Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić, jak się zachowywać, gdy facet zaczyna OLEWAĆ? Pomóżcie :(

Polecane posty

Gość gość
Niektórzy faceci nie zasługują na miano okreslenia :mężczyzna, wiadomo jakich mam na myśli. Tchórzostwo jest największą oznaką niedojrzałości. Jesli mialabym być z kimś takim to wiele rozsądniejsze jest bycie singielką , pewną siebie i wartościową kobietą. ,,Bylejakość'' ( tak bym to ujęła) jest dośc popularna , ale jeszcze są cenne okazy ;) Szacunek dla samego siebie -tym tokiem myslenia idziemy a będzie nam dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie zachowac w stosunku do kolegi ktory zaczyna olewac. Kiedys bylo bardzo fajnie ciagle gadalismy. wyglupialismy sie .traktowalam go jak brata .a teraz rozmawia ze mna ale miedzy nami pojawil sie mur. On dalej potrafi byc mily i to bardzo ale tylko wtedy gdy np chce zjesc u mnie obiad .przyjsc na kawe i ciasto a potem nagle trach i nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.07. Jak zadzwoni , napisze, że chciałby się spotkać, pogadać, odpowiedz, że nie masz czasu, że teraz masz problemy, może kiedy indziej, itp.I tak kilka razy. Facet przychodzi zwyczajnie na wyzerkę, a nie dla Ciebie samej. Musiałby sam z siebie zainteresować się, dopytywać, co u Ciebie, może potrzebujesz pomocy, to wtedy mozesz zaproponowac spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
A jeśli dla niego to slawdzenie czy mi zależy? Mysli że jak będzie mnie zlewa to będę się starała i tym udowodnie mu ze go lubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5555
Też mam taki problem Znamy się od 2 lat ale byliśmy tylko znajomymi Od kilku dni zaczęliśmy kręcić że sb w środę pisaliśmy cały dzień. A w czwartek rozmawialiśmy przytulalismy i ogólnie było fajnie. A następnego dnia ignoorwal mnie i nie odpisywał. Jak zafadalam jak szedł do pracy dlaczego mnie ignoruje to on ze nie że ja też iwgl i dopytywalam czy napewno czy na 100% a on tak i zobaczył kolegę i zacol z nim gadać. Kurde nwm co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17 olać i trzymać się od tego typa z daleka ciesząc się, że się tylko na gadkach I przytulanki skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×