Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość gość
U ns ta sama historia, ten sam schemat. O kurierze niestety nic niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Jacku, Bardzo proszę o kontakt i pomoc - maja mama otrzymała dzisiaj notę obciążeniową na kwotę 511 zł. Mój adres mailowy iwona1669@wp.pl Z góry bardzo dziękuje. Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wystosowałam pismo do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez PCT art.286 KK o wyłudzenie podpisy w celu osiągnięcia korzyści materialnej. Przyjęli pismo zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 21.25 W jakiej miejscowości zgłosiła Pani sprawę do prokuratury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxcx
Dziś u nas zaczął się bal z windykacją, był pierwszy telefon, mama cierpliwie tłumaczyła gościowi z czym rzecz ale nie sadze by uwierzył - jego zawód to nie wierzyć dłużnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszenie do prokuratury ,jest w wielu miejscowościach, wiem bo mam kontakt z osobami pokrzywdzonymi. Było pytanie o przedstawiciela u mnie podpis widnieje Lidia Tyczyn ska czy Tylewyciska bardzo nie wyraźny podpis umowa z 4.12.2014 a u was kto się podpisywał pod umową czy nie ta sama osoba w różnych - miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją umowę, kopię którą otrzymałem przez Rzecznika Praw Konsumenta, podpisała Lidia Tylczyńska, Pełnomocnik. Kurierem był facet, który nie zostawił nawet podpisanej umowy z TDK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją mamę też oszukali obecnie przyszła faktura na sumę 511zł 50gr wpłata na konto 68249000050000460055743841 żadne pisma listem poleconym że została oszukana nic nie pomogły zastraszają że sprawę oddadzą do firmy windykacyjnej i do sądu i do komornika na piśmie brak pieczątki i podpisu kto to sporządził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje. 2015-07-16 15:13 Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje, że Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie prowadzi postępowanie wyjaśniające (sygn. DDK-405-29/15) mające na celu wstępne ustalenie, czy w związku z praktykami stosowanymi przez Polskie Centrum Telemedyczne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy zawieraniu umów o świadczenie usług medycznych TeleEKG, doszło do naruszenia przepisów ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t. j. Dz. U. z 2015 r., poz. 184). W związku z powyższym proszę wszystkich, którzy doświadczyli niezadawalającej współpracy z Polskim Centrum Telemedycznym sp. z o.o. o opisamie własnego problemu konsumenckiego i przesłanie do Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Kartuzach, przy ul. Gdańskiej 26 w pokoju 31 w terminie do dnia 24 lipca br. Wszystkie zebrane sprawy dotyczące Polskiego Centrum Telemedycznego sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zostaną przesłane do biura Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Warszawie. Józefa Byczkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Kochani z przykrością piszę tą "rewelacyjną" wiadomość. Z dniem dzisiejszym tj. 23.07.br kończę swoją przygodę z PCT. Po wszelkich trudach, staraniach, załatwianiach itp. sąsiadka postanowiła zapłacić karę w wysokości ponad 500 zł mimo, iż dostała pismo o rozwiązaniu umowy. Jest mi bardzo przykro, ale też ciut mi ulżyło. Życzę wszystkim powodzenia w dalszej walce. Przynajmniej Wy się nie poddawajcie. Serdecznie pozdrawiam. Proszę już do mnie nie pisać na adres meilowy, który jest zamieszczony w moich poprzednich wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Panie Marku, naprawdę szkoda, że sąsiadka poddała się. To zła wiadomość dla wszystkich poszkodowanych. A przecież PCT nie ma szans w dłuższej perspektywie. Takie jest zdanie rzeczników konsumentów ( oczywiście tych ogarnietych) i co ważniejsze prokuratorów. Podkreślają, żeby nie płacić pod żadnym pozorem, bo to OSZUSTWO!!! My dalej walczymy. A dla Pana serdeczne podziękowania ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość m
Witam. Dziwić się i nie dziwić temu, że osoby poddają się presji PCT. Przecież to walka ze stresem, nie przespanymi nocami, braniem leków na serce czy inne dolegliwości. To codzienne "czekanie" na pisma z PCT z groźbami, to telefony. Żal mi tych wszystkich poszkodowanych. A ilu jest takich co nie ma wsparcia w bliskich, co oni mają robić - płacić OSZUSTOM. Płacą za swą bezradność, za to że są schorowani, niedowidzący, niesłyszący. Przykre to. Życzę tym co walczą by wynik tej walki był pozytywny dla nas wszystkich. Trzymam kciuki. Wierzę, że PCT dostanie to na co zasłużyło - karę finansową z odszkodowaniami dla wszystkich pokrzywdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż powiedzieć? Szkoda, że Pan nas zostawia po tym, co Pan zrobił dobrego w obronie poszkodowanych. Dziwi mnie tylko podejście sąsiadki, że poddała się teraz w chwili gdy zbliżamy się do finału sprawy. Jej wybór. Panu natomiast z całego