Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polskie centrum telemedyczne

Polecane posty

Gość gość
również Słupsk - schemat działania oszustów ten sam. Wiadomość do TVN`u i lokalnej gazety wysłana, sprawa jutro znajdzie się na biurku Miejskiego Rzecznika Konsumentów, a zaraz potem zawiadomienie o możliwości próby wyłudzenia zostanie zgłoszone na Policję i/lub do Prokuratury. Jeśli ktoś został oszukany, nie próbować załatwiać tego samemu, zgłaszać na Policję, do Rzecznika i rozdmuchiwać jak się tylko da. Trzeba tępić oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxcx
Ludzie piszcie co u was. Jakie postepy w sprawie. Juz mi chodzi po glowie żeby zapłacić ten haracz ale jaka mam gwarancje ze sie od nich uwolnię. Idę na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni idą tak jakoś od północy - pomorze, mazury, Mazowsze... Wiem z pewnych źródeł, ze w samej Bydgoszczy ponad 30 osob oficjalnie zgłosiło sprawę, w Ostródzie także. Sprawa jest lub niedługo bedzie- ogolnopolska. Piszmy do mediów, idźmy na policje do prokuratury, do GIODO. TOjest nie tylko próba wyłudzenia kasy ale tez nieuprawnione pozyskanie wrażliwych danych osobowych. Proszę o wypowiedz tych, co domagali sie kopii lub oryginalow umów, co sie dzieje w sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej Mamie na wyraźny wniosek przysłali komplet kopii dokumentów. Bardzo sprytna konstrukcja. Jak Wam przyślą to porównajcie datę podpisania umowy z datą wystawienia pierwszej faktury za tzw. aktywację usługi. Jeżeli nie minęło ustawowe 14 dni na odstąpienie od umowy (liczone od dnia następującego po podpisaniu umowy), to jest ona z powodu uchybienia formalnego nieważna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Ostrzegam!!! Telekomunikacja dla domu wydawania juz w śląskim! 4.05.2015 rzeczniczka praw konsumenta w Koszalinie powiedziała, że sprawą zajmuje się prokuratura w Warszawie. Moja mama wysłała pisma opisujące cały proceder do UOKiK, rzecznika praw obywatelskich, głównego inspektora danych osobowych i kancelarii premiera. Ludzie piszcie do tych instytucji, niech zobaczą na skalę jest zorganizowany cały proceder. Rzecznikiem prasowym Tel. dla domu jest Antoni Stryczula, były pracownik kancelarii byłego prezydenta. Mnie byłoby wstyd pracować w takiej zldziejskiej firmie. Jeszcze nie widziałam tylu negatywnych opinii o żadnej z firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś komuś wiadomo, która prokuratura w Warszawie zajmuje się tą sprawą proszę napiszcie. Zgłoszę to również tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, moja mama też została oszukana przez Polskie Centrum Telemedyczne (tylko, że na obniżenie rachunków za prąd). ale schemat działania ten sam. podpisała dokumenty, żadnej kopii nie pozostawiono. następnie przyszła faktura z PCT na 9 zł za aktywację usługi teleEKG, zadzwoniłam tam i okazało się że została podpisana umowa na 36 miesięcy z abonamentem po 60 zł. byłam na policji, ale z racji tego że jest to sprawa z kodeksu cywilnego nie przyjeli zgłoszenia od nas. przyszedł również aparat którego mama nie odebrała. napisałyśmy oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu wraz z wyjaśnieniem sytuacji w której nastąpiło podpisanie umowy. ostatnio w związku z tym że sprzęt został do nich odesłany przyszła nota karna do zapłaty na kwotę ponad 500 zł w związku z wypowiedzeniem umowy. nota wystawiona z dniem 01.06. natomiast otrzymałyśmy również odpowiedź na pismo nasze, że odstąpienie nie ma uzasadnienia i że nie mamy żadnych dowodów i że możemy odstąpić od umowy ale to wiąże się z karą ( dodam że pismo zostało wystawione 14.06). świadczy to o bałaganie w papierach ich ponieważ karę to mama już od nich otrzymała za zerwanie umowy. dodam że pismo jest odpowiedzią na nasze pismo a w liście ciągle jest forma Pan/Pani co świadczy że jest to szablonowe pismo dla klientów z rozszczeniami podobnymi do naszych. pismo oczywiście nie posiada podpisu tylko jakąś nic nie znaczącą parafkę więc nawet nie wiadomo kto je wysłał. proszę o kontakt wszystkich poszkodowanych na adres isabelcia_1992@onet.pl razem zdziałamy więcej a w szczególności osoby z powiatu WROCŁAWSKIEGO jeśli takie są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxcx
