proponuję Wam to samo. Im więcej nasz, tym większe szanse na szybkie ukręcenie łba tej sprawie. Jedno wiem - nie ugnę się. Jeżeli trzeba będzie, będę reprezentować moich Rodziców przed sądem, ale nie zapłacę oszustom ani grosza!!! Chciałabym Was zapytać, co wiecie o tym kurierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×