serca dziękuję. Leon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Również Wam wszystkim dziękuję. Nie będę wymieniał kolejno bo sporo jest bliskich mi osób i bardzo długa była by lista podziękowań, a nie chciałbym nikogo pominąć. Serdecznie dziękuję za wsparcie i życzę Wam powodzenia i wygranej w walce z OSZUSTAMI. Pozdrawiam Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie walczę, nie odpuszczę im , mam nadzieję że ludzie rządzący w naszym kraju zauważą jakie są luki w prawie. Może jak ktoś z ich rodzin zostanie wciągnięty w tę spirale oszustw to pomyślą o bezbronnych starszych osobach .Pracownicy w PCT też się ze starzeją i może ich taki sam los czeka jak naszych rodziców, stres,niepokój, rezygnacja,bezradność. Nie wiem czy życzyć im tego czy nie . Jednak chyba nie życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś poszkodowany z Ciechanowa lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Po wymianie wielu pism z PCT, otrzymałam wczoraj informację, że firma daje nam wreszcie spokój. Nie dziwie się Panu Markowi bo wiem ile czasu, energii i poświęcenia wymagała ta walka. Moja babcia wiele razy powtarzała ,,zapłaćta tym oszustom bo nie dadzą mi spokojnie żyć". Kochani, nie poddawajcie się! Nadal będę tu zaglądała i trzymała za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doroto jakie pisma Pani do nich wysyłała bo moją mamę też oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
Na początku prowadziłam korespondencję drogą mailową, ale że zadawałam trudne pytania i oczekiwałam odpowiedzi firma przestała odpisywać. Oprócz zgłoszenia sprawy na policję i do Miejskiego Rzecznika wysłałam do firmy : opis całej sytuacji związanej z pozyskaniem umowy, prośbę o przysłanie kopii umowy, wniosłam do firmy windykacyjnej prośbę o zawieszenie egzekwowania zobowiązania do czasu wyjaśnienia sprawy, wysłałam oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu. Odpowiedziałam na pismo , gdzie firma powołuje się na komentarz z kc i uzasadnienie wyroku sądu i wysłałam kolejne oświadczenie babci. Spółka odpisała "gotowcem", że wypowiedzenie może spowodować naliczenie kary i to ich"może " to jeden wielki znak zapytania. Pismo o podobnej treści wysyłała też inna osoba z tego forum i jej mamę obciążono karą a mojej babci nie. Już się zastanawiałyśmy czy oni robią to losowo? Czy rzeczywiście wczytują się w treść przesłanych dokumentów? Czym kierują się ci ludzie, że niektórym "odpuszczają" a innym nie? Tak czy inaczej.....nie poddawajcie się i walczcie. Złożyłam też całą korespondencję w Prokuraturze. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota w
...zapomniałam dodać : wszyscy na tym forum dostają te same odpowiedzi, gotowe pisma (proszę się uważnie wczytać). Dzięki nagłaśnianiu sprawy w TV, prasie, radiu dowiadują się o sprawie inne poszkodowane osoby oraz rodziny, które nie godzą się na takie oszukiwanie ich bliskich i zgłaszają się do Rzeczników , na Policję czy do Prokuratorów. Jedna Pani idąc "za ciosem" napisała do Ministerstwa Sprawiedliwości - i bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję Pani Doroto za odpowiedź. Zaczynam działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego strona na fb nie działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mnie też oszukali, policja rozkłada ręce. Prokurator zamknął sprawę. Co mogę począć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam niestety również zostałam oszukana przez PCT. Sprawę zgłosiłam na policje, nic nie mogą zrobić, sprawę przekazali do prokuratora, który odmówił wszczęcia śledztwa. Stwierdził iż czyn nie zawiera czynu zabronionego. Czyli z tego wynika można bezkarnie oszukiwać starszych ludzi. Sprawę przekazali do firmy windykacyjnej. Sprawę skierowałem do UOKiK czekam na odpowiedź. Proszę o podpowiedzi co z tym zrobić na adres e-mail mirka.gdy@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, czy usunięto grupę na fb????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego usunięto grupę na fb? Dlatego, że to była strona założona przez p. Marka Kopkę, który zakończył swoją działalność z PCT i zamknął też działalność na fb. Nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś otworzył swoją stronę i poprosił chętnych do wymiany swoich opinii na temat PCT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doroto, na jaki adres wysłała Pani pismo do firmy windykacyjnej o zawieszenie egzekwowania zobowiązania. Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN już nakręcił jakiś reportaż w tej sprawie, ale chyba jeszcze nie został wyemitowany, nie wiem, bo Pan Marek zapewne usunął grupę na Facebooku (a szkoda i niepotrzebnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "gość 2015.07.28 " Dotyczy pisma z firmy windykacyjnej: w lewym górnym i dolnym rogu pisma "Ostateczne przedprocesowe wezwanie do zapłaty" jest adres firmy EOS KSI Polska . Na ten adres kierowałam korespondencję. Pozdrawiam z Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×