Dokładnie identycznie jak u nas, wszyściutko tak samo. Juz nie będę tego opisywać bo mogłabym i ja podpisać sie pod Pani postem. Co Pani dalej zamierza, płacić czy brać na przeczekanie? Dziękuję za tę wypowiedz. Jutro jestem umowiona z policjantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie poszkodowani mój tata również jak Wasi krewni został w podobny sposób oszukany przez Polskie Centrum Telemedyczne nie poddawajcie się i nie traćcie nadziei przytoczę Wam pismo jakie tata mój otrzymał II część pisma brzmi " Mając na uwadze treść sporządzonego przez Klienta pisma, z którego wynika, iż nie jest on zainteresowany korzystaniem z usług Spółki , co Spółka poczytuje jako oświadczenie woli o zamiarze rozwiązania umowy o świadczeniu usług telemedycznych w trybie natychmiastowym za porozumieniem stron . Oświadczamy ,iż Spółka wyraża zgodę na rozwiązanie umowy w powyższym trybie .Jednocześnie informuję, iż spółka nie będzie dochodzić od Pana /Pani na drodze postępowania sądowego zapłaty kar umownych ani innych należności z tytułu rozwiązania umowy" Jest to efekt wymiany wielu pism

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxcx
Proszę zatem napisać jak tego dokonaliscie, bo na moje oświadczenie odstąpienia od umowy zawartej pod wpływem bledu spolka sie wykpila ze nie zachodzi blad, a zachodzi i to wielokrotny. Co dokladnie pisaliście? Jesli pan nie chce pisac tutaj można na priv tayri@wp.pl. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem jak udało się doprowadzić do unieważnienia kary z PCT. Proszę o kontakt na maila mira.chmiel@outlook.com bo cała ta sprawa odbija się na zdrowiu mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "gość z wczoraj" Bardzo proszę o maila w tej sprawie. To światełko w tunelu dla wszystkich poszkodowanych osób. gustav779@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwar
Witam, również dołączam się do prośby powyżej - do "gościa" z wczoraj. Numer na obniżenie rachunku za prąd, zero dokumentów pozostawionych. Ma ktoś może kopię umowy? Chętnie bym się zapoznał. Na stronie www jest załącznik nr 1 i 2. Pozdrawiam. wwar@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
Ja bym również prosiła tak jak przedmówcy powyżej. Nie mam już siły, a moja mama żyje w ciągłym stresie. Co prawda zgłosiłam na policję w Ostródzie, ale na razie cisza, a PCT nadal śle pisma z groźbami. Mój mail dorotaszep7@wp,pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją babcię w Chodzieży ( woj.wielkopolskie) tez tak oszukano. Podstępem podpisana umowa lub podrobiony podpis. Co z tym zrobić? Juz byla u radcy prawnego. Kobieta sie tyle stresować musi na stare lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek 85
Kochani Zgłośmy wszyscy razem sprawę do p. Jaworowicz do TVP. Brak słów aby coś pisać w tej sprawie. Podaję swój e-mail (marekkopka85@poczta.fm), zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasss77
Kaczory woj. wielkopolskie to samo i ten sam schemat. Mama podpisała umowę na telefon by i teraz jest kłopot bo przychodzą te rachunki za 60zł. z PCT. Czy ktoś już coś załatwił w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxcx
Proszę o informacje czy UOKiK prowadzi dochodzenie z sprawie tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Prokuratura w Ostródzie na poważnie zajęła się sprawą. Prokurator wydał postanowienie do Telekomunikacji dla Domu, w którym zobowiązał do szeregu wyjaśnień, zwolnił ich z zachowania tajemnicy handlowej, nakazał przesłać nagrania z rozmów z klientami i wyjaśnić co ich łączy z Polskim Centrum Telemedycznym. Zadymi im się koło d... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Jestem wdzięczny za dzisiejszy odzew Pani z Bydgoszczy, która poradziła mi co robić. Bardzo proszę o kontakt wszystkich oszukanych i pokrzywdzonych z województwa łódzkiego (Łódź, Pabianice, Zgierz i okolice). marekkopka85@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaszep
Mam propozycję. Myślę, że nie ma sensu abyśmy dochodzili rozwiązania umów naszych bliskich z firmą PCT, bo uważam że to nic nie da. To oszuści, a wpędzenie ludzi starszych i niepełnosprawnych w taki stres jest podłe. Mam propozycję, aby nagłaśniać sprawę w swoich miejscach zamieszkania i bezwzględne zgłaszanie spraw do prokuratury. Im więcej zgłoszeń, tym lepiej. Ja jestem z Ostródy i nasza prokuratura poważnie zajęła się problemem. Prokuratury w Polsce kontaktują się również między sobą. Musimy zainteresować problemem prasę i telewizję. Wówczas wygramy. Musimy stanąć w obronie ludzi starszych, ufnych, bezbronnych i niepełnosprawnych. Mam również pomysł, abyśmy w określonym dniu o ustalonej godzinie wybrali się do Warszawy na ulicę Grzybowską. Jak będzie nas wielu, poruszymy media. Mój mail dorotaszep7@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lina
Podaję adres i proszę o napisanie i opis swoich przypadków w sprawie oszustwa PCT. Zgłośmy jak najwięcej takich spraw!Trafiłeś na nieuczciwą firmę? Zostałeś oszukany? Czujesz się bezsilny? Napisz do nas! Czekamy na Wasze historie pod adresem OnetBiznes@grupaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Moi drodzy to link to grupy na facebooku - https://www.facebook.com/groups/1637416766472757/ Proszę zaglądajcie tam i opisujcie swoje historie. Może w ten sposób coś zdziałamy. Twórzcie tez własne podobne grupy i zbierajcie dowody w tej sprawie. Im więcej się dzieje tym większa szansa na wygraną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Moi drodzy dziś w najnowszym numerze lokalnej gazety Życie Pabianic ukazał się artykuł z POSZKODOWANĄ przez PCT. Co najciekawsze zgłosił się do mnie pan z gazety Super Express aby nagłośnić sprawę. Czekamy co dalej nastąpi. Może uda się coś zdziałać tak jak niegdyś w sprawie POBIERACZKA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upartość i konsekwentne zasypywanie pismami oszustów z PCT przyniosło pozytywny skutek. W dniu dzisiejszym Mama otrzymała od niniejszej spółki pismo w którym napisali cyt. " Mając na uwadze treść pisma, z którego wynika, że nie jest Pani zainteresowana korzystaniem z usług spółki, co spółka odczytuje jako oświadczenie woli o zamiarze rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym za porozumieniem stron oświadczamy, że spółka wyraża zgodę na rozwiązanie umowy w powyższym trybie. Jednocześnie informujemy, że spółka nie będzie dochodzić od Pani na drodze postępowania sądowego zapłaty kar umownych ani innych należności z tytułu rozwiązania umowy." Wierzę, że PCT dało sobie na spokój, przynajmniej jeśli chodzi o moją Mamę. Jeśli mogę pomóc innym, to z chęcią podzielę się treściami pism, które w imieniu Mamy do PCT wysyłałem. Pozdrawiam, Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w imieniu mojej mamy ,która ma 86 lat i już od grudnia wałczymy z tą firmą, sytuacja jest identyczna jak wyżej opisane. Od stycznia jak tylko mama otrzymała paczkę / odesłałam w ciągu 3 dni/ koresponduje z nimi i proszą żeby ,przysłali ksero umowy z mamy podpisem, numer umowy ,żebym mogła wypowiedzieć niestety czas leci a oni tylko piszą że nie ma możliwości przerwać umowy .na policje też zgłosiłam ,ale nawet nie zanotował zgłoszenia ręce rozłożył, policja pozwala, żeby oszuści nadal działali . Czy ktoś może rozwiązał już umowę ? Czy płacić ,ja nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się z panem Jackiem , skątaktować w sprawie rozwiązania umowy mój mail turkus0@Vp.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkopka85
Również jestem zainteresowany kontaktem z panem Jackiem. Mój meil marekkopka85@poczta.fm. Pozdrawiam Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Jacku, bardzo proszę o kontakt. Mój mail mira.chmiel@outlook.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nauczcie się czytać co podpisujecie!!! A jak ktoś podsuwa wam jakiś papier do podpisania szybko, bo mu się śpieszy to juz powinno byc ostrzeżeniem. Uświadomcie o tym wasze matki, ojców, babcie, dziadków, sąsiadów, znajomych - tych co nie umieją obsługiwać komputera